-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="#8b0000"]No właśnie - gdzie jesteście ?[/COLOR][/B]
-
[quote name='Ewcia38'][URL]http://i50.tinypic.com/xmketu.jpg[/URL] a co ten biedny pies zobaczył ,że taki przerażony:cunao::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Nie przerażony - psy się wygłupiają i on akurat tak stanął [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]a cóz to za ptasiór super;) [url]http://i47.tinypic.com/jj7lmd.jpg[/url] kangurek:loveu::loveu::loveu: i od razu robi sie ciepli oglądając takie zdjęcia;)[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To sójka ! Ano racja, zaraz się cieplej robi [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy [IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] Śliczny Maxiu ! U mnie też malamuty ...[/COLOR][/B]
-
[quote name='bloody']Hej, my tu pierwszy raz! :lol: bardzo jestem dumna, że wzieliście psa z schroniska. śliczny, aż słów na niego zabrakło.. :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy nowego gościa [IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie ! [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam [IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/IMG_2293.jpg[/url] [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/IMG_2297.jpg[/url] [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/IMG_2306.jpg[/url] [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/18.jpg[/url] Śliiiiiczne ! [/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ej to ja nawet nie wiedziałam że sójki są takie ładne :crazyeye::evil_lol: człowiek uczy się całe życie :evil_lol::evil_lol: zdjęcia rewelacyjne :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Ano są takie ładne. Dziękuję ![/COLOR][/COLOR][/B]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[quote name='*zaba*']Mroz trzyma, wiec igloo bedzie stalo jeszcze dluugo. Kamczyslaw wiec bedzie mial gdzie mieszkac i niech wreszcie sie do czegos przyda [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Dziekuje za paczuszka, chociaz taki wirualny, bo tu nie znaja paczkow.. :placz:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No wiesz ty co [IMG]http://i48.tinypic.com/2irnsd5.jpg[/IMG] bidulek ! Nie znają tam pączków ? [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/2irnsd5.jpg[/IMG] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
halgre replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i45.tinypic.com/673029.jpg[/IMG] Ładne fotki ![/COLOR][/B] -
[quote name='bianka19']Ale wiosennie ;) Śliczny kwiatek :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ...[/COLOR][/B] [quote name='*zaba*']Co to za ptaszek?? Sliczny!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To jest sójka ...[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/5b4kmp.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/jj7lmd.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/k0hrlx.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/208got0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/xmketu.jpg[/IMG] ***********************
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/14aj14i.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/33uzvxi.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/11uux7c.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2crm001.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/zjz69h.jpg[/IMG] ************************
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/72zla9.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2evsy9s.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1037bf4.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/nvtz5d.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/350nll1.jpg[/IMG] ************************
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/2hp403d.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/16axpqx.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/n5q7ix.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/ve251g.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/50lj5d.jpg[/IMG] *************************
-
[B][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Sójka:[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/2pyruid.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/t6cg91.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/aexit3.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/6h02dc.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/11kb0o2.jpg[/IMG] *****************************
-
[quote name='Magda25']Cześć Ja tutaj pierwszy raz ;) Idę oglądać fotki Dindka.[/QUOTE] [B][B][COLOR="#8b0000"]Witamy serdecznie nowego gościa i zapraszamy do częstych odwiedzin [/COLOR][/B][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG] [quote name='Pestka']Ja wpadłam i melduję, że chętnie obejrzałabym wiosennych fotek kilka, bo u mnie jak na razie zima i zima.. Nie zanosi sie na wiosne..[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No u mnie też zima hehe ... ale może się nam cieplej z tych fotek zrobi [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/16hnns5.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG] [url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz052-2.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]jaki słodziaszek ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Czy ktoś może by chciał kilka wiosennych fotek ?[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG] [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF9928.jpg[/url] [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF9989.jpg[/url] [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF0157.jpg[/url] [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF0166.jpg[/url] [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF0174.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Śliiiiczny piesio ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG]
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
halgre replied to QQk's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG] -
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG] -
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Ja nie zjadłam ani jednego ![/COLOR][/B]