Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. o ludzie, to same kosteczki:( Moj Bruno tez takiej wielkosci wazyl 12 kg jak go adoptowalismy ,i wtedy wygladal zle,a 8 ...
  2. ale fajna pannica! fotka przy czlowieku super do ogloszen, bo widac jej wielkosc, wcale nie jest taka duzo jak sie zdawalo.
  3. I ja z bazarku dotarlam, strasznie biedny chlopaczek..powysylam prosby o dekaracje.. Sama w miare mozliwosci bede cos wplacac,postaram sie jeszcze dzisiaj przelac. No i mam troche fantow na bazarek, ale musalabym komus je wyslac ,bo mieszkam zagranica, moge obfocic.
  4. Sluchajcie, w ogloszeniach mozna wykorzystac te fotki (pytalam a fb) ,takze akby ktos robil to te jak najbardziej sie nadaja.Pokazuja tez jego wzrost:) w porownaniu z czlowiekiem.Postaram sie mu porobic ogloszenia,tylko ciagle czasu brak, deklaraca poleci w tym tygodniu.
  5. oj widzisz ,bo kto to wiedzial, ze Rajka zmieni lokum:) Fajne ,ze bedzie w domowych warunkach.
  6. Ja mam tez psa z wroclawskiego schronu i wykastrowali nam go " na zyczenie",za darmo, poprostu dzien przed adopcja byl zabieg. Moja tymczasowiczka tez po adopcji do ds zostala umowiona na sterylke, takze fajnie, ze w schronie tak robia.
  7. U Kini na fb jestem, pod koniec miesiaca wspomoge groszem ta bidulke. Co do obrozy ,to napewno ktos doradzi,osobscie ne znam se, bo chdzimy w szelkach , wiem, ze sa tez takie ,ktre blokuja lapy gdy pies ciagnie, tym samym ucza ladnie chodzic. Adresatka z telefonem jak najbardziej.A czy Plutek ma czipa?
  8. Gosia, wplacilam ostatnio 200,- do hoteliku, jakies 100 zl powinno znow byc, dokladnie podam wieczorem .
  9. a moze chociaz moglby ktos (osoba przeprowadzajaca przedadop.najlepiej) chociaz zadzwonic do Yody i sytac czy u niego wszystko ok? :)
  10. [quote name='LILUtosi']Już całkiem żwawo wieczorem zjadł. Śpi sobie w ciepełku w pokoju z MIłą i razem tam leją i srają. :-) Armagedon. Zrobiłam dwa zdjęcia w trakcie kroplówki. Później wstawię.[/QUOTE] Apokalipsa! Dobrze, ze juz lepiej.A moze ktos zrobilby bazar cegielkowy.
  11. Biedny ten Keks... To chyba musza byc jakies konkretne tablety na tasiemca? Czy wystarcza takie "zwyke" , ktorymy odrobaczamy psiaki? [B]Panna Marple[/B],a skad bierzesz te tabletki dla ludzi? Sa na recepte? Posle tez dodatkowo jakis grosik w tym miesiucu..
  12. Piékniś kochany:) A jaka mina powazna:)
  13. Dady! Ale masz fajna kufaje na jesien :loveu:Przeslodki !
  14. Jestem z bazarku kolpakowego, kolpakow nie zakupie ale poprosze nr konta, to przeleje grosik na tego pieknego kocia.
  15. moge prosic nr konta? Wydawalo mi sie ,ze juz dostalam i byl to mbank a teraz nigdzie nie moge znalezc..
  16. na koncie Tora uzbieralo sie 258 zl na sierpien, dolozylam 12zl, i 270 przelalam do Lilu, czyli [COLOR=#ff0000][B]brakuje[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] 40 zl do oplaty za sierpien, [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...