U Kini na fb jestem, pod koniec miesiaca wspomoge groszem ta bidulke.
Co do obrozy ,to napewno ktos doradzi,osobscie ne znam se, bo chdzimy w szelkach , wiem, ze sa tez takie ,ktre blokuja lapy gdy pies ciagnie, tym samym ucza ladnie chodzic.
Adresatka z telefonem jak najbardziej.A czy Plutek ma czipa?