Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='tomcug']Pięknie to podsumowałaś, Ewo. :lol: :multi:[/quote] Dzięki, :loveu: Cioteczko.
  2. [quote name='tomcug']Pewnie w ten sposób okazują oddanie, wdzięczność i nadzieję, że już nigdy nie zostaną porzucone - bo przecież są niezastąpione. ;) :p[/quote] Tak, to prawda. Nasze zwierzerzaczki są niezastąpione. Co to za domek bez psów i kotów ( w dużej ilości, oczywiście ;) )
  3. To chyba przeze mnie jakiś spór :oops:.................................. ja wiem, że to wątek Kacperka. Tak tylko zapytałam o chorego pieska, a tu jakieś " krzywe kluchy"
  4. Dyziek już tak długo czeka. Kto da domek ślicznemu psiakowi?
  5. Niestety z obserwatorów zwykle nie ma pożytku :shake:. Korunia potrzebuje super domku, który zakocha się od pierwszego wejrzenia.
  6. Dzień dobry Loleczku, idziemy na sioo........................ ;) i szukamy przy okazji super domku :lol:
  7. [quote name='Talcott']Tu nie będzie happy endu:-(:-(:-([/quote] Tak źle jest?
  8. [quote name='Talcott']Jeszcze na spacer z ciotką!![/quote] Chce mi się już spać, ale pójdę z Wami, dobrze?
  9. Czy już coś wiadomo jak piesio zniósł zabieg?
  10. Ja mam taką " porąbaną" ;) jamniczkę i gdyby nie ogon, który na okrągło merda, to po oczach myślałabym, że psu krzywda się dzieje. Te ślepka ma takie maślane. A właściwie przeżyła tylko jeden stres w życiu, jak została wrzucona, jako szczeniaczek, do mojego ogródka.
  11. Szczególnie takich nagle wyrwanych z kochających domków. Niestety dotyczy to również kotów. One załamują się i umierają z tęsknoty jeszcze szybciej niż psy.
  12. [quote name='zachary']Czy znaleźliście już lecznicę,która zdiagnozowałaby Czarnuszka?.Biedny psiak.On cierpi na Paluchu, a tu...Nie ma farta.Tyle czasu upłynęło...Może ktoś mi wyjaśni, bo nie wiem jak to rozumieć?.Zbieracie kasę,okey.A ile tej kasy potrzeba,skoro nawet nie był u dobrego weta i nie wiadomo co mu tak naprawdę jest i czy można mu pomóc?.[/quote] Ja też mam na tym wątku odczucie braku organizacji. Bo skoro jest DT to należy jak najszybciej psa zdiagnozować, rozpocząć leczenie i wspierać DT. A tu nadal cisza......................... Czy ktoś może mi to wytłumaczyć?
  13. [quote name='Talcott']Nie bardzo ostatnio bo Pat ciężko chory:-(:-(:-([/quote] Przykro mi :-(. Trzymaj się
  14. I pomyśleć, że takie pięknoty siedzą w schronisku :crazyeye:. Ludzie !!! tu przecież kolejka powinna stać po takiego bialutkiego :loveu: kanapowca.
  15. [quote name='Ania_i_Kropka']Amiś jest strasznie kochanym psiakiem. To taki stateczny starszy Pan. Niestety Amiś coraz gorzej znosi schronisko. Bardzo schudł.[/quote] Boję się o niego, bo takie nie mogące przystosować się do schroniskowego życia zwierzęta, bardzo szybko odchodzą. Jeśli Amiś szybko nie znajdzie domku może być tragicznie :-(
  16. Te biedy zawsze na początku są takie potulne, a później jak poczują się już domownikami, to pokazuja ząbki lub pazurki i bronią swego domku . Chcą pokazać, że są bardzo potrzebne.
  17. Malagos, ale zrobiłaś z bidy super przystojniaka :lol:. Nie poznałabym go. Moje gratulacje.
  18. Talcott, Cioteczko :loveu: , czy Ty czasami sypiasz?
  19. Świetna wiadomość :lol:. Cieszę się bardzo i z tej radości ........:placz:
  20. Budrysku, szczęścia w nowym domku. Mina też znajdzie domek. Musimy mieć nadzieję. A :loveu: Bazyliah, dużo, dużo zdrówka.
  21. .............i kobieca intuicja ;), a poza tym dobra pamięć. Pamiętasz jak to było na początku? Pani rozmawiała z kobietą i poinformowała, że chce Misia jak najszybciej oddać. Wtedy wpadł mi do głowy pomysł, aby to facet pogadał i...................udało się :evil_lol:, Misio dzięki Tobie ma dom :lol:
  22. A może ktoś zdolny zrobi ładny banerek Koruni. To zawsze pomaga w poszukiwaniu domku.
  23. Korunia bardzo zapadła mi w serce. Ta biedna sunia pilnie szuka kochającego domku.
  24. [quote name='Talcott']Ale znajdzie, na pewno[/quote] Ja też w to wierzę, przecież to takie cudo :lol:
×
×
  • Create New...