Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Hormony, też nie jest to najlepszy pomysł. Spróbuj jakieś delikatne środki uspakajające, nawt homeopatyczne, powinno pomóc. To tylko dwa razy w roku ;)
  2. [quote name='Tweety']najlepiej skrapiac takie miejsca sokiem z cytryny[/quote] To pomaga? :crazyeye:
  3. [quote name='zulugula']Co??? :crazyeye: Ja za ok. 550 km po drodze expresowej płacę za paliwo niecałe 200 zł. Jak to wyliczyłaś? Ile pali Twój samochód? 15-20l? :-)[/quote] Oczywiście mowa o 1000 km ;) A poza tym miała to być trasa z Elbląga do Płońska, a więc ok 200 km. Stąd były moje wątpliwości.
  4. Wydaje mi się, że Misiowi ta łapka nie specjalnie przeszkadza, bo w przeciwnym razie właściciele podjęliby decyzję szybcej.
  5. Rybc!a, kto wymyślił stawkę 300 zł za 200 km :crazyeye: Ja jadę niedługo w trasę 1000 km i wyliczyłam na paliwo ok. 350zł.
  6. Boję się, że z materacem będą kłopoty, bo koty pomimo prania czują ten zapach i wracają w to miejsce. Już to przerabiałam kiedyś.
  7. Rybc!a, a Twój Tata nie może tego zrobić w środę, a kasę się zwróci jak spłyną wpłaty. Szkoda domku a szczególnie psa w schronie jak już ma dom :-(
  8. To szkoda, że ja nie wiedziałam, bo byłam na sprawdzeniu domku w Płońsku, a to już tylko 60 km więcej.
  9. [quote name='tomcug']Wcale Ci się nie dziwię. :lookarou:[/quote] Ja też się nie dziwię :lookarou:
  10. A czy ten domek w Płońsku macie sprawdzony?
  11. [quote name='Zmysł']Ale to właśnie p.Teresa zwróciła się z tą prośbą do mnie[/quote] To dziwne, że nie zadzwoniła do mnie. Czy to znaczy, że to ona znalazła ten domek, bo ja już nic z tego nie rozumiem :crazyeye:
  12. [quote name='Monia70']A ja podrążę temat z lekami "neurologicznymi" :roll:,które zapewne moga pomóc w chodzeniu.[/quote] Moniu, masz rację, tylko kto ma się tym zainteresować skoro do tej suczki nie chodzą wolontariusze, a klinika mówi, że leczy psa za darmo. Ja też wiem, bo rozmawiałam z moją wetką, że takie leki powinny być podane, tylko jak w tej sytuacji to załatwić.
  13. no właśnie, podajcie szczegóły transportu, teraz ludzie podróżują
  14. Zmysł, zadzwoń do Teresy, że jest domek dla Plutka. Może ktoś od nich by pojechał
  15. Jasne, tylko żartowałam ;). Tylko jak ona w tym wieku zniesie narkoze. Trzeba przed tym zrobić badania. A może starczy tylko w czasie cieczki podać jakieś środki uspakajające?
  16. To czekamy na najnowsze wieści, oby dobre
  17. Funiu, jak postępy w chodzeniu?
  18. No i proszę miał być idealny pies :lol:, a tu taka niespodzianka ;).
  19. [quote name='Zmysł']aj, zapomniałem[/quote] Spoko,każdemu się zdarza, ale następnym razem tak łatwo się nie wykpisz ;)
  20. Ja z tamtych okolic nikogo nie spotkałam i pewnie nie ma tam nikogo, bo do Płońska na sprawdzenie domku też kogoś szukali i wreszcie ja tam byłam, bo nikt się nie zgłosił, a szkoda byłoby takiego domku tracić. Tylko do Mławy musi jechac ktoś z Teresą.
  21. Jak znam Teresę to ona pewnie sama chciałaby pojechać do tego potencjalnego domku. Tylkoz kimś, bo ona nie ma samochodu. Proponuję w tej sprawie skontaktować się z Teresą. Co do dostawy jedzonka to chyba nie ma już takiej potrzeby, bo nie tak dawno proponowałam jej specjalistyczną karmę dla jej nerkowego psa i powiedziała, że ma karmę. Pewnie Psi Anioł, gdzie pracuje Teresa, pomaga jej.
  22. Pewnie podobnie jak mój trzyłapek kotek Karolek. Dzisiaj był tak zawzięty na muchę, która go denerwowała, że tak dlugo ją ganiał aż ją dopadł. A za motylami też biega w ogródku, bo mam taki krzew do którego zlatują się piękne motylki, ale staram się odganiać moich kocich morderców motyli.
  23. Wszystkie trójłapki się kwalifikują. Wszystkie są kochane i bardzo mądre. Wiem coś na ten temat ;)
×
×
  • Create New...