Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [quote name='kaskadaffik']27 maj, 26 zł, moze gdzieś zostało ujete...[/QUOTE] niestety nie mam tej wplaty u siebie,moze przelalas bezposrednio do Lilu?
  2. [quote name='kora78']Monika, a w Twojej sygnaturze ten pies to chyba bardzo do Keksa podobny, co? to o nim mowisz? hmmm fotki...[/QUOTE] tak, to moj w avatarku, na foteliku:) Dominika, Bruno mial zapalenie tych gruczolow, pierwsza wetka zle go leczyla...masakra byla, teraz jezdzimy regularnie oprozniac, ale trzeba pilnowac, zeby kupki byly twarde, czyli odpowiednia dietka i jest ok.
  3. [quote name='kaskadaffik']A czy moja wpłąta dotarła nie znalazłam sie, a pieniązki wysłałam, chyba że mi umknęło to przepraszam..[/QUOTE] calkiem mozliwe, ze mi umknelo,sprawdz prosze ktorego przelalas, zbieram jeszcze na trzy inne pieski takze moze przeoczylam.
  4. mam troche ciuchow na bazarek, ale one ostatnia ida kiepsko, nie wiem czy by sie oplacalo wysylac z Niemiec komus te fanty.Postaram sie przelac troche grosza na ten rachunek. My juz wrocilismy od weta, Bruna zabolalo jak mu noge lewa wygiela do tylu i do gory, jakby biodro.Poniewaz od pol roku mieszkamy w domku,Bruno czesto biega po schodach (doslownie biega,szybko jak pershing,nie umie spokojnie zejsc) wetce wlasnie wyglada to na jakas kontuzje, mogl sie poslizgnac na dupinie.Dostal leki przeciwbolowe/p.zapalne na 10 dni i czekamy, ale gruczoly okoloodbytowe za to juz ok, bo z tym tez mielismy gehenne ..Masakra z tymi psami, ale bez nich bylaby jeszcze wieksza:lol:
  5. [quote name='Zosia123']Miałam tel. w sprawie Plutka, pan wydał mi się miły, ale podałam mu telefon do Lilu, ona ma większe doświadczenie w adopcjach :)[/QUOTE] dobrze, ze cos sie ruszylo, ale tym razem domek bedzie przeswietlony 100 razy i bedzie 100 wizyt przed i poadopcyjnych...:) nie wyobrazam sobie ,zeby on kolejny raz wracal z adopcji.
  6. jaki sliczny! wystawa tego ryjka na sloneczko:) A my dzisiaj z moim Brunkiem do weta idziemy, bo kuleje na noge po wstaniu:shake:.
  7. [quote name='LILUtosi']Powiem Wam że Pluto to bardzo grzeczny pies, spokojny, posłuszny, przytulaśny. Jedynie te burze są problemem. On teraz wygląda pięknie, prawie jak labrador.[/QUOTE] Tak Lilu, ja bym Ci jakiegos diabla niedobrego do hotelu nie wsadzila:)
  8. [quote name='paula_t']Lecę :) Monika, zamawiałyście jakiś pakiecik dla Plucinka na bazarku? W razie czego ja mu mogę porobić ogłoszenia :)[/QUOTE] zamowilam, tylko nad tekstem mysle, jak bys mogla sknocic jakis krotki i sensowny i porobic troszke to bylabym content:D
  9. biedny Keksikowski:(
  10. oj..biedny Keksik,
  11. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245347-W-hoteliku-dwa-pieseczki-wesprzyj-groszem-kup-bluzeczki-25-07-22-00?p=21084273#post21084273[/url] zapraszam na bazarek, polowa dochodu na Plutenka:loveu:
  12. zapraszam na bazarek- polowa dochodu na Zahirka http://www.dogomania.pl/forum/threads/245347-W-hoteliku-dwa-pieseczki-wesprzyj-groszem-kup-bluzeczki-25-07-22-00?p=21084273#post21084273
  13. czyli jest poprostu szczuplym mlodziencem, Bobas :loveu:
  14. to ciotki Kocurek byle tereny, bo wyemigrowala zagranamanice:D A slodka ta kruszynka, pewnie byla piekna psia dama za mlodu, trzymam kciuki za udana adopcje.Czy potrzebne sa jakies finanse na sunie?
  15. ale wariatuncio:loveu: Ale chudzinka dalej z niego ,co? Cz ma taka budowe?
  16. o kurczaki, widze,ze i ja wisze, jutro bede robila przelewy to odrazu posle Kilerkowi.
  17. [quote name='halszka']zdjęcia już widać..nie wiem czy się nada,ale wstawię ;) [URL="http://obrazki.elektroda.pl/7728029400_1373655457.jpg"][IMG]http://obrazki.elektroda.pl/7728029400_1373655457_thumb.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] oo suuuper, dziekuje:)
  18. [quote name='phase']Czy Pluto jest ogłaszany?[/QUOTE] wlasnie nie, zammowilam mu pakiet , ale potrzebny dobry tekst, ostatnio oglaszalam go z ponad tydzien temu , na kilku portalach, ale mysle, ze przez okres wakacji i tak nikt sie nie zglosi, myslalam, zeby pod koniec sierpnia dac tez ogloszenie do jakiejs gazety.
  19. [quote name='LILUtosi']Na pewno nie u mnie na wsi ;-) Skończył by na łańcuchu lub w lesie.[/QUOTE] musisz zabrac go na wycieczke do miasta:) Do jakiegos muzeum, czy teatru, niech sie chlopak odchami:D A tak na serio, juz troszke sie uspokoil?
  20. Lilu, dzieki za nowe fotki:) [URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/PLUTO[/URL] kochani, tu widac Plutka przy czlowieku, jaki on fajny, taka ciamajda:) Sluchajcie,czy ktos moglby zrobic taki kolaz ze zdjeciami Plunia? Ta fotka smutna ze schronu w srodku i dookola te u Lilu juz , Wydrukowalabym sobie i bede go reklamowac w pracy i na osiedlu. acha, Lilu,siostra zakupila Plutkowi na bazarku chuste "szukam domu" , myslisz , ze sie przyda? Moze jak gdzies z nim wyjdziesz do ludzi to ktos go wypatrzy?
  21. przelalam 25 zl na Zahirka, za bazarki wezme sie w weekend .
  22. jeszcze na koncie mam wplaty od roland de-25 zl, bakusiowa-20zl i bjuta 10 zl, i dlugu do splaty pozostanie 365 zl,
  23. [quote name='asl']Nie wiem gdzie to napisać i przepraszam jeśli to nienajlepsze miejsce, ale niestety muszę... Ja wiem jaki jest cel bazarków, wiem że mnóstwo osób pomaga zwierzakom i to naprawdę w bardzo trudnych sytuacjach i może nie ma czasu na nic innego, ale [B] dziewczyny nie wystawiajcie na bazarkach starych śmierdzących ubrań... [/B] Ostatnio z takimi mam do czynienia. I tak wszystko piorę... i wiem że pranie każdej wystawionej rzeczy to mnóstwo czasu, nakładu itp. ale nie może być tak że przychodzi coś zatęchłe i prawie śmierdzi pleśnią a człowiek po otwarciu kopert ma ochotę lecieć prosto do śmietnika, zwłaszcza że na zdjęciach w opisie pisze stan bardzo dobry... a takowe nie mogą być rzeczy o tak brzydkim i intensywnym zapachu. Ktoś mi powie "nie musisz tu kupować przecież" ale nie o to chodzi... To naprawdę zniechęca i innych do zakupów tutaj...[/QUOTE] zgadzam sie, a najgorsze ,ze czasami za taka szmatke smierdzaca placi sie 10-15 zl plus 10 zl za wysylke,a ciuch laduje w koszu.To wole juz kupic cegielke.Kiedys kupilam bluzke w stanie bardzo dobrym, przyszla powyciagana szmatka z dziurami(!!). Tez juz ograniczylam zakupy na bazarku.
  24. z 400 zl jeszcze zostalo, dzisiaj podlicze jak wroce od weta, bo Bruno mi cala noc kaszlal, nic nie spalam :shake: bidulek ,
×
×
  • Create New...