-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
monika083 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
jutro przeleje deklaracje zalegle, ciekawe jak Odis? -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
no ale bez rozglosu i ogloszen domu nie znajdzie, fb ma? Jak byscie tak na poczatku napisaly, ze zbieramy deklaracje na hotel (prawie 500zl) ,ale nie bedzie mial ogloszen, hotel szuka domu(a w sumie czy hotel ma cos z tego , ze dom znajdzie? ) i jak nie znadzie to igla, to pewnie nikt by nic nie zadeklarowal, bo deklaruje sie zawsze z nadzieja, ze ten pies dom znajdzie, ale, ze cos tez jest ku temu znalezieniu domu robione. Jak i tak ma isc pod igle to po co to wszystko bylo.. -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
rozkoszny dziadulek:) -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Na pewno bym sie pochwalila. ale teraz wakacje, nie liczyla bym na wiele.[/QUOTE] tak tez mysle, ze po wakacjach sie ruszy. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']no, sredniak to on nie jest. jest jak lablador, nawet chyba wyzszy.[/QUOTE] tak? o kurcze, dziewczyny ze schronu pisaly, ze jak amstaf:) ok, to moze oglaszac go, ze jest lagodny i rodzinny pies jak labek? A nikt do Ciebie nie dzwonil z ogloszenia? -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
gdzie moge znalezc aktualne fotki psa? kiedy byl ostatnio oglaszany? edit:fotki ladne znalazam w poscie 764(fajnie gdyby byly w pierwszym poscie) , ale tekstu do ogloszen nie widze, moge wykupic pakiecik. Acha..i czy ma wydarzenie na fb?? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
to trzeba kilka tekstow sklecic.. pierwszy : Klapouchy Plutek czlowieka zaadoptuje. ok 7 letni,sredni czarnuszek,z krawatem i bialymi skarpetkami chetnie zaadoptuje czlowieka, ktorego obdarzy dozgonna miloscia i wiernoscia.Moze zamieszkac w mieszkaniu , a takze domku, ten jednak powinien byc dobrze zabezpieczony, bo Plutek lubi sobie obejsc i skontrolowac teren;) W tymze domku moze mieszkac juz inny klapouch , poniewaz Plutek lubi towarzystwo ,wspolne rozrywki i zabawy typu aportowanie:) Pluto mieszka w psim hoteliku, wczesniej sporo czasu spedzil w schronisku, gdzie popadal w depresje (widac na jednym ze zdjec) ,w hoteliku okazal sie psem bardzo pozytywnym, uwielbia miec przy sobie czlowieka, dlatego szukamy dla niego dobrego domu,juz na zawsze. tel. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Lilu, czy moglabys zrobic mu kilka fotek przy czlowieku, tak dla porownania wielkosci, bo on na fotkach wydaje sie byc ogromny, a chyba jest bardziej takim sredniakiem, tylko dobrze zbudowany:) -
[quote name='Panna Marple']Ale macie szczęście...u mnie sarny to taki bodziec, że wszystko odpada, a na nieszczęście saren u nas pod dostatkiem i to w każdym wieku i rozmiarze...[/QUOTE] do nas w zimie do ogrodu przychodzily, bo mamy las jakies 100 metrow dalej,Bruno boi sie saren, za plotem sasiad ma kozy i rozne ptactwo, to jak kura glosniej zagdacze ,Bruno kuli dupke i szybko do domu biegnie, bohater, tylko na smyczy jest chojrak i sie do wszystkich siepie:)
-
jak tu pomoc tym wszystkim bidulkom...
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Plutku jak sie masz ? znalazlam w necie, ten stress out kosztuje 37 zl -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
monika083 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='faith35']Podrzucę... Dlaczego taka wspaniała sunia tyle czeka...[/QUOTE] Cioteczko, poczytaj kilka ostatnich stronek, sunka juz w ds:) -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Nie wiem ile, bo dr zapisal w pamieci, ale chyba cos mowoil o 7zl czy to mozliwe? No na siebie raczej ogloszen nie wezmiesz :eviltong:.[/QUOTE] Bo nie wiem ile teraz odliczyc za ten lek, Dobra,to ogloszenia pojda na Ciebie, tylko jakis tekst trzeba wymyslec. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Pewnie byl ogolnie poddenerwowany ta cala sytuacja, Lilu ile kosztowal ten stress out? Trzeba cos doplacic? Bo wyslalam 40 zl na lek. Lilu, zrobilam jedno ogloszonko z Twoim nr tel, wykupilam oakiet na dogo , czy moge podac Twoj numer do ogloszen? Cioteczki, ma ktoras glowe do fajnych tekstow oglszeniowych? -
moze w warszawskim metrze? tutaj link do cennika [URL]http://bi.gazeta.pl/im/3/11183/m11183223,FILIGRANOWE112011.pdf[/URL] ze zdjeciem 100 zl.. ale mysle. ze to duza szansa.
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Lilu, a masz apteke gdzies niedaleko? To kup mu ten stresnal, przelalam kase. (40 zl na stresnal i 90 za hotelik, ) hotelik oplacony do 8.07 .bede wysylac zawsze "z gory". -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
ja tez u Gajuni..od poczatku. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
piekne fotki! Plutek czysciutki ,wyczesany, ladnie sie prezentuje, trzeba ruszyc z ogloszeniami.Wroce z pracy to pomysle nad tekstem, sa jakies bazarki oglszeniowe? -
myslalyscie o ogloszeniu w jakiejs gazecie?
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']spróbuje napisać jeszcze raz pw do zalegających .[/QUOTE] i wyslij mi prosze nr konta. -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']do jutra wszystko pouzupełniam :) Dziękujemy za nową deklarację :) edit : uzupełniłam od razu :)[/QUOTE] super, to lece do lektury :)