Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="#8b0000"]Już niedziela ... pobudka ! [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG] *********************************
  2. [B][COLOR="#8b0000"]Już niedziela ... ****************************[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR="#8b0000"]A ja się witam już niedzielnie [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] ***********************************
  4. [B][COLOR="#8b0000"]A my się już witamy niedzielnie ! [url]http://i45.tinypic.com/14jrott.jpg[/url] - to maleństwo się nie utopi w tym śniegu [IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG] [url]http://i50.tinypic.com/15zmqkh.jpg[/url] - ślicznotek ... [/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="#8b0000"]No coś podobnego ! Biją się o MOJEGO Amiśka ! A bijcie się - on i tak jest mój [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG] *******************************
  6. [url]http://i47.tinypic.com/2d0nply.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]bidulka [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG] *****************************
  7. [B][COLOR="#8b0000"]Melduję, że jestem [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG] ***************************
  8. [B][COLOR="#8b0000"]Ja jeszcze nie śpiem ... [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG] *******************************
  9. [quote name='LadyK']Hej :hand: Mizianki dla Dindka :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Przekażę i dziękuję [IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] *******************************
  10. [B][COLOR="#8b0000"]Ale słodkie zdjątka [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] *****************************
  11. [B][COLOR="#8b0000"]Śliczne zdjątka i kici i Tofika [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] *******************************
  12. [quote name='Bartiśkowa_']Ale tu pięknie wiosennie :) U nas narazie nie Zapowiada się na wiosnę...śnieg nadal sypie[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Te fotki są z maja zeszłego roku [IMG]http://i47.tinypic.com/4kh8d5.jpg[/IMG] A śnieg u nas też sypie ![/COLOR][/B]
  13. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]wowwwwwwwwwwww jak wiosennie się zrobiło :multi: co do zakonnic ....nie pałam sympatią do TEJ rzeszy ludzi ...cóż ....człowiekiem małej wiary jestem i wcale się tego nie wstydzę :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jak ja już tęsknię za wiosną ! A co do zakonnic - też nie pałam do nich żadną sympatią ... :shake::evil_lol:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/spacer%2012%20luty%202010r/DSC06513.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"] to mi się najbardziej podoba - chociaż wszystkie fajne ![/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1202201010.jpg[/url] - hahaha ale fajne [/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] ************************
  17. [B][COLOR="#8b0000"]Witam [IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] [url]http://img29.imageshack.us/img29/83/dsc02436cs.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]ślicznotek ![/COLOR][/B]
  18. [B][B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] ****************************************
  19. [B][COLOR="#8b0000"]Witam [IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG][/COLOR][/B] *********************************
  20. [B][COLOR="#8b0000"]Witanko [IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG][/COLOR][/B] ****************************
  21. [quote name='Magda25']Sójki są piękne. W pracy, za oknem mam wieeelki klon i tam co roku mieszka i gniazduje para sójek. Co roku są młode. Jak mam chwilkę wolną to obserwuje, co te maluchy wyczyniają. Świetna sprawa. Extra fotki. Najbardziej podabają mi sie te szyszkowe.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Dzięki ... [/COLOR][/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG]
  22. halgre

    Ares...

    [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0031-7.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]To najfajniejsze ! Filmik też fajny ...[/COLOR][/B] *************************************
  23. halgre

    Ares...

    [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0031-7.jpg[/url] To najfajniejsze ! Filmik też fajny ...
  24. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC06355.jpg?t=1265999453[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Aresik się uśmiecha ![/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...