-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Pyrdka zapytała na jakie województwo ogłosił Plucinka, napisałam, że dolnośląskie, Wrocław, bo nie dość, że tam właśnie Plucinek jest, to jeszcze całkiem dobrze w tym województwie idą adopcje. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam:oops:[/QUOTE] oczywiscie dolnoslaskie, tak, tak:) -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Jak ludzie nie są w stanie przejść godzinnej rozmowy i nie są w stanie zrozumieć, że my też musimy się jakoś zabezpieczyć, mieć prawdopodobieństwo, że to będzie dobry dom, to znaczy, że to nie CI ludzie:shake:[/QUOTE] Tak,dlatego pisze.Poza tym dom Plutka musi byc sprawdzony i najlepszy:) -
Julka-połamany koci dzieciak z przydrożnego rowu szuka domu.
monika083 replied to kikou's topic in Kotki już w nowych domach
o matulu :( a moze zalozyc jej watek na miau.pl? -
[quote name='Isadora7']Cudne te foty Filusia, ciepło na serduchu sie robi[/QUOTE] noooo dokladnie:loveu: A jaka ma piekna kolezanke Aze!
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']znajdzie się ten właściwy dom na pewno !! A być może że okaże się nim właśnie ten ..... Tutaj nie bywam ,w ogóle bardzo,bardzo rzadko teraz bywam na dogo ale śledzę losy Pluta na FB[/QUOTE] niestety ja nawet nie dostalam odpowiedzi na tego maila w sprawie Plutka...napisalam o wizytach PA...moze dlatego. -
Ulv, kupilam ta karme sucha 3 kg [url]http://www.kuchniapupila.pl/pies/karmy_dla_psow/suche1/purina_beneful_original_z,p394548293[/url] widze, ze w pl jest duzo drozsza, bo kosztuje 40-50 zl ,a ja kupilam za niecale 4€ czyli 16 zl.. nie dosc, ze ludzie grosze zarabiaja, to wszystko drozsze..masakra.Jak bedzie odpowiadac Psiakom, to kupie jeszcze i podam siostrze-ona bedzie jechac za jakies dwa tyg. do wrocka,
-
[quote name='nissanMicra']Hej, mam takie głupie pytanie: jak mam odnależć wątek który mnie interesuje? Jak się loguję to żeby odnależć np. ten wątek wchodzę w sój profil i klikam: posty użytkownika. Jest jakiś prostszy sposób? Wybaczcie mój brak ogarnięcia:oops:[/QUOTE] wchodzisz na forum, nastepnie szybkie menu (taki pasek szary) i na subskrypcje tematow,wdzisz wtedy wszystkie watki, na ktorych cos napisalas.
-
[quote name='agnieszka32']Otóż to. Niezapowiedziana wizyta została już zapowiedziana na samym wątku wielokrotnie. Ladymonia - widać po Twoich postach, że nie macie zamiaru zabierać stamtąd psów - Twoje posty są zbyt zapobiegawcze, stonowane i zmierzają do jednego - po kilku dniach stwierdzisz, że "na własne oczy widziałaś" iż psom krzywda się nie dzieje i zostają tam, gdzie są. Ja rozumiem, że "na już" można nie mieć gdzie umieścić psów, ale kilka dni wystarczy przecież, by znaleźć dla nich normalne miejsce. Warunki gorzej niż skandaliczne.:shake:[/QUOTE] Tez mam takie wrazenie, i bardzo szkoda mi tych psow, jak pomysle, ze siedza bez wody w te upaly.
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']a to jakieś nowe słowo:)[/QUOTE] heh to zdrobnienie od super :D -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Paulus, wszystko suuupi, Tel: 601 73 00 13 mail : [email][email protected][/email] -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
monika083 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Piekny królewicz:) -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiaczek1984']czy doszła wpłata stała ode mnie,bo mam ustawione na przelew stały,a nie dostałam na tel powiadomienia,że poszłą[/QUOTE] wlasnie sprawdzilam , dosza 2.08, a perwsza 2.07. bardzo dziekuje! jutro bede robila przelew do hoteliku to zaktualizuje. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']monika083, nie wiem czy paula_t nie wzięła się za ogłoszenia, czy chcesz wykupić pakiet???[/QUOTE] ja juz wykupilam , tylko trzeba dane podeslac na watek, a ja mam tableta i nie moge w nim kopiowac fotek ,a komp mi muli i nawet nie chce mi sie go odpalac.. A pakiecik wykupiony i pyrdka czeka na dane i leci z ogloszeniami, -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia7']śledzę wątek z ukrycia;) i kibicuję chłopakowi w znalezieniu ds. co do zdjęć do ogłoszeń, to mi jednak cały czas przed oczami stoi jego zdjęcie ze schronu (z banerka) obszczekiwanego i atakowanego przez psy. Na mnie zrobiło i nadal robi największe wrażenie i łzy wyciska. Proponuję zamieścić,łapie za serce.Aż za bardzo. Bo jak znów je zobaczę muszę wejść na wątek i znów się upewnić,że już bezpieczny;)[/QUOTE] Gosia, to z banerka to Ben, a nie Pluto, ale Pluto tez ma takie smutne fotki ze schronu. Cioteczki ,to ktora podesle info na bazarek ogloszeniowy.? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='phase']Te jego uszy są niesamowite! Wygląda jak inny pies niż na pierwszych zdjęciach. Cudny Pluto jesteś![/QUOTE] no, i taki szczesliwy, usmiechniety:) -
[quote name='terierfanka']tak, mam mbank :) ale przelałaś do ulv, nie do mnie? dziadek nie potrzebuje specjalistycznych karm na szczęście, ale słabo u niego z gryzieniem, więc je namoczoną suchą z dodatkiem mokrej z puszki i te puszki to największy wydatek[/QUOTE] To poslij mi swoje konto, na mbank moge z niemieckiego konta zawsze cos podeslac, bo wiem, ze nie pobieraja oplat.Ja mam rez mbank.A te 15 zl przelalam z mbanku wlasnie do ulv. A jakie te puszki? Moge kupic mu tu, w niemczech, sa tansze niz w pl,Moj Tz bedzie w sobote w pl, moze zostawic to u mojej mamy , na bzowej.
-
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
monika083 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ale on podobny do mojego Brusia :loveu:.Jak pisalam juz na fb ,chetnie wykupie mu pakiecik ogliszeniowy, fotki sa piekne , trzeba pooglaszac,i jakis nowy tekscik, -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Wszyscy fajni na focie:lol:, a mi sie bardzo Pixel podoba, taki byl malusi, taka kuleczka:loveu: Dostalam dzis maila z ogloszenia Plutka ,z 24.06.Pani zapytala ,czy Plutek jeszcze do adopcji.Odpisalam .Dobrze, ze cos sie ruszylo Ale to musi byc najleszy dom !! On nie moze znow wrocic z adopcji. -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
monika083 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Yodzio-miodzio:loveu: -
przelalam 20 zl swojej deklaracji i 10 zl jednarozowo od PelasiLali.