-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy walentynkowo ![/COLOR][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG] -
[QUOTE=zuzolandia;14110841 oooo a co wyście takie niepączkowe hę ?:evil_lol: [/QUOTE] ________________________________________________ [B][COLOR="#8b0000"]Ja co roku jem pączki, ale w tym roku przegapiłam - nie wiedziałam, że jest tłusty czwartek :shock: a potem to już się nie opłacało iść po te pączki :shake: Moja mama zawsze robiła faworki :mdrmed:[/COLOR][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... ale musiałaś strachu przeżyć ! Kurde, ja bym już spanikowała i wpadła w histerię ! Ale dobrze, że się tak to skończyło. A swoją drogą - to ci urwisek ! Przez płotek se przeskoczył i poszedł wędrować [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='sunshine']Ha! super zdjęcie :D [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/spacer%2012%20luty%202010r/DSC06473.jpg[/url] A Ares taki łobuz że w kagolu łazi?:P[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A mnie się też ta fota podoba ! [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] -
[IMG]http://i48.tinypic.com/2lcmipy.jpg[/IMG] ****************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam walentynkowo[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] ******************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy walentynkowo[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] ******************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam walentynkowo[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] ********************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam walentynkowo[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] **********************
- 78403 replies
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam walentynkowo[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] **************************
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy walentynkowo[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] ********************** -
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy walentynkowo [IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0080-3.jpg[/url] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0018-5.jpg[/url] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0008-6.jpg[/url] Śliczne ! [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy walentynkowo[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] *************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy walentynkowo[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] ***********************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy walentynkowo[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] ************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy walentynkowo[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] ****************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam walentynkowo [IMG]http://i45.tinypic.com/20z7nti.jpg[/IMG] Eh, musiałabym wszystkie tu zacytować ! [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/424331/00000037.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/424331/00000043.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/424331/00000046.jpg[/url] Świetne te foty ! [/COLOR][/B] [B][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]PS.: Adres do mojego bannerka poprawiony - spróbuj teraz ![/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='Darianna']witam walentynkowe Dindki :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witam ![/COLOR][/B] *********************************
-
[quote name='as_kate']Witamy walentynkowo, powoli się budźcie :loveu: Po raz kolejny usiłowałam do Was trafić za pomocą bannera, i się nie udało, zmienisz adres?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy też walentynkowo [IMG]http://i50.tinypic.com/2nhet7a.jpg[/IMG] Powoli się budźcie ? haha Ja jestem już na nogach od 6.tej ! No rzeczywiście coś nie tak z tym bannerem - zaraz zobaczę z tym adresem ...[/COLOR][/B] [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hej hej Dindusie:loveu::loveu:[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hej, hej ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Zbieram się już spać, bo wnet rano hahaha ... Dobrej nocy ! [/COLOR][/B]
-
[quote name='Doginka']Zaznaczam swoją obecność:lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja też jeszcze jestem ...[/COLOR][/B]
-
[url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/117.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]słodki[/COLOR][/B]:loveu::loveu::loveu: [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/123.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]ale pędzi [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: