[quote name='zachary']Czy znaleźliście już lecznicę,która zdiagnozowałaby Czarnuszka?.Biedny psiak.On cierpi na Paluchu, a tu...Nie ma farta.Tyle czasu upłynęło...Może ktoś mi wyjaśni, bo nie wiem jak to rozumieć?.Zbieracie kasę,okey.A ile tej kasy potrzeba,skoro nawet nie był u dobrego weta i nie wiadomo co mu tak naprawdę jest i czy można mu pomóc?.[/quote]
Ja też mam na tym wątku odczucie braku organizacji. Bo skoro jest DT to należy jak najszybciej psa zdiagnozować, rozpocząć leczenie i wspierać DT. A tu nadal cisza......................... Czy ktoś może mi to wytłumaczyć?