Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='Marta_Ares']u nas ostatnio caly czas tak jest...;/[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]U nas też przez długi czas tak było, potem nagle wyszło słoneczko ...[/COLOR][/B]
  2. [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC03060.jpg?t=1266188612[/url] [B][COLOR="#8b0000"]- jakie Salsa tu ma słodkie oczy[/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu: [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC03056.jpg?t=1266188614[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... aż się oblizuje - tak jej smakowało to futerko królisia[/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='mimi_91']Witam :) [url]http://i50.tinypic.com/xmketu.jpg[/url] :lol: :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witam, witam ![/COLOR][/B] [quote name='Marta_Ares']ale sliczne te krajobrazy, czemu u Was jest sloneczko?? a u nas nie :([/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No nie zawsze tak jest, niekiedy jest pochmurno i ponuro ...[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR="#8b0000"]Super masz tą "trójcę" haha ... Wszystkie trzy śliczne ! Ale to mi się podoba najbardziej : [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC06230.jpg[/url] - jest taaakie słodkie ! haha :evil_lol::evil_lol: pospieszyłam się - nie wiedziałam, że będzie jeszcze dalej ... [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC06370.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC06371.jpg[/url] A tu se szeptają, żebyś ty nie słyszała :evil_lol: Najpierw ten temu, potem tamten odszeptuje coś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  5. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/121.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]bieg, bieg [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [B][COLOR="#8b0000"]Pomogę ci - dobijam i jeszcze tylko jedna ! Juuuuż ! Pisałyśmy równocześnie haha :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  7. halgre

    Ares...

    [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0031-8.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]prześliczna psina ![/COLOR][/B]
  8. [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]buziaczki walentynkowe ![/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR="#8b0000"]Walentynki jeszcze trwają ... [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG] ********************************[/COLOR][/B]
  10. [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG] ****************************
  11. [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG] *************************
  12. [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG] **********************
  13. [B][COLOR="#8b0000"]No żesz ty - ja tu nie byłam z walentynką ... [IMG]http://i49.tinypic.com/amxy0o.jpg[/IMG] Ale jeszcze nie ma końca dnia ... Walentynki trwają [IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG]
  14. [quote name='bianka19']dodawałaś już to zdjęcie "kiedyś" :D Ale miło było zobaczyć to zdjęcie :evil_lol: [URL]http://i50.tinypic.com/xmketu.jpg[/URL] śliczny walentynkowy Dinduś :loveu: Piękna animacja i widzę , że avka zmieniłaś na takie cudo ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Wszystkie te wiosenne tu były - chciałam tylko trochę ocieplić galerię i powtórzyłam ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki :multi: Bannerek też zmieniłam ...:p [/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][img]http://i49.tinypic.com/10x97nl.jpg[/img] walentynkowe buziaczki ;-)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Oooo jakie ładne :loveu: Dziękuję :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Infortune.']Witamy się pierwszy raz w galerii! :hand: Obejrzałam sobie fotki z kilku poprzednich stron i zrobiło mi się tak cieplutko, bo jak tylko spojrze za okno to aż mną trzęsie, zimna już może się skończyć, zdecydowanie! :lol: [SIZE=1]Tak sobie patrzę i zadam pewnie pytanie, czy to Wy byliście jakieś kilka miesięcy temu w Przyjacielu Psie? :oops:[/SIZE][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy nowego gościa :multi::multi::multi: Ja też mam już dość tej zimy ! Tak, to my byliśmy w "PP" :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]oooo jaki romantyczny :loveu: [url]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/url][/B][/COLOR][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR="#8b0000"]walentynkowy ![/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="#8b0000"]Jak się kliknie w twój bannerek to pokazuje się to: [url]http://img688.imageshack.us/i/beznazwy163b11.jpg/[/url] Napisałam ci na PW - gotowy link, który mam nadzieję będzie dobry ... To się tyczy Bartiśkowej :evil_lol: [/COLOR][/B]
  16. [url]http://i46.tinypic.com/1zqd6ra.jpg[/url] - kropeczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i48.tinypic.com/50p3j7.jpg[/url] - śliczne :multi::multi::multi: [url]http://i45.tinypic.com/29z7d5u.jpg[/url] - on jest taki słodki jak tak prosi :loveu::loveu::loveu: *******************************
  17. [url]http://i46.tinypic.com/o58d4h.jpg[/url] - :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR="#8b0000"]fajne[/COLOR][/B] [url]http://i50.tinypic.com/o56ov5.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]- ale wygoda :evil_lol: a nie gapi się przypadkiem w telewizor - bo to tak wygląda [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Jesteśmy tu pierwszy raz i witamy się Słodka ta Gaja :loveu::loveu::loveu: I reszta ferajny też fajna :multi::multi::multi: ********************************
  19. [B][COLOR="#8b0000"]No to ja czekam na foty [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ************************
  20. [quote name='Bartiśkowa_']Witamy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] ale sliczny walentynkowy Dindulek.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] [quote name='as_kate']udało się :multi: da się do Was trafić, nie wchodząc w panel :multi:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dobrze, że mnie poinformowałaś, bo nie wiedziałam nawet ... no i poprawiłam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/dcg47m.jpg[/IMG]
  21. [url]http://img23.imageshack.us/img23/4711/kopiap1350316.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Jakie tu dostojne są [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/dcg47m.jpg[/IMG]
  22. [url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/13-02-2010/_IGP2417.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... jakie to fajne ![/COLOR][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Alicja']melduję się ... :hand: żyję ...nie miałam neta ...ide na poczte ;) Macie otwartą pocztę w niedzielę ??? *********************************
  24. [quote name='Bartiśkowa_']Hejo ! Przyszłam się pochwalić slicznym bannerkiem ciekawe kto mi go zrobił nie xd [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Bannerek bardzo fajny, ale chyba jest źle podlinkowany - pokazuje się to: [url]http://img688.imageshack.us/i/beznazwy163b11.jpg/[/url] Nie wiem jak innym ? [/COLOR][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG]
  25. [B][COLOR="#8b0000"]Witam walentynkowo ![/COLOR][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...