:loveu:Małgosiu, dziękuję Ci bardzo. Jesteś WIELKA. Czytam i ...........:-(.
Dobrze, że Pani kasia dotarła z tą wiadomością, bo co powiedział miejscowy weterynarz i proboszcz to już wiesz.
Nawet jeśli znajdzie się ktoś tak jak Pani kasia i chce pomóc to wszędzie natrafia na "mur", znieczulicę i szyderstwa. Wiemy jak na wsiach i w takich małych miasteczkach traktuje się zwierzęta i jeśli my nie będziemy pomagać takim ludziom jak Pani Kasia to nigdy nie zmieni się mentalności społeczeństwa.
Takie osoby jak Pani Kasia, która szukała ratunku dla tych psiaków, powinno się nagradzać, aby reszta zrozumiała, że tak właśnie powinno się postępować.
Małgosiu jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.
Podaj jakieś konto, aby stworzyć skarbonkę dla psiaków i na zwrot kosztów za paliwo osobie, która pomogła Ci przewieźć szczeniaki.