Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. Cioteczki drogie, a moze byscie zaktualizowaly pierwszy post ,tak ,zeby nowe osoby na watku, wiedzialy co obecnie dzieje sie z psem.Sama jestem ciekawa a przebrnac przez caly watek nie mam kiedy.Moge dac 10 zl stalej , poki co do konca roku.
  2. Dzieki za foty, jaki on radosny:) Lilu i jak jego zachowanie? Wszystko ok? Czy sprawa jakies problemy wychowawcze;)
  3. mam nadzieje, ze nie serduszko, ale to chyba wet stwierdzilby juz po osluchaniu,
  4. Ale piekne psiska :loveu:
  5. zapisuje Dinusia, oglaszalyscie go?
  6. [quote name='Ingrid44']Czy doszla moja wplata ?[/QUOTE] tak, dziekuje pieknie, jutro po pracy wszystkie wpaty spisze i posle do Lilu za te trzy dni czerwca i caly lipiec, bedzie juz z glowy..
  7. to czekamy na fotki tych pieknych oczek
  8. Moze on byl byl w schronie taki niewybiegany, jak bedzie mial troche ruchu ,to moze sie uspokoi.. Lilu a jakie ogolnie wrazienia?
  9. [quote name='animalon']rutta , dołączam się do podziękowań - super , że udało się Ci się dowieźć Pluta w jego nowe miejsce. Jeżeli będziesz mogła to byłoby b. fajnie, żebyś mogła go odwiedzić :) ... zapewne będziemy cię nagabywać o zdjęcia naszego bohatera :)))[/QUOTE] piekne zdjecia robi Lilu,
  10. Jakie mádre te oczèta:) Mordusia do wycalwania!
  11. [quote name='rutta']Zatem Ramzio ma kolegę :)[/QUOTE] nie ma tego zlego..:) [B]rutta[/B] ,chcialam Ci jeszcze raz podziekowac za pomoc. :loveu:
  12. Lilu i jak nocka? On chyba bardzo nie lubi byc zamkniety, ciekawe jak w mieszkaniu..
  13. [quote name='gosiaczek1984']tez czekam na wiesci[/QUOTE] ja wiem, ze opuscil schron:)
  14. Ale on pièkny..dopiszcze 10zl stalej ode mnie.
  15. Chyba juz jedzie.... Cioteczki wroce z pracy dopiero po 21 wszej i wtedy tez przeczytam wiesci, ale prosze same dobre:)
  16. [quote name='kora78']na wsiach ludzie zbieraja wlasnie szczeniaki od siebie nawzajem, gdy suka przy budzie sie oszczeni. tak to nie maja skad ich brac. a rotacja psow na wsi jest duza. do schroniska, do miasta za daleko im jechac. co najwyzej, na jakis targ chyba. dlatego tez nie lubie troche adopcji na wies, bo tam roznie z mentalnoscia ludzi jest. Dominika, to robimy te ogloszenia na juz. choc ma caly dzien lac, to nie wiem, czy pojedziesz korzystac z tej pogody na trawce :D czyli ja usuwam, a Ty robisz od nowa, tak? to na ktora opcje?[/QUOTE] Mam w pracy kolezanke, ktora pochodzi z takiej typowej polskiej wsi, sama psiara,ale opowiadala, ze miala takiego sasiada, co swoje psy,jak sie pochoroway to wyrzucal....masakra Ja deklaracje przeleje jutro,albo w sobote,bo mam mlyn w pracy.
  17. Kochani, Plucio jedzie prawdopodobnie juz jutro:) Trzeba kupic mu porzadna obroze i smycz, bo przeciez nic nie ma. Jak juz bedzie w hoteliku to zamowie mu jakas ladna od Taks.No i adresatke na juz. Chcialabym wplacac pieniadze do hoteliku z gory,dlatego prosze osoby deklarujace o wplaty.
  18. Dzieki za info...to mnie jeszcze bardziej zmotywowalo do pomocy! [B] LiluTosi,[/B] wysalabys mi umwe miedzy Toba,a mna na maila? Podpisze i odesle poczta. Trzeba w takim razie ostro wziasc sie za szukanie domu do zimy.
  19. [quote name='asiuniab']super, widziałam coś nf fb, że ktoś pytał kiedy i gdzie trzeba Plutka zawieźć:)[/QUOTE] To akurat na dogo sie jeszcze ktos odezwal,takze chociaz z tym juz nie powinno byc problemu:) Fajnie.Porozsylalam nr.konta, jesli ktos jeszcze nie dostal to krzyczec.
  20. [quote name='sunia2000']monika jeśli bierzesz odp finansową calą na siebie, a potrzeba tylko osoby do przewozu, to mogę zawieźć oszołoma w weekend do Lilu..[/QUOTE] super! Tak, biore odpowiedzialnosc na siebie, musze z Lilu to uzgodnic, jak mam podpisac umowe z nia. Chyba wydrukowac i poslac podpisana poczta, koszta zw,z transportem do Lilu biore na sibie. Odezwala sie jeszcze jedna osoba, ale ma malutko czasu w sobote z samego rana moglaby go odebrac, jeszcze ustalam wszystko.Dzieki wielkie!
  21. [quote name='asiuniab']tak jak wcześniej pisałam jeśli nikt się do tej pory nie znajdzie i Olka nam nie zachoruje i Babcia dopisze;) to w przyszłą sobotę z tz wstępnie umówiliśmy się, że Plutka przetransportujemy tylko gdzie, do Lilutosi?? Jeśli tak to napiszcie choć wstępnie gdzie to jest, jaka miejscowość, mój tz musi sobie drogę najlepszą znaleźć;)[/QUOTE] dzieki,kochana jestes, w pierwszym poscie wstawilam link do watku hotelowego u Lilu, tam jest dokladny adres, a mam jeszcze inna oferte zawiezienia Pluta, i to W TA SOBOTE! Co Wy na to ? :multi: Nr konta powysylam wszystkim jutro rano, I dziekuje bardzo wszystkim za obecnosc.
  22. [quote name='Poker']Spytajcie ULV czy nie da rady go podwieźć po kosztach paliwa.Mnie nie ma w kraju.[/QUOTE] fakt,o Ulv nie pomyslalam, ma ktos do niej tel. Bo chyba na dogo bywa rzadko.
×
×
  • Create New...