To ciekawe, że jak go do tej pory nie złowili to po 15 sierpnia stanie się cud :crazyeye:. Ja wiem, że to duże święto, ale chyba w tym wypadku w cud nie wierzę. Ta kobieta chyba nas zwodzi :angryy:.
Jak pojedziesz w ciemno to nikt nas nie wpuści, a błądzenie po okolicy nic nie da. Tak myslę, chyba, że masz inne zdanie. W sierpniu będę na urlopie, ale po 20 będę już w domu.