Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2558/skanuj0037av1.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/205/skanuj0035ml9.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/220/skanuj0024jv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5285/skanuj0032lu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4295/skanuj00172ev3.jpg[/IMG] W tym poście - już duży :multi: Te dwa psy na dole - to Dindek (ten większy) oraz Tina - suczka mojej koleżanki. Tina niestety już nie żyje. W grudniu musiała zostać uśpiona - była bardzo chora. Miała 12 lat.:-(
  2. :roll:[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5296/skanuj0022oc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2011/skanuj0015xj8.jpg[/IMG] Znalazły się jeszcze jednak dwa Dindusie:lol: Te małe Dindki - to fotki skanowane... :roll:
  3. [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8307/skanuj0013ly6.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3793/skanuj0023qj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6090/skanuj0019yw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5438/skanuj0020hu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2210/skanuj0021gd5.jpg[/IMG] Tak wyglądał Dindek, kiedy do nas trafił. Maluszek miał dwa miesiące. W następnym poście jeszcze jeden malutki - bo jako szósty tu już nie może. :multi::multi::multi:
  4. [quote name='jola od jadzi']Zajrzałam, nic nie widzę... A tak przy okazji, halgre 58, może się zastanów i sprawdź dokładnie zanim cokolwiek napiszesz, rzucać podejrzenia jest bardzo łatwo, gorzej to później odwołać...[/quote] Droga jolu od jadzi, źle mnie zrozumiałaś ! Ja broń Boże nie rzucam żadnych podejrzeń ! Ja się grzecznie tylko pytam - co to tam ma znaczyć. A to chyba nie są żadne z mojej strony podejrzenia:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=14357&page=6[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=14357[/URL] Tu jest poprostu o jakimś oszuście i tyle. Zwyczajnie zobacz i już. Znalazłam przed chwilą gdzie to jest. I nie rzucam żadnych podejrzeń;:shake: :shake: a zapytać się mogę zawsze ...
  5. [quote name='Ola164']Wstawiasz pierwszą potem enter (żeby zejś na nioższą linijkę) i następną ;) i tak dalej :D Jak wstawiasz w jednym poście to lepiej się ogląda a poza tym forum jest bardziej przejrzyste ;)[/quote] Serdeczne dzięki:multi: Następnym razem się dostosuję;) Jestem widocznie pomału myśląca:multi:Ale teraz już wiem...:multi:
  6. [URL]http://www.google.pl/search?q=Allegro&hl=pl&sourceid=gd&rls=GGLD,GGLD:2007-14,GGLD:pl[/URL] Nie wiem co to znaczy, ale przeczytajcie na samej górze jest o jakimś oszustwie na Allegro w związku ze zbiórką na Bella, czy inne psy z EMIRA. Co to wogle jest ?? Nie umiem dalej nic znaleźć...
  7. [quote name='Ola164']Po pięć fotek w poście ;) Śliczny :loveu:[/quote] Po pięć fotek w poście ?? Ale jak ?? Wyjaśnisz ? Dzięki za "śliczny" :multi::multi::multi: Bardzo mnie to cieszy :loveu:
  8. [quote name='Nerul']Śliczny tylko czy on niema cos z oczkami? Tak sie wlasnie mu przyglądam- troche mi przypomina dobermanka ;)[/quote] Miał kiedyś operację oczu. To było jakieś ziarniste zapalenie spojówek, czy coś takiego. Zapomniałam jak się to poprawnie nazywa. Podobny do dobermanka ?? Nooo... dobermany - to piękne psy ! Ale nie wiadomo kto był jego rodzicami. Przywieźli go do schroniska razem z 5-ma braciszkami - z interwencji. Dinduś jako jedyny miał taki biały żabocik ! Ale po niecałych dwóch latach okazało się, że jest nieuleczalnie chory na trzustkę. Kochamy go tym bardziej i walczymy ...:lol: Raz jest gorzej, a raz lepiej - i tak już będzie... Bardzo się cieszę, że się podoba !!! :multi::multi::multi:
  9. [quote name='Panca']no wlasnie...ja pytalam czy nadal konieczna jest operacja miednicy?czy ktos cos wie?[/quote] Też bym chciała wiedzieć cokolwiek o psince ! Nie uważasz, że to dziwne, że po tak wielkim zainteresowaniu - tak nagle ucichło ? Tak dużo się wszyscy wypowiadali ! Tu był "ruch jak w Rzymie"...! I nagle się wszystko urwało ... z minuty na minutę ... Może to ja przyniosłam jakiegoś pecha:lol: Ale przynajmniej ty się odezwałaś - a to już coś :multi:
  10. [B][I][FONT=Courier New][COLOR=green]Wszyscy przestali się tu odzywać... Jakoś tak nagle ... Ciekawe... [/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Courier New][COLOR=#008000]A co się dzieje z Bellusiem ?? Chyba się już nie dowiem :-([/COLOR][/FONT][/I][/B]
  11. [COLOR=darkred][B]Dinduś teraz w lutym będzie miał urodzinki - kończy 3. latka ...[/B][/COLOR] [B][COLOR=#8b0000]A wzięłam go ze schroniska, kiedy miał 2. miesiące.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nie wiem, czy ktoś będzie tu go oglądał... ?[/COLOR][/B]
  12. :multi::multi::multi:[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/417/dindekwdomku003ci1.jpg[/IMG]
  13. :multi::multi::multi:[IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2527/dindekwdomku005hd5.jpg[/IMG]
  14. :multi::multi::multi:[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3316/dindekwdomku012yr1.jpg[/IMG]
  15. :multi::multi::multi:[IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4818/dindekwdomku011pj7.jpg[/IMG]
  16. :multi::multi::multi:[IMG]http://img246.imageshack.us/img246/175/dindekwdomku010vx5.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3289/dindekwdomku006rr0.jpg[/IMG][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9278/dindekwdomku008sx4.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1806/dindekwdomku009pf7.jpg[/IMG][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Czy ja też mogę dodać fotki mojego kundelka ?? To jest Dino, moja najukochańsza istotka !![/COLOR][/FONT]
  19. [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7329/skanuj0025hl2.jpg[/IMG]Mój Dinduś przelał też na konto dla Bellusia...:loveu:Życzymy Bellusiowi szybkiego powrotu do zdrowia oraz znalezienia naprawdę dobrego domku i kochających pańciów:loveu: Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów:multi:którzy okazują naprawdę dużo troski Bellusiowi i innym biednym pieskom:multi:
  20. Rzeczywiście wesołek z niego..! To widać... słodka mordka !!:multi::multi::multi:
  21. Ja z moim psiurkiem chodzę tylko do dra Gierka ! Jest naprawdę dobry ! Piesek jest cały czas leczony u Gierka, operację też przeszedł u Gierka... Polecam !:multi:
  22. [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/5307/dindek002gj2.jpg[/IMG]Tak wygląda teraz. W lutym skończy już 3. lata. Niestety rok temu - krótko przed ukończeniem 2-go roku życia okazało się, że jest chory na trzustkę. Do końca życia musi brać enzymy żeby żyć.
  23. [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/5172/dindek019pk5.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9461/beztytuu2rk7.jpg[/IMG]Dindusia wzięłam też ze schroniska, tyle że w Katowicach Dąbrówce Małej. Miał wtedy 2. miesiące.
×
×
  • Create New...