-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ... [IMG]http://i49.tinypic.com/dnk9eb.jpg[/IMG] A u nas nic nowego ...[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0046-1.jpg[/url] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00092.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Świetne ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG]
-
[quote name='NATKA']Witanko :multi: udało mi się nareście nadrobić zaległości :p Jaki ja dumny jestem :loveu: [URL]http://i49.tinypic.com/19wmbo.jpg[/URL] Śniegowe wylegiwanie - hi hi skąd ja to znam :evil_lol: [URL]http://i49.tinypic.com/25znvw5.jpg[/URL] Śliczne miejsce spacerkowe macie :lol: [URL]http://i49.tinypic.com/30tj988.jpg[/URL] Mój też był przyjazny do wszystkich i wszystkiego o rok dłużej, bo do trzech lat, z tą tylko różnicą, że u mojego agresja pojawiła się do psów :cool3: bo dzieci i szczeniaki to świętość nietykalna, którą trzeba się opiekować. Ale cóż poradzić, tak to już jest, że nasze psiaki dojrzeją i im się światopogląd zmienia, a my musimy to prostować ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Do psów też jest agresywny, ale nie do wszystkich - ma parę swoich wrogów ...[/COLOR][/B] [quote name='Cavy']Witamy. :hand: [url]http://i45.tinypic.com/2mor24z.jpg[/url] strasznie mi się podoba ta psina. :loveu: zapraszamy do nas. ;-)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ta psina to spanielek Hektorek ...[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"] Witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG] [url]http://i47.tinypic.com/n5k7pj.jpg[/url] [url]http://i48.tinypic.com/15pshtg.jpg[/url] [url]http://i50.tinypic.com/av62kw.jpg[/url] [url]http://i46.tinypic.com/i6zcis.jpg[/url] [url]http://i45.tinypic.com/2h848yt.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Prześliczne ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Też witamy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/339sw9f.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='hovomaniaczka']Witam wszystkich po długiej przerwie ;) U Fridy wszystko ok, ta zima działa na nią w bardzo dziwny sposób, bo ostatnio rozrabia jak pijany zając. xD Powoli zaprzyjaźnia się z kotem, a kot nie zwraca na nią najmniejszej uwagi. xD Niestety z różnych przyczyn nie trenujemy już agility (nad czym ubolewam). Obecnych fotek żadnych nie mam, ponieważ mój aparat się zbuntował. xD Fotki mogę wrzucić te zaległe z lata i początku jesieni. xD[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No to wrzucaj ! Czekamy ![/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to już dość dawno było w uwadze tzn bynajmniej o tym biciu upośledzonej dziewczynki :roll::roll: i jak jeszcze się wypierały te zakonnice...masakra[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Owszem, wiem - i tamta zakonnica została gdzieś indziej przeniesiona. Jednak na jej miejsce przyszła inna - nowa, która się znęcała nad z kolei inną podopieczną ! Przed chwilą to było na TVN na "uwadze". I była policja itd., itp., i nie wiem co to tak długo trwa, żeby coś ustalić ! brrrrr[/COLOR][/B]
-
[url]http://uwaga.onet.pl/29745,news,,dom_spoleczny_pelen_przemocy,reportaz.html[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Czy słyszałyście ten temat ? Bo właśnie było o tym w programie "Uwaga"[/COLOR][/B]
-
[quote name='Paulina_mickey']Piękne te zdjęcia! Wszystkie są super! :iloveyou: To zdjęcie ze schodami jest śliczne :) p.s u nas też niebawem będą zdjęcia-jak tylko przerobie :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękuję ! Zajrzę do ciebie napewno ![/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no pańcia, zdejmij mi namordniczek...będę grzeczny ;) [url]http://i50.tinypic.com/2vmt5l2.jpg[/url] znajomy widok :evil_lol::evil_lol: [url]http://i46.tinypic.com/14j95ia.jpg[/url] dzisiaj od południa znów sypie u nas śnieg [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Niestety nie będzie grzeczny ! Kiedy wychodzi z parku już, to musi mieć kaganiec, bo jest agresywny szczególnie do dzieci ! A musimy iść wśród bloków obok przechodzących ludzi itp.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]No ja nie mam ferii, ale kiedyś tam miałam też [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/1zmm54o.jpg[/IMG]
-
[quote name='Bartiśkowa_']Wszyscy mnie chcą zabrać mojego maluszka :placz:A amiczek jest tylko i wyłącznie mój hihi :loveu: No jasne że dałam :loveu: jemu nie dać. To widze ze tak jak u nas. Sypie i sypie i skończyć nie chce :roll: hehe :evil_lol::evil_lol: No to zapraszam do mnie niedaleko a mamy aż nadto pączków :razz: Niet ! Amiczek jest ze mną od 2 roku życia i jest mój :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ciesz się, że wszyscy tak lubią twojego Amisia - bo naprawdę jest słodki ! I teraz ja się cieszę, że dałaś mu to ciasteczko - bo zasługuje ! Jak u nas - też nie chce przestać sypać ! A pączkami swego czasu to się już przejadłam - a moja mama robiła pycha faworki na tłusty czwartek! Niestety już jej nie ma ... A Amiczek niech będzie nasz ! [/COLOR][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/1zmm54o.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Jakie śliczne te szczurki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale nie gryzą ci mebli, kabli ?[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/2mor24z.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/10f74nc.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/14joizn.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2zzup1k.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][SIZE="6"][COLOR="#8b0000"]KONiEC ! Więcej nie mam ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[quote name='Bartiśkowa_'] Bry! :cool3: A no jest i Dzięki. Chłopaś ciasteczko by chciał :diabloti: hej :lol: A dobrzę byliśmy niedawno w polach z czarnym. Śniegiem sypie a sypie. O dziękuję. Ale na widok pączków mi aż niedobrze zjadłam dziś 4[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]I dałaś mu to ciasteczko ? A sypie i sypie - muszę odśnieżyć mój balkon, bo jeszcze się zarwie [IMG]http://i50.tinypic.com/1zmm54o.jpg[/IMG] A ja nie zjadłam dziś ani jednego pączka :shake:[/COLOR][/B] [quote name='Zuzka i shelciaki'][url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/polachrzszczwka27.jpg[/url] Mój Amiś![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jaki twój ! Amiś jest mój ![IMG]http://i50.tinypic.com/1zmm54o.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Pardon, że tak się tu wtrącam ale też interesuje mnie ten temat. Mój Dino śpi też ze mną na tapczanie - czasem z mężem w drugim pokoju. W domu nie jest agresywny i obojętnie kto przyjdzie to go wita przyjaźnie. Czasem myślę, że przywitałby nawet ewentualnych bandytów [IMG]http://i50.tinypic.com/1zmm54o.jpg[/IMG] Ale na dworze wszystko się zmienia ! Muszę omijać jak się da ludzi, szczególnie dzieci ! Wśród bloków MUSI chodzić w kagańcu. [/COLOR][/B]
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] **************************
-
[url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] ****************************