Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://i46.tinypic.com/2mq9tmd.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/fkmufr.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2hyksop.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/aykj1x.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/oqio2q.jpg[/IMG] ********************************
  2. [IMG]http://i48.tinypic.com/v2zl9s.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/20sdtgz.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/imjuxs.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/xell3k.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2d0ezx5.jpg[/IMG] *****************************
  3. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]a ja umie :grins: i jak Kuba poszedł z biedronkowatymi pleckami do lekarza to pan dr kazał za 2 dni jeszcze raz bańki powtórzyć :grins: pochwalił nawet [/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dooobra ... ale tym razem dam se spokój. Jak znów coś wyniknie (tfu) to wtedy pomyślę o tych bańkach - jak ty gadałaś jak one się teraz nazywają ? Inne niż dawniej ?[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR="#8b0000"]Nic nie będę cytować, bo wszystkie foty są przepiękne ! Wszystkie ! Szczególnie te wodne :loveu::loveu::loveu: Jedynie może to: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00009-1.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00735.jpg[/url] kapitalne :multi::multi::multi: Jak Maya ? [/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="#8b0000"] Jejku, życzę ci żeby to nie było nic groźnego i żeby się dobrze skończyło ! Napewno tak będzie ! [/COLOR][/B]
  6. [quote name='as_kate']http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/425541/00000030.jpg w końcu się zabrałam, żeby to wstawic ;) aaa, i nauczyłam się ciąć filmy i sklejać, toteż mam jeszcze filmik, tylko wstawię go później ;D Pozdr.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jesteś bardzo uzdolniona :multi::multi::multi: [/COLOR][/B] [quote name='as_kate'] A witanko, witanko :) Strasznie późno dziś :cool3:[/QUOTE] [B][B][COLOR="#8b0000"] Późno :crazyeye::evil_lol: No taaak ... przyzwyczaiłaś się do moich porannych powitań :grin::grin::grin: [/COLOR][/B][/B]
  7. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ktoś kto umie ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]phi ... będę chodzić i się rozpytywać kto umie [IMG]http://i46.tinypic.com/1552geq.jpg[/IMG] A napewno nikt nie umie, bo to jakieś przestarzałe - jeszcze mnie wyśmieją ![/COLOR][/B] [quote name='as_kate']No to na Święta jadę do Ciebie na kawę :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ależ zapraszam [IMG]http://i46.tinypic.com/eheo3.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR="#8b0000"] Witanko [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/2jbw3si.jpg[/IMG] ********************************
  9. [B][COLOR="#8b0000"] Witanko [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/2jbw3si.jpg[/IMG] ************************
  10. [B][COLOR="#8b0000"] Witanko [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/2jbw3si.jpg[/IMG] *******************************
  11. [B][COLOR="#8b0000"] Witanko [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/2jbw3si.jpg[/IMG] *******************************
  12. [B][COLOR="#8b0000"]Witam[/COLOR][/B] [IMG]http://i49.tinypic.com/2jbw3si.jpg[/IMG] ********************************
  13. [B][COLOR="#8b0000"]Witanko [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/2jbw3si.jpg[/IMG] ********************************
  14. [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się poraz pierwszy, przyszliśmy z rewizytą [IMG]http://i49.tinypic.com/2jbw3si.jpg[/IMG] I ... nie żałuję! Boofi śliiiczny, fotki także :mdrmed: Bardzo ładny opis na 1. stronie :loveu::loveu::loveu: Ty jesteś z Panewnik, a ja z Brynowa :mdrmed: ale tego od strony Mikołowskiej ... Pozdrowionka ! [url]http://img707.imageshack.us/img707/8295/beznazwy1aab50bc.jpg[/url] - śliczny![/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="#8b0000"]Cześć i chwała [IMG]http://i45.tinypic.com/mc6oti.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  16. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]są dwa pieski których dawno nie widziałam :multi::multi::multi: SamoJedzący się Sammi ze zlizanym noskiem i psica, która rozkochała w sobie całe towarzystwo Nuka również ze zlizanym noskiem :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No widzisz ! [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/mc6oti.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Darianna']Ludwiczek znów się zarósł czuprynką... A zdjęcia ładne, czepiasz się ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]haha... będzie musiał zaś iść do fryzjera :evil_lol::evil_lol: ha ! dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate'][url]http://i49.tinypic.com/x5e0pc.jpg[/url] Przystojniak :loveu: gorzej z tyą kawą, jeśli skończy się w opakowaniu, są Świeta, więc nawet tesco nieczynne, stacji benzynowej nie widać....[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Nie bój żaby ! gdzie nieczynne, to nieczynne :eviltong: Ale nie wszędzie :shake: U nas jest sklep nocny zresztą, który jest czynny nawet w święta obojętnie jakie ! Oczywiście wtedy sprzedają szefostwo :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='NATKA']Łapki cuś się troszku Dinusiowi poplątały.... [URL]http://i45.tinypic.com/2h7qweb.jpg[/URL] .... ooo i znowu się łapki poplątały:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://i49.tinypic.com/54al9c.jpg[/URL] A jak się samojed czuje??? takie smutne oczka ma.... [URL]http://i45.tinypic.com/2lsimte.jpg[/URL] Dinusiowa a Tobie jak idzie przeganianie grypska? Dużo zdrówka Ci życzę :lol::lol::lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR="#8b0000"]Samoyed czuje się lepiej, ale to nie koniec. Jeszcze będą jakieś tam dalsze badania ! A oczka on zawsze takie ma :p No jeszcze mam kaszel i trochę kataru. Najgorzej na dworze leje mi się non stop z nosa :angryy: Dziękuję :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Sallcia']jaka fajna ferajna :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A żebyś wiedziała :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  18. [url]http://img684.imageshack.us/img684/3497/dscf1703a.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Misiaczek tak zajęty kostką, że nic go wokół nie obchodzi :shake::evil_lol: I witamy się środowo [IMG]http://i45.tinypic.com/mc6oti.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  19. [IMG]http://i47.tinypic.com/25ksbqt.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Ta co leży - to Nuka, najlepsza przyjaciółka Morfiego (oba malamuty)[/COLOR][/B] [IMG]http://i49.tinypic.com/2vknktu.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2r70k6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/5tx50.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2qutzpd.jpg[/IMG] [B][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]C.d.n.[/COLOR][/SIZE][/B]
  20. [B][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]C.d.[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/293zgh4.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Doszedł do nas Sammi:[/COLOR][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/2lsimte.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2weibdv.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2l9shhh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/124iuq0.jpg[/IMG]
  21. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]taki urok psów na linkach niestety :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Niestety ... ale ta lina jest denerwująca [IMG]http://i49.tinypic.com/amxy0o.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][I][url]http://i46.tinypic.com/2m5ffig.jpg[/url] hihihi Ludwiczek pułapniczek ;-0 hihih witankoo ...powiem Ci ze na tym urlopie mam mniej czasu na dogo nz przy normalnym roboczym tygodniu hihih[/I][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]haha ... tak to już jest! A ja kiedy jeszcze pracowałam to więcej zrobiłam w domu niż teraz. Teraz jestem rozleniwiona![/COLOR][/B]
  22. [url]http://i48.tinypic.com/zunuht.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]znajdę, czy nie znajdę ... przecież tu schowałem! [/COLOR][/B] [url]http://i50.tinypic.com/2h34z9f.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]jeeeessu! Super foty![/COLOR][/B]
  23. halgre

    Ares...

    [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0090.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]haha... Dindek ma taką samą dziurę w swojej piłce [IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG] Ale nie mam tego na zdjęciu ...[/COLOR][/B]
  24. [quote name='Pestka']Melduję, że zdjecia obejrzane ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzię-ku-je-my :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Bartiśkowa_']Świetnie szaleją z tą piłeczką hihi Dindusiowi chyba się spodobała ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Zawsze są dwie piłeczki i Dindek potem nie wie w końcu za którą lecieć :grin::grin::grin:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]narada :) [url]http://i45.tinypic.com/33k6iko.jpg[/url] a Hektorek bawi się w łotra, który związuje innych :evil_lol::evil_lol: [url]http://i46.tinypic.com/2m5ffig.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][B][COLOR="#8b0000"]narada :grin::grin::grin: Hektorek co rusz kogoś obwiąże tą liną - kiedyś mnie, a ja z tym aparatem i o mało nie wyrżnęłam :crazyeye:[/COLOR][/B][/B] [quote name='*zaba*']Zdrowka zyczymy. A gdzie psiut zgubil glowe?? :crazyeye::crazyeye: [URL]http://i49.tinypic.com/344usl2.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy i wzajemnie! Głowa spadła i się pokulała :grin::grin::grin:[/COLOR][/B]
  25. [IMG]http://i45.tinypic.com/33k6iko.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/15cdgm.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2mot3jm.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2113nz5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2wmpgdj.jpg[/IMG] ******************************
×
×
  • Create New...