-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Qrcze, dzisiaj tam byłam. Ludzie, tam nie ma lasku. Jeśli mowa o zoo to najpierw musi przejść strasznie ruchliwą ul. Jagiellońską :shake:..........................:-(. A skąd jest ta baba co go nie utrzymała na smyczy? Ona nie zna okolicy? Skąd się tam wzięła? Trzeba zawiadomić straż miejską i nawet obiecać nagrodę. Poza tym skontaktujcie się ze schroniskiem na Paluchu i uprzedźcie, że jeśli przywiozą takiego psa to mają się kontaktować z..........
-
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
EVA2406 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam dzisiaj o Czarnuszku z moją wetką. Ona sugeruje, że najpierw należy przeprowadzić badanie w kierunku boreliozy, jeśli nie było robione, poza tym należy psa dokladnie zbadać i obejrzeć. Następnie zrobić rtg, najlepiej na sggw u dr. :oops: wyleciało mi z glowy nazwisko, ale mogę się dowiedzieć. Powiedziała, że może zadzwonić i nam załatwić termin u niego. Koszt takiego rtg to ok. 35 zł. W sumie razem podstawowa diagnostyka to naprawdę nie są wielkie pieniądze. Powiedziala rownież, że może podjąć się tego i dostaniemy upusty ze względu na to, że to za kasę wolontariuszy. Ja tylko dodam, że jest to super wetka, ma dwie specjalizacje ( małe zwierzęta oraz konie) , ostatnio zrobiła również doktorat. Jest mądra, ma sporą praktykę i przy tym wszystkim jest tania :lol:. Polecam. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
A ja widziałam dzisiaj Plutka. To nie ten sam pies, którego mamy na zdjęciach. Teraz jest chudy z żebrami na wierzchu i matową sierścią. Był po kastracji. Miał pobraną krew na badania. Wetka nie pozwoliła do środy na adoptowanie go, choć Teresa chciała zawozić psiaka w poniedziałek. -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']kurcze, strasznie ciężko jakoś[/quote] No właśnie, sam sobie odpowiedziałeś. Jak znajdziesz to się zgłoś ;) -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
EVA2406 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']W schronisku w Dluzynie tez byl mlody onek, ktory mial taka wade genetyczna. Mial zrosniete kosci zuchwy i nie mogl otwierac pyszczka. Pracownicy schroniska musieli mu jedzonko przygotowywac w mikserze i swietnie sobie radzil wsysajac je po prostu. Niestety, zostal zawieziony na badania i ewentualny zabieg do Niemiec, gdzie stwierdzono, ze nie ma szynsy na udana operacje i zostal przez nich uspiony :-(...... A w POZNANIU czekali juz na niego lekarze, zeby jednak sprobowac go operowac :shake:.[/quote] To kto podjął taką głupią decyzję o wyjeździe psa do niemiec i kto pozwolił na jego uśpienie. Przecież nie zrobili tego bez pozwolenia. -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
EVA2406 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Na pewno będzie to taniej niż pobyt w klinice. A gdzoe chcecie robić te badania i kto ma prowadzić psa i zlecać kolejne badania? -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ja kiedyś jadąc ruchliwą ulicą zobaczyłam takiego jamnika tuż przy jezdni gdy szykował się do wejścia między samochody. Udało mi się go odciągnąć od tej ulicy i myślę co tu robić. Pies wygląda zupełnie dobrze, ale wokół nikogo nie widać. W oddali stały budynki, więc idę , dzwonię do furtki i pytam czyj to pies. Odpowiedź: aaaaaa to sąsiada. Idę do sąsiada. Dzwonka brak, brama zamknięta, kontaktu zero. Wracam do poprzedniego. Pomaga mi dostać się do właściciela psa, choć uprzedza mnie, że to nic nie da. Nie daję za wygraną. Tłumaczę, że to śliczny pies, niebezpieczna ulica, może zginąć, mogą go ukraść itd, a właścicel patrzy na mnie jak na głupa i obojetnym tonem mówi: to głupi pies, on zawsze ucieka i zawsze wraca. Nawet głupiego dziękuję nie usłyszałam :angryy:. I zawsze gdy tamtędy przejeżdżam myślę sobie czy ta psina jeszcze tam jest. -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Ewo, a Ty nie wypoczywasz gdzieś daleko od domu? :cool3:[/quote] :loveu: Cioteczko, żeby wyjechać na odpoczynek trzeba najpierw odrobić zaległości domowe i zapewnić opiekę mojemu zoo. Z tym ostatnim mam zawsze ogromny problem. Nie mam żadnej cioci, babci lub kogoś takiego komu mogłabym zostawić pod opieką moje kochane skarby. A jak już coś się uda załatwić i już wyjadę to rachunek za komórkę wzrasta kilkakrotnie, bo co chwilę dzwonię i pytam czy wszystkie footra są w domu i czy nic złego im się nie dzieje. Tak już mam :crazyeye:. Tym razem też tak będzie, wiem to na 100% ;) -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Super, że Plutek trafi do dobrego domku, bo to fajny psiak tylko bez odpowiedniego opiekuna zrobil się z niego straszny " latawiec" ;). Jak będzie już w swoim domku skończy się latanie po ulicach. Teraz jeszcze coś dla Miśki trzeba znaleźć, bo to też bardzo sympatyczna sunia i należy jej się wreszcie porządny domek. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Też myślę, że Dyzio to idealny psiak, tylko szczęścia jeszcze troszkę mu potrzeba. -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Jedncześnie Pani Ludmiła podtrzymuje zaproszenie na kawę[/quote] A mamy jakąś wolną chwilę na kawkę? -
mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!
EVA2406 replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Loluś :loveu: :multi: :multi::multi: -
mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!
EVA2406 replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Kciuki za super domek dla Lolusia -
mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!
EVA2406 replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz........................ może jakiś nocny Marek wypatrzy ślicznego Lolka -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Czyli stan bez zmian. Jeżeli łapka by mu przeszkadzała właściciele podjęliby tę decyzję szybciej, a w tej sytuacji chyba nie ma co naciskać. -
Trzymam kciuki za Lucka i jego rehabilitacje. Też myślę, że wszystkie możliwości należy wykorzystać. Choć w rehabilitację na Gagarina nie specjalnie wierzę. Jest tam sunieczka Funia, której ich rehabilitacja nie pomaga :-(. Wsadzili sunię do wózka. Wtedy wiadomo, że mięśnie się rozleniwiają i zaczynają zanikać. To chyba logiczne.
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
EVA2406 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy na info !!!!! -
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
EVA2406 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Jak to taki szczęśliwy wątek to może trafi się drugi super domek dla drugiego rudego super psa trzyłapka z podpisu Angie. Też bardzo zapadł mi w serduszko ten piesio. Sama bym go wzięła, ale już jestem na maksa zapsiona i zakocona :razz: -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']No to już w ogóle jestem w niebie:oops:[/quote] Może być, ale pod warunkiem, że to niebo jest tu na ziemi, wśród nas. Na inne nie ma zgody. Tak łatwo się stąd nie wydostaniesz :evil_lol: -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
EVA2406 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
No właśnie znalazł domek ,też rudy, Lisek na trzech łapkach to może i temu piesiowi szybko trafi się domek. A może powiesić ogłoszenia w lecznicach. Tam przychodzi dużo ludzi. Może ktoś wypatrzy pięknotę. Lisek był w klinice na Podleśnej i udało mu się :lol: -
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
EVA2406 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
To bardzo mocno trzymam kciuki. Pani się nie dziwię, bo ja jak brałam kotka trzyłapka to też bardzo to przeżywałam. Nadal się o niego boję, ale kilka dni temu minął rok jak Karolek jest u nas w domu i wszystko jest ok. Wczoraj wdrapał się nawet kawałek na drzewo ;), a nie ma przedniej łapki. Pozdrawiam Wszystkich, którzy pomogli Liskowi. Nowej Pani Liska życzę żeby nigdy nie miała problemów z piesiem, a tylko samą radość. Pani dr. Ratajska cieszy się bardzo dobrą opinią, jako fachowiec i jako Człowiek. -
Własnym oczom nie wierzę :roll: ................................Małgosiu, Ty nie wiedziałaś, że to żarty :lol: :lol: :crazyeye: :crazyeye: Oczy Boryska są nie do podrobienia. Każde fałszerstwo wyszłoby na jaw ;).
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Tak prawdę powiedziawszy to on mało podobny do siebie ;), ale te oczy..................tak samo piękne. Tylko teraz spokojne i ufne. To wszystko dzięki Tobie, Małgosiu :loveu: -
Małgosiu, choć wiesz, że Cię bardzo lubię, ale to chyba naprawdę nie jest ta sama bida, którą wiozłam do Ciebie ;). A teraz tak na poważnie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Ciebie, że Borysek wyzdrowiał, nabrał sił i tak bardzo wypiękniał. Ma śliczną sierść i super oczy. Te oczy od samego początku, jak go zobaczyłam, mnie fascynowały. :loveu:Małgosiu, masz super kota :lol: