Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Śliczny piesio i taka szczęśliwie zakończona historia :lol:
  2. [quote name='sloneczkoswieci']Ooo ale jestem zadowolona, Xant zjadł właśnie całe wielkie udko z kurczaka i kiełbaskę:multi:, a ja już się martwiłam bo od wczoraj nic nie jadł. Niby taki szczerbaty a nawet kości nie zostawił. To jest aniołek:loveu: Zdjęcie za spacerku po lesie [COLOR=sandybrown][IMG]http://redweed.w.interii.pl/DSCN3067b.JPG[/IMG][/COLOR] [COLOR=sandybrown][COLOR=black]i ciągle gapi się na te szczury;)[/COLOR] [/COLOR][/quote] Kości drobiowe dajesz psu ?:crazyeye: Xantuś jest teraz taki szczęśliwy i nie ucieka, nawet bez smyczy ;)
  3. Nie wiem czy mam powiedzieć dobranoc czy dzień dobry ;)
  4. [quote name='niufek']Z tego co wiem oni nie odpowiadaja za te psy , to nie sa ich psy .[/quote] Ale ona odbierała od Sfory duże ilości karmy
  5. Emilio, a ile tam osób na jutro potrzeba? Bo słyszę, że tylko do nadzoru. To chyba nie trzeba zbyt dużo. Jeśli byłabym potrzebna to pojadę, ale jest już trochę zgłoszeń.
  6. Czy ktoś z tymi psami dzisiaj tam został na noc? A gdzie jest ta kobieta? Została zatrzymana?
  7. Orzeszku, śpisz już? Pewnie tak i o cudnym kochającym domku śnisz :loveu:
  8. No, ja to mam szczęście, jak tylko zajrzę na wątek małego pieska ( bo takie kocham najbardziej :loveu:) zaraz znajduje domek. Czekamy na szczegóły :lol:
  9. Dyziu, śpij śliczny pieseczku
  10. Plutek chyba nie jest wymagającym psem. Potrzebuje tylko swojego Dużego, który okaże mu dużo zainteresowania i miłości. To taki słodki przylepek
  11. Chyba robicie jakieś generalne odkurzanie wątków ;)
  12. A co z Nową Wsią? Tam też była lokalizacja - ta najstarsza. Byłam tam jesienią ub roku i nie było do czego się przyczepić, jeśli chodzi o psy. Gorsze warunki miały koty i o tym pisałam na forum. Psy miały porządne boksy, dobrze wyglądały, miały wodę, jedzenie i czysto w boksach. Pogorszenie i doprowadzenie do obecnego stanu nastapiło pewnie po umowie z Wołominem. Co może zrobić się z człowieka przez pazerność na kasę :shake: Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest tam duży rudy pies bez kawałka tylnej łapy. Mam jego zdjęcia, ale nie umiem tu wstawić. Komu przekazać karmę?
  13. [quote name='becia66']Tak, bo Dyzio lubi wędrować na tych swioch króciutkich, powyginanych łapkach ale potem jak padnie to pół dnia przespi....:evil_lol:[/quote] Takie są prawa podeszłego wieku ;)
  14. Cytuję wiadomość którą dzisiaj dostałam smsem: " U EB policja. Stos martwych psów. Chorych i połamanych i produkcja szczeniąt". Straciłam wiarę w ludzi :-( :placz:. Nie mam już siły walczyć, nie wiem komu ufać.....................
  15. Zamknięcie to decyzja powiatowego lek. wet. Tylko on może to zrobić. Musiały być jakieś uchybienia. Martwię się o Rudasia. Zadzwoń jutro do E B i zapytaj o niego. Powiedz, że chcemy go zabrać. Powinna się zebrać grupa wolontariuszy, pojechać na miejsce, zrobic zdjęcia i opisy psów i założyć im wątek, bo mogą być krzyczki bis :-(
  16. No właśnie, jeszcze krzyczkowych tyle do upchnięcia. To jest jakiś horror :-( i robota nie do przerobienia.
  17. Pomogą :-( takiej biedzie bez budy nawet :-(. Choć dzisiaj same złe informacje. Przed chwilądowiedziałam się o likwidacji przytuliska pod Warką. Ok. 150 psów do zabrania :placz: :placz: :placz:
  18. Wczoraj widziałam Dyzia. Wędrował sobie po ogródku i wyglądał na całkiem zadowolonego :lol:
  19. Dostałam informację, że zamykają przytulisko E. Biedrzyckiej. Jest do zabrania podobno 150 psów :placz: :placz: :placz:
  20. Dyzio nadal wypatruje domku
  21. Grunt to dobra organizacja pracy i systematyczność ;). Korunia musi szybko znaleźć domek, bo to super sympatyczna sunia.
  22. Erka, chyba masz 2 zł manca, bo 50 - 4 = 46 Pozdrawiam ;)
  23. A co mówią teraz lekarze? Czy dają szanse na to, że sunia będzie samodzielnie chodzić?
×
×
  • Create New...