-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i47.tinypic.com/1zoj5o0.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][/B]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
halgre replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i47.tinypic.com/1zoj5o0.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][/B] -
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i47.tinypic.com/1zoj5o0.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i47.tinypic.com/1zoj5o0.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i47.tinypic.com/1zoj5o0.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i47.tinypic.com/1zoj5o0.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][/B]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i47.tinypic.com/1zoj5o0.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][/B] -
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i47.tinypic.com/1zoj5o0.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam wszystkich odwiedzających :sweetCyb: Myślę, że dzisiaj będą jakieś świeże fotki - więc odrazu zapraszam ! Mimo, że grypa mi jeszcze całkiem nie przeszła, ale idę i już ! Zresztą dziś nie miałby kto iść z Dindkiem ...:shake: To do zobaczenia [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/2n9kpxu.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]ktoś tu też jeszcze nie śpi hehe ...[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dobry wieczór Dindoszki :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Aaa dobry wieczorek ! [/COLOR][/B]:sweetCyb:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] trzeba przyznać że dość oryginalny trening agility :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/424960/00000042.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahahahaha [IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]trzeba przyznać że Ozzy pady ma przećwiczone do perfekcji :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie istotne że jest na smyczy, jeśli przychodzi ochota na kulanie to trzeba się kulnąć...chociaż raz i szybciutko :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Ty to masz teksty - zaraz tylko się śmiać [IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam [IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG] Jestem tu pierwszy raz - twój pies mnie zafascynował dosłownie. Jest piękny ! A jak był malutki - jejciu jaki słodki :loveu::loveu::loveu: Będę tu odwiedzać :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]a bedzie ze 3 ...... ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A to nima tak źle ... :grin::shake:[/COLOR][/B] [quote name='Marta_Ares']witaaamy dzisiaj :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A witamy, witamy i znów zapraszamy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Mam nadzieję, że się poczęstowałaś ? Bo widzę, że już żadnej z was nie ma ... poszłyście spać ... Cieszy mnie, że ci się avatarek podoba [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG] **************************************
-
[quote name='NATKA']To też bidulka swoje się na cierpiał - ale jak już jest oki to dobrze :lol: Ja też się bardzo ciesze, że widać poprawę, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że psiak nie odzyska 100% sprawności i już zawsze będzie gorzej widział na to oczko :roll:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No a jak miał niecałe 2. lata to okazało się, że ma niewydolność trzustki. Do końca życia. Specjalna dieta i tabletki też do końca życia. A jak był kastrowany to zaś miał komplikacje - wszystko mu spuchło, zapalenie i chodziliśmy na zastrzyki - w końcu goiło się to miesiąc ! I to by było chyba wszystko już :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Ooo ... znowu odwiedzinki - cieszę się i zapraszam ! Częstujcie się oczywiście ! Jak czego braknie to przecież jeszcze mam hahahahaha ...[/COLOR][/B] ******************************
-
[quote name='NATKA'] Dinuś też miał podobny problem z oczkiem??? Wiesz my to oczko kropimy od 15 stycznia dzień w dzień, po kilka razy dziennie. Bo najpierw zabieg na powiece, potem usuwanie szwów, a teraz leczenie rogówki :shake: także ja się dziwię, że mnie ten mój Futrzak ze złości jeszcze nie pożarł :razz: [B]DZISIAJ BYLIŚMY NA KONTROLI BADANIA WYKAZAŁY ZNACZĄ POPRAWĘ HURA HURA HURA ( i odpukać w niemalowane co by nie zapeszyć)[B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dindek miał ostatnio ropne zapalenie spojówek, dlatego trzeba było kroplić :diabloti: A jak miał 8. miesięcy to miał operację oczu na grudkowe zapalenie 3.ciej powieki :p Świetnie, że jest poprawa z oczkiem ! Cieszę się razem z tobą :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Bartiśkowa_']Dzięki ;) Tylko żeby Dinduś nie widział bo bd zazdrosny :evil_lol: [/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Eeee tam, nieee ! On nie jest zazdrosny :shake:[/COLOR][/B] [quote name='Bartiśkowa_']Oj my gości mamy raczej więc chyba nie ;( Chyba że nie w ten tylko jeszcze nastepny :) [/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Wybieracie się razem na spacer, a zapowiadali na koniec tygodnia deszcz ! Oczywiście czy to się sprawdzi ... :niewiem:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Bartiśkowa_']Witamy. :) mm...pyszną kawką tu cżestują. A mleczko hihi ?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Mleczko by chciała hę ... [/COLOR][/B]:hmmmm: [B][B][COLOR="#8b0000"]No to proszę, dostawiam więcej wszystkiego + mleczko, bo widzę, że goście się zbierają :grins[/COLOR][/B][/B]: [IMG]http://i50.tinypic.com/2cxiaaa.jpg[/IMG]