Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Kciuki za sunię i za powodzenie całej akcji transportowej ;)
  2. Do kogo w Warszawie można podrzucić fanty? Trochę przywiozłam od Malagos i coś jeszcze postaram się poszukać u siebie.
  3. To trzymamy kciuki za dalsze postępy w zdrowieniu ;)
  4. Misia już bez Pluta. Na pewno smutno jej. Teraz szczególnie potrzebny jej domek.
  5. [quote name='tomcug']Czekamy wiec na decyzję. Ewuś, książeczki nie doszły jeszcze?:cool1: Z niecierpliwością czekamy. Moniś :loveu:, dzięki doszły w piątek, ale byłam tak zakręcona wczorajszym wyjazdem i zgraniem transportu, że mi umknęło :oops: wysłanie podziękowania, co niniejszym czynię :lol:
  6. Już nie wiem co pisać, żeby piesio znalazł domek :-(. On tak bardzo teraz potrzebuje miłości swojego Dużego. Trzyłapki to naprawdę wdzięczni i niekłopotliwi przyjaciele.
  7. [quote name='jayo']Malgosiu, przesylamy pozytywne fluidy..[/quote] Ja też, ja też. DT powiadomił mnie dzisiaj, że sunia jest wyjątkowo grzeczna i wszystko jest ok. :lol: Nowa pani Neski przyspieszyła swój przyjazd i zamiast w weekend ma być w tygodniu po sunię.
  8. To w takim razie co jest 4 pażdziernika, oprócz dnia św. Franciszka - wielkiego miłośnika i patrona zwierzaczków?
  9. [quote name='sati']Jak sie czuje Dolly??? czemu taka cisza?[/quote] No, właśnie i ja chciałam o to zapytać, bo ten wątek ma być o psie, a jest w[B]yłącznie[/B] o kasie. Ja już się zgubiłam. A kiedy pies idzie już do swojego domku?
  10. Xantuś, szczęściarzu :lol: i turysto ( namiot, schronisko, szlak ) :evil_lol:
  11. [B]Murzynek na gwiazdę ! - tak, tak, tak!!![/B] [B]A od sławy to już jeden krok do swojego domku.[/B]
  12. Widziałam dzisiaj Borysa :lol:. Jest śliczny, lśniący, wypasiony ;), no i te jego piękne, wielkie, zielone oczy :loveu:. Malagos :loveu:, dokonałaś cudu :crazyeye:. Borys powinien trafić na metamorfozy :lol:
  13. No, przecież są deklaracje na wpłaty comiesięczne :crazyeye:. Poza tym dojdą bazarki i na pewno wszystko będzie ok.
  14. A jak mamusia różańskich szczeniorów? To tak miła, śliczna :loveu: sunia i bardzo kochająca mama.
  15. Nesca po kilku przymusowych postojach ( choroba lokomocyjna ;)) dotarła szczęśliwie do Warszawy, do domku tymczasowego ( tydzień), skąd pojedzie do Krakowa. Nesia to śliczna i bardzo kochana sunia :loveu:. Zakochałam się w tej małej chudzince. Jest tak ufna i kochająca człowieka, że aż nie chce się wierzyć. Towarzyszem jej podróży był kotek perski, który jechał do Gusi. Śliczny, ale bardzo chory koteczek. Kciuki za zdrówko bardzo potrzebne. Dla Neski też, żeby krakowski domek okazał się tym naj, naj. Malagos :loveu:, trzymaj się i po krótkim odpoczynku wracaj do nas. I tak jak Ci powiedziałam jesteś tu bardzo potrzebna. Nawet po to, żeby wspierać nas dobrym słowem i swoją mądrą radą. Czekamy na Ciebie :-(
  16. Od wczoraj nikt nie zajrzał na ten wątek :-( Jest już tak zimno, a Koszałek tam nie ma gdzie się ogrzać .........................:-( Pati, litości :-(
  17. No, nareszcie jakieś wieści z domku Gucia. I to dobre wieści :lol:
  18. Kto znajdzie kącik w domu i w sercu dla Murzynka?
  19. Musi się udać. Lucek to taki fajny facet ;)
  20. Nie miałam dogo. Dopiero jest i nie wiem na jak długo :angryy:. Jeśli znajdziecie transport z Warszawy do Krakowa to ja sunię przywiozę do Warszawy. I nawet jak u mnie zostanie dzień czy dwa to jakoś damy radę ;). Może Nusia jej nie zje ;)
  21. [quote name='EVA2406']Dlaczego nie ma wiadomości od Gucia z nowego domku? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote] Dlaczego tutaj taka cisza?????????????????????
  22. [quote name='Olena84']Słów mi brak, aż nawet nie można nic zlego powiedziec, bo to rodzina, ale ...[/quote] Jeśli dotyczyłoby to moje rodziny, to już by przestała być rodziną dla mnie................:angryy:
  23. Marto................................ :-( :-( :-( :shake:
×
×
  • Create New...