Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Te jamniki rozchwytują jak świeże bułeczki ;). Dopiero było 18, później 11 a teraz już pewnie wszystkie domki znalazły. Najważniejsze jednak tu są 4 piękne kluchy i ich mamusia. Będą zdjęcia mamusi? Będzie podane konto, aby wspomóc rodzinkę? :mad: Malagos, a w jakim wieku Ty masz to swoje psiarstwo?
  2. Z tym groszkiem też bym nie przesadzała, bo jest ciężko strawny i rozdymający ;)
  3. i kup mu Esseliv to tańszy odpowiednik essentiale forte. Bardzo pomaga w odbudowie i regeneracji wątroby.
  4. Stary pies i schronu może nie przetrwać :-(
  5. [quote name='j3nny']spokojnie spokojnie, moze dojrzeje do tej decyzji?[/quote] Też tak sobie myślę. Ale ciekawe czy jeszcze do niego przyjdzie w odwiedziny? A gdzie cukiereczek teraz przebywa?
  6. Teraz jeszcze tylko taki super domek dla Misi jest potrzebny, bo Misia to super sunia. Może jakieś fajne zdjęcie teraz Misi tu wrzucić? Zmysł pewnie ma coś w swoim archiwum ;)
  7. Murzynku, śpij :loveu: i o domku słodki śnij. Musi być to super domek.
  8. Ale się chłopakom udało :lol:.
  9. A zdjęcia mamusi nie będzie? Maluchy są cudne i takie okrąglutkie ;). Domeczki, znajdujucie się szybciutko.
  10. Miło czytać takie wiadomości. To jeszcze poprosimy ładne zdjęcie maluszka na nowym spanku ;)
  11. Pierwsza prawdziwie spokojna i bezpieczna noc mamy i jej dzieci. Śpijcie spokojnie, nic wam nie grozi.
  12. Pluteczku, bądź grzeczny, nie choruj i bądź już zawsze szczęśliwy :lol:
  13. Coraz chłodniejsze noce. Tak bardzo chciałabym, żeby Koszałek jesienne chłody spędził już w ciepłym domku.
  14. Słodziak jest naprawdę słodki. Cegiełki zakupiłam. Kciuki za domek trzymam z całych sił. A propos pani, która go odwiedziła. Podobna historia wydarzyła się z małym rudym Liskiem na Żoliborzu. On też miał amputowaną łapkę. Przychodziła do niego pani i po dłuższym zastanowieniu wzięła go na tymczas, ale wszystko wskazuje, że to już nie jest tymczas, a DS. Może i tu zaproponować pani, żeby wzięła pieska na tymczas. jak się zakocha nie odda Słodziaka nigdy ;)
  15. I sunię jak skończy karmić i odpocznie trzeba koniecznie wysterylizować, żeby nie było następnych szczeniorów. Może gmina Różan ma jakiś fundusz na sterylki
  16. To super wiadomość. A czy schron wie, że poszukiwany jest intensywnie domek dla niego i żeby się nie pośpieszyli z ..........
  17. :loveu:Małgosiu, dziękuję Ci bardzo. Jesteś WIELKA. Czytam i ...........:-(. Dobrze, że Pani kasia dotarła z tą wiadomością, bo co powiedział miejscowy weterynarz i proboszcz to już wiesz. Nawet jeśli znajdzie się ktoś tak jak Pani kasia i chce pomóc to wszędzie natrafia na "mur", znieczulicę i szyderstwa. Wiemy jak na wsiach i w takich małych miasteczkach traktuje się zwierzęta i jeśli my nie będziemy pomagać takim ludziom jak Pani Kasia to nigdy nie zmieni się mentalności społeczeństwa. Takie osoby jak Pani Kasia, która szukała ratunku dla tych psiaków, powinno się nagradzać, aby reszta zrozumiała, że tak właśnie powinno się postępować. Małgosiu jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Podaj jakieś konto, aby stworzyć skarbonkę dla psiaków i na zwrot kosztów za paliwo osobie, która pomogła Ci przewieźć szczeniaki.
  18. [quote name='mru']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: całe szczescie, ze juz teraz mozemy sie z tego smiac...:p[/quote] Tak Mru, masz rację, ale jak sobie to wszystko przypominam to łzy mam w oczach :-(. Xantusiu :loveu:, bądź szczęsliwy i żyj dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugooooooooo
  19. Kto da miłość i trochę miejsca w domku pieskowi po przejściach? On tak bardzo chce kochać i być kochany.
  20. Cieszę się , że Koruni się udało :lol:. To taka miła sunia. A czy jej córeczka też ma swój wątek i w jaki ona jest wieku ? Pewnie tam teraz tęski za mamą
  21. [quote name='Talcott']To czekam na foty chociaż szczękę ciągnę za sobą po terakocie - Teo po raz trzeci!!! Obżarł tapicerkę na drzwiach!!!! Jejuuuuuuuuuu:angryy::angryy::angryy:[/quote] Miałam podobne przygody i kilka moich znajomych też. I nie chodzi tu o szczeniaki tylko dorosłe psy. Jeśli mogę Ci radzić zrezygnuj z tej tapicerki, bo to szkoda nerwów i pieniędzy. Teraz mam dzrzwi pomalowane i jest ok.
  22. Jak długo ta SŁODKA :loveu: maskotka będzie czekać na DOMEK
  23. Ale jak długo można czekać grzecznie...........
×
×
  • Create New...