Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. jutro przeleje deklaracje zalegle, ciekawe jak Odis?
  2. no ale bez rozglosu i ogloszen domu nie znajdzie, fb ma? Jak byscie tak na poczatku napisaly, ze zbieramy deklaracje na hotel (prawie 500zl) ,ale nie bedzie mial ogloszen, hotel szuka domu(a w sumie czy hotel ma cos z tego , ze dom znajdzie? ) i jak nie znadzie to igla, to pewnie nikt by nic nie zadeklarowal, bo deklaruje sie zawsze z nadzieja, ze ten pies dom znajdzie, ale, ze cos tez jest ku temu znalezieniu domu robione. Jak i tak ma isc pod igle to po co to wszystko bylo..
  3. [quote name='LILUtosi']Na pewno bym sie pochwalila. ale teraz wakacje, nie liczyla bym na wiele.[/QUOTE] tak tez mysle, ze po wakacjach sie ruszy.
  4. [quote name='LILUtosi']no, sredniak to on nie jest. jest jak lablador, nawet chyba wyzszy.[/QUOTE] tak? o kurcze, dziewczyny ze schronu pisaly, ze jak amstaf:) ok, to moze oglaszac go, ze jest lagodny i rodzinny pies jak labek? A nikt do Ciebie nie dzwonil z ogloszenia?
  5. gdzie moge znalezc aktualne fotki psa? kiedy byl ostatnio oglaszany? edit:fotki ladne znalazam w poscie 764(fajnie gdyby byly w pierwszym poscie) , ale tekstu do ogloszen nie widze, moge wykupic pakiecik. Acha..i czy ma wydarzenie na fb??
  6. to trzeba kilka tekstow sklecic.. pierwszy : Klapouchy Plutek czlowieka zaadoptuje. ok 7 letni,sredni czarnuszek,z krawatem i bialymi skarpetkami chetnie zaadoptuje czlowieka, ktorego obdarzy dozgonna miloscia i wiernoscia.Moze zamieszkac w mieszkaniu , a takze domku, ten jednak powinien byc dobrze zabezpieczony, bo Plutek lubi sobie obejsc i skontrolowac teren;) W tymze domku moze mieszkac juz inny klapouch , poniewaz Plutek lubi towarzystwo ,wspolne rozrywki i zabawy typu aportowanie:) Pluto mieszka w psim hoteliku, wczesniej sporo czasu spedzil w schronisku, gdzie popadal w depresje (widac na jednym ze zdjec) ,w hoteliku okazal sie psem bardzo pozytywnym, uwielbia miec przy sobie czlowieka, dlatego szukamy dla niego dobrego domu,juz na zawsze. tel.
  7. Lilu, czy moglabys zrobic mu kilka fotek przy czlowieku, tak dla porownania wielkosci, bo on na fotkach wydaje sie byc ogromny, a chyba jest bardziej takim sredniakiem, tylko dobrze zbudowany:)
  8. [quote name='Panna Marple']Ale macie szczęście...u mnie sarny to taki bodziec, że wszystko odpada, a na nieszczęście saren u nas pod dostatkiem i to w każdym wieku i rozmiarze...[/QUOTE] do nas w zimie do ogrodu przychodzily, bo mamy las jakies 100 metrow dalej,Bruno boi sie saren, za plotem sasiad ma kozy i rozne ptactwo, to jak kura glosniej zagdacze ,Bruno kuli dupke i szybko do domu biegnie, bohater, tylko na smyczy jest chojrak i sie do wszystkich siepie:)
  9. dobrze, to przygotuje w tygodniu fanty do wyslania, zdjeca tez porobie i wysle na maila, ok?
  10. jak tu pomoc tym wszystkim bidulkom...
  11. Plutku jak sie masz ? znalazlam w necie, ten stress out kosztuje 37 zl
  12. to wyszukam takie lzejsze rzeczy,troche kosmetykow mam tez kartki hand made,kartony i bábelki mam w pracy,takze nie bedzie az tak duzych kosztow:) a zrobilabys dochod pol na pol z Plutkiem?
  13. ja przeleje jutro za czerwiec i lipiec, no i mam troche fantow na bazarek, ale musialabym poslac je komus,
  14. [quote name='faith35']Podrzucę... Dlaczego taka wspaniała sunia tyle czeka...[/QUOTE] Cioteczko, poczytaj kilka ostatnich stronek, sunka juz w ds:)
  15. [quote name='LILUtosi']Nie wiem ile, bo dr zapisal w pamieci, ale chyba cos mowoil o 7zl czy to mozliwe? No na siebie raczej ogloszen nie wezmiesz :eviltong:.[/QUOTE] Bo nie wiem ile teraz odliczyc za ten lek, Dobra,to ogloszenia pojda na Ciebie, tylko jakis tekst trzeba wymyslec.
  16. Pewnie byl ogolnie poddenerwowany ta cala sytuacja, Lilu ile kosztowal ten stress out? Trzeba cos doplacic? Bo wyslalam 40 zl na lek. Lilu, zrobilam jedno ogloszonko z Twoim nr tel, wykupilam oakiet na dogo , czy moge podac Twoj numer do ogloszen? Cioteczki, ma ktoras glowe do fajnych tekstow oglszeniowych?
  17. moze w warszawskim metrze? tutaj link do cennika [URL]http://bi.gazeta.pl/im/3/11183/m11183223,FILIGRANOWE112011.pdf[/URL] ze zdjeciem 100 zl.. ale mysle. ze to duza szansa.
  18. Lilu, a masz apteke gdzies niedaleko? To kup mu ten stresnal, przelalam kase. (40 zl na stresnal i 90 za hotelik, ) hotelik oplacony do 8.07 .bede wysylac zawsze "z gory".
  19. piekne fotki! Plutek czysciutki ,wyczesany, ladnie sie prezentuje, trzeba ruszyc z ogloszeniami.Wroce z pracy to pomysle nad tekstem, sa jakies bazarki oglszeniowe?
  20. myslalyscie o ogloszeniu w jakiejs gazecie?
  21. [quote name='Anja2201']spróbuje napisać jeszcze raz pw do zalegających .[/QUOTE] i wyslij mi prosze nr konta.
  22. [quote name='Anja2201']do jutra wszystko pouzupełniam :) Dziękujemy za nową deklarację :) edit : uzupełniłam od razu :)[/QUOTE] super, to lece do lektury :)
×
×
  • Create New...