Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [quote name='BUDRYSEK']za sierpień? :)[/QUOTE] za lipiec, za sierpien beda naplywac dopiero deklaracje.Juz przelalam, ale nie mam czasu zaktualizowac, postaram sie dzisaj w nocy.
  2. [quote name='asiuniab']na modzele nie ma nic lepszego niż maść propolisowa;[/QUOTE] a co to sa modzele?
  3. [quote name='LILUtosi']No to teraz macie cioteczki info z pierwszej reki. Co do chodzenia za czlowiekiem, wiekszosc psow ma tak na poczatku. Znowu zmienil sie dla niego caly swiat i pilnuje tego co ma tu i teraz. Srednio 3 tyg musicie poczekac az sie wyluzuje.[/QUOTE] taaaa..3 tygodnie, moj Bruno jest z nami juz ponad 5 lat i dalej lazi za mna nawet do kibelka :evil_lol:
  4. Witamy Rodzine Pluta! Ciesze sie, ze Plutek dobrze sie aklimatyzuje,bardzo sie martwilam o niego.
  5. [quote name='asiuniab']ale super, dopiero teraz weszłam, a tu takie zmiany; a skąd Państwo wypatrzyli Plucia??[/QUOTE] z ogloszenia w necie, ale wiecej tez nie wiem,
  6. [quote name='bascha84']Wspaniała wiadomość- miejmy nadzieję, że dla Pluta wszystko ułoży się jak najlepiej. Czy za szybko? Pies i tak wystarczająco długo przebywał w schroniskach, więc nie sądzę, że za szybko. Wiadomo, kontrola podstawą zaufania, jednakże skoro to znajomi znajomych jednej z tutejszych "działaczek" to chyba z tą kontrola też nie będzie problemu myślę i monitoringiem sytuacji. Teraz tylko pytanie do Lilutosi i osoby, do której wędrowały przelewy- czy z pieniążkami się wszystko zgadza, słowem, czy nie trzeba czegoś dopłacać w celu uregulowania wszelkich należności względem Lilutosi?[/QUOTE] Doplacac napewno nic nie trzeba, zrobie wieczorem dokladne rozliczenie,chyba nawet zostanie jakis grosz, to moze przeznaczymy na inna bide-Ale dopoki ds nie bedzie na 100% pewny .
  7. [quote name='LILUtosi']Plutek to dobry pies, lubiłam go.[/QUOTE] Lilu, a mozesz cos wiecej napsac ? :razz: Jakie wrazenia? Martwie sie , bo tak to wszystko hop siup..
  8. zaraz przeleje do Lilu kase, chyba juz wszystkie deklaracje naplynely BUDRYSEK ,mi nikt nie pisal , ze nie bedzie placil.
  9. te wykupione przeze mnie na bazarku, chyba jeszcze nie zrobione..bo podalam swojego maila a do tej pory nie dostalam zadnego linku do aktywacji.
  10. [quote name='Dogo07']Nie każdego stać żeby być dt. A zwykły psi hotel to bierze ok 20- 25zł za małego psa na dobe. Dzisiaj Jola napisała mi że nie dadzą rady z transportem Prymki w ten weekend, więc trzeba czekać na przyszłą sobotę. Zbliża sie przepełnienie punktu, a tam takie kochane starsze psiaczki , zajrzyjcie prosze :( : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246527-Trzy-starszaki-nie-poradzą-sobie-((-POMÓŻ-OGŁASZAĆ-!!!?p=21230465#post21230465[/URL].[/QUOTE] moze jakis inny transport by sie znalazl?
  11. sliczna bidulka, wyciagnijcie juz ja do tego dt..
  12. o kurcze to faktycznie roznica w cenach, moze jeszcze ktos bazarkem podratuje?
  13. mozna jeszcze wystawic te niesprzedane ciuszki, co sa u Lilu. Jak Lilu da pozniej rade pwysylac.
  14. ladne te butki, szkoda, ze takie duze, a moze wystaw je na dogo, na bazarku? Mysle, ze tutaj ktos kupi.
  15. Ona jeszcze sie stresuje, czesto pieski w nowych domach nie zalatwiaja sie. ..to nerwy.Bidulka kochana.
  16. o to ladna macie pogode, dziewczyny sie widze opalaja:)
  17. a ile pieniazkow zostalo, moze podzielic miedze Pepe a Prymka? Ja ,jak juz pisalam deklaracje przekaze na Prymcie, trzeba jej pomoc!
  18. no nareszcie jakis pozytyw na dogo:) Pewnie mala jeszcze sie troche stresuje..kilka dni i bedzie dobrze.Wazne ,ze zjadla:)
  19. Trzymam kciuki za Nucie:loveu: a Prymka sliczna...jesli uda ulokowac sie ja na miejsce Nutki ,to przekaze dekaracje na nia.
  20. spoko,spoko,daj mi tylko wczesniej znac to powiem mamie ,zeby byla w domu.Kurcze nie znam nikogo zmotoryzowanego w poblizu,a mame nie bede wysylac tramwajem, bo torba dosyc ciezka.
  21. Ulv, kiedy moglabys odebrac jedzonko od mojej mamy? We wrzesniu prawdopodobnie przyjedzie do mne na dluzej, i chcialabym zeby moje rzeczy nie zalegaly jej w mieszkaniu.
  22. pewnie jeszcze pogoda robi swoje,
×
×
  • Create New...