Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='Zmysł']Ciekawe, kiedy wraca Eva[/quote] Jak to miło, że o mnie nie zapominacie :lol:. Melduję, że właśnie wróciłam i zamiast się rozpakować weszłam na dogo ;). To już chyba uzależnienie :evil_lol:. Ciekawe, czy Pluto już dobrze się czuje i czy pojechał do nowego domku. Postaram się czegoś dowiedzieć. Zmysł, miłego odpoczynku na półurlopie ;)
  2. Wróciłam z urlopu, a tu taka dobra wiadomość, że Kostuś ma domek :lol:
  3. Jak to miło po powrocie z urlopu czytać takie super wiadomości :lol:
  4. Witaj Agnieszko na forum :lol:. Cieszę się, że Xantuś będzie miał domek :lol:. Do Torunia też nic nie miałam, do wczoraj, kiedy to wracałam z urlopu i ponad pół godziny spędziłam w korku przed wjazdem do Torunia ;) :evil_lol:
  5. Super czujny pies i widać jak szybko poczuł się odpowiedzialny za bezpieczeństwo domu :lol:
  6. Ja też trzymam i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W poniedziałek mają być wyniki.
  7. Ja też przypominam o Funi. A najbardziej bym się cieszyła z tego jakbym po powrocie z urlopu dowiedziała się, że Funia już w super domku.
  8. Kciuki za domek. Kacperku, pamiętaj, że jak wrócę z urlopu masz już siedzieć na kanapie w nowym domku :lol:
  9. .............i żeby nie biedne psiaki, które są w tej historii zupełnie niewinne, możnaby nakręcić super komedię :evil_lol:
  10. Jeśli zwierzak spokojny do rtg nie potrzebna jest narkoza
  11. [quote name='patch75']gdzie diabel nie moze, tam...basie posle:evil_lol:dobrze, uswiadamiaj i edukuj tych wiesniakow:evil_lol:[/quote] Czarno widzę to uświadamianie :shake:. Tej ciemnoty już chyba nie da się uświadomić :angryy: . A to :mad: to jedyna metoda :mad:
  12. Moja sunia miała taką narośl i została usunięta. Tylko pytanie czy Kostek wytrzyma narkozę. Trzeba byłoby zrobić wcześniej badania
  13. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117022&goto=newpost[/URL] A oto zagubiony wątek ;)
  14. Ano właśnie, MA RUDA ma rację. Jeśli pies wrócił do Kielc to ktoś stamtąd mógłby prosić o odpis karty, chociażby pod pozorem dalszego ewentualnego leczenia. Wtedy byłoby wiadomo jak wygląda prawda.
  15. Dziękujemy za zdjęcie Grubolka :lol:. A jak teraz stosunki Żabciowo - Grubolkowe? Czy zapanowała już absolutna zgoda?
  16. Sluchajcie, a teraz na spokojnie. Pl. Hallera tzn dr Czerwiecki. Nie znam czlowieka osobiście, tylko z relacji różnych osób. Mogę podzielić te osoby na dwie grupy: tych za i tych absolutnie : przeciw. Nic po środku. Ale nie to jest ważne. Jak dr mógł zbadać psa i bez rtg, bez badań krwi, usg itd postawić diagnozę o raku z przerzutami i o 3 miesiącach życia psa? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: mędrca oko i szkiełko :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:. To lekarz czy jasnowidz? Chyba, że o czymś nie wiem?
  17. [quote name='tomcug']Kto stracił dom? Xantuś, czy ja już w ogóle nic nie rozumiem.:shake:[/quote] Tak, Xantuś :-(
  18. Kora nie odbiera telefonu :angryy: :angryy: :angryy:
  19. Jejku, dopiero zajrzałam tu od wczorajszego wieczora :crazyeye: :crazyeye::crazyeye: Toć to jakiś film sensacyjny można nakręcić. Zaraz zadzwonię do Kory i zapytam co mozna w tej sytuacji zrobić, tylko co dalej? Gdzie go wziąć?
  20. Lecznica mieści się na Zaciszu. To jest w okolicy ul. Radzymińskiej i Łodygowej. Pobyt pewnie byłby możliwy, ale nie jest to dobry pomysł, bo dużo droższy i bardziej psa stresuje. Lecznica jest czynna od 8 do 20. Jest kilku lekarzy, ale polecam wyłącznie dr. Marzenę Ciecierę tel. do lecznicy 0-22-743-05-35. W poniedziałki i wtorki jest od godz.15 a w pozostałe dni różnie. trzeba się umawiać, bo często pracuje poza lecznicą. Jeśli się na coś przydam to chętnie pomogę. Nie ma mnie w stolicy od 10 do 20. 08
  21. Na policję jest bardzo blisko na Cyryla i Metodego. Tam jest zawsze dużo radiowozów
  22. Pixie, ja też. Tam mieszkałam całe dzieciństwo i młodość. Znam tam każdy kącik. Tylko nie wiem gdzie tej biedy szukać i nie bardzo mogę uwierzyć w ucieczkę staruszka :shake:
  23. Pixie, a może pobiegł w stronę Dąbrowszczaków, a laskiem ktoś nazwał park? Qrcze, gdzie go szukać? Teraz nic nie widać, a rano może być już w innej dzielnicy :-(
×
×
  • Create New...