A co z Nową Wsią? Tam też była lokalizacja - ta najstarsza.
Byłam tam jesienią ub roku i nie było do czego się przyczepić, jeśli chodzi o psy. Gorsze warunki miały koty i o tym pisałam na forum. Psy miały porządne boksy, dobrze wyglądały, miały wodę, jedzenie i czysto w boksach.
Pogorszenie i doprowadzenie do obecnego stanu nastapiło pewnie po umowie z Wołominem.
Co może zrobić się z człowieka przez pazerność na kasę :shake:
Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest tam duży rudy pies bez kawałka tylnej łapy. Mam jego zdjęcia, ale nie umiem tu wstawić.
Komu przekazać karmę?