-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
halgre replied to QQk's topic in Foto Blogi
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] *************************** -
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] **********************************
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ******************************
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ***********************
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] **********************************
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ************************
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ******************************
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ******************************
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ****************************
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ***************************
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ************************** -
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ********************************
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ******************************* -
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] *****************************
- 78403 replies
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] *****************************
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B]
-
[quote name='*zaba*'][URL]http://i49.tinypic.com/4q0yo2.jpg[/URL] [URL]http://i48.tinypic.com/a5bwuv.jpg[/URL] Wołał, wołał i sie zdiwił, że przyszła Pancia i fotkę strzeliła?? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [URL]http://i48.tinypic.com/2vt38r9.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahahaha ... dobre [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/1zmm54o.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/1zmm54o.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/1zmm54o.jpg[/IMG] [quote name='bianka19']To zdjęcie jest śliczne , taka prawdziwa zima :D [url]http://i46.tinypic.com/359xo55.jpg[/url] Dindusiek śliczny ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Och, ach ... dziękujemy i cieszymy się ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Też życzę, żeby oczko pieska wyzdrowiało ! Z całego serca ! ****************************[/COLOR][/B] [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Śliczne spacerowe foty ![/COLOR][/B] *********************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy [IMG]http://i47.tinypic.com/16hnns5.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://img710.imageshack.us/img710/6655/bartimaksioo32.jpg[/url] - [IMG]http://i50.tinypic.com/1zmm54o.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/1zmm54o.jpg[/IMG] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/polachrzszczwka27.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]jest mój Amiś :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/polachrzszczwka97.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"] - ślicznie wygląda na tle śniegu :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/polachrzszczwka100.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]- jak ładnie patrzy ... na kogo, albo na co ?[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Nadrobiłam wszystkie zaległości i się witam ... [IMG]http://i47.tinypic.com/16hnns5.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20294.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]jaki tu słodki :loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20469.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]piękna fota ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy ...[IMG]http://i46.tinypic.com/s2bmlj.jpg[/IMG] Miny rzeczywiście fajne, ale mi się podoba to: [/COLOR][/B][url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-7.jpg[/url]
-
[quote name='agaciaaa']Witamy :multi: Trochę dawno nas tu nie było, ale zaległości nadrobione :p [url]http://i48.tinypic.com/2zykc3t.jpg[/url] Dinduś jaki poważny :loveu: [url]http://i49.tinypic.com/30tj988.jpg[/url] uwielbiam takie zimowe widoczki, ale na jakiś czas zimy mam już dość.. gdzieś tak do grudnia :lol: [url]http://i45.tinypic.com/6sce8j.jpg[/url] ale fajniutka ta Mysz :) wygląda zupełnie jak pies :diabloti: :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja też mam dość ! Widoki piękne, ale nie lubię zimy ... Dzięki za odwiedzinki [/COLOR][/B] [IMG]http://i46.tinypic.com/s2bmlj.jpg[/IMG]