-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
To transport bylby z Poznania do Wro, za zwrotem kosztow ,ale auto na gaz , wiec nie bylyby wielkie.
-
z Poznania bylby transport do Wrocka, ktos by go tam mogl podrzucic?
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
najlepsza wiadomosc w ostanim roku chyba :loveu: Ja sie doloze, tylko jeszcze musze przekalkulowac ile, bo chce wyslac takiego mlodziaka do lilu, ktory w schronie prawdopodobnie bylby uspiony,zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239806-6-półdzikich-roczniaków-2-szukają-domu-AUDI-NA-CITO%21-PILNA-SPRAWA%21[/url] -
Czy jezdzi ktos od Was w strone wroclawia? Klapoucha proponowala wiezc go pkp ,ale nie wiem czy to nie za duzy stres, dla i tak juz bojazliwego psa?
-
sprawdzie czy Audi jeszcze jest /jeszcze zyje.. jesli tak, to szukamy transportu do hoteliku u LiluTosi.
-
Jak juz pisalam, jesli Lilu zgodzi sie wziasc do siebie tego ancymonka to biore na siebie odpowiedzialnisc finansowa.U Halabajowki pewnie nie ma juz miejsc?
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
u mnie na koncie ok 240 zl sie uzbieralo, nie wiem ile w sumie wplynelo do Lilu? Dlug wynosil 630 zl Po pracy zrobie dokladne rozliczenie i przelew. -
No to jak? Sluchajcie ustalam szczegoly z LiluTosi..koszta itd, jesli psiak u niej wyladuje, zaloze mu nowy watek, tu i na fb.
-
co to znaczy najgorszy? Jest agresywny ,czy wycofany? Jesli mialabym oplacac pobyt w hotelu, to tylko u LiluTosi, poniewaz mam do tego hoteliku zaufanie, nie wiem tylko czy ona z takim psiakiem chcialaby/umialaby pracowac.
-
Jk daleko od Was do Wroclawia? Hotelik u LiluTosi? Czy Audi to totalny dzikus.. zapytam ja o koszta.Moglabym w duzej czesci je pokryc. Lilu ma miejsce w kojcu, ,To dobry hotel,podejme sie jego utrzymania, tylko transport trzeba kombinowac.
-
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
monika083 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja tez mam troche fantow, ale musialabym komus poslac . -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
monika083 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Moze tytul warto zmienic,cos w style, ze jest szansa na ratunek przed w.tylko kasa na budowe potrzebna. A w ogole to jakis wstepny kosztorys zrobilyscie? Ile jest potrzebne na poczatek? -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
monika083 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
juz sie zapisuje do pomocy, wpadnie troche wiecej wyplaty na swieta, wiec deklaruje 100 zl jednorazowo, i poszukam fantow na bazarek.(wplace po 30.stym) -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249059-Keks-zaprasza-na-ciasteczko-)-Pyyyyszne-recepty-6-12-20-00?p=21591662#post21591662[/url] cegielkowy na Keksia
-
Szykuje bazarek cegielkowy dla Keksa, z przepisami na swiateczne ciasteczka,tylko troche mi opornie idzie:( Mam sama problemy zdrowotne i nie potrafie sie cos na dogo koncentrowac, ale postaram sie jutro skonczyc(musze najpierw te przepisy przetlumaczyc ).
-
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
monika083 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
zapisze sie u urodzej rodzinki, moze bede mogla wspomoc groszem,jak bedzie taka potrzeba? -
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
monika083 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
polecialo 30 zl dla Odisia. -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK'][B]Dziewczyny bardzo dziękuję za pomoc dla Atoska...:( (*)...tak starsznie żal :( wierzyłam, ze się uda.... [/B] jutro postaram się załatwić zestawienie kosztów z lecznicy....jezeli byłaby ewentualna nadwyzka czy mogę prosic o wpłaty na długi w lecznicy za leczenie innych bezdomniaków? długi mamy ogromne :([/QUOTE] przykre bardzo:( Nie wiem jeszcze ile uzbiera sie z mojego bazarku, ale jesli juz Atosek bedzie splacony, to przeznacze na dlug w lecznicy. -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
bazarek nr 1 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248800-%2AKobieca-Szafa-na-Atosa-1-12-20-00%2A[/url] -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='bakusiowa']Poczekajmy aż Budrysek się wypowie.[/QUOTE] juz sie zglosila na fb osoba do pomocy przy wysylce, zabieram sie juz za bazarek, nie mam czasu na czekanie, bo w tygodniu duzo pracy, dzisiaj jeszcze musze chociaz zaczac ten bazar. -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
biedna psina:( napisalam juz na bazarku cegielkowym, ze mam juz obfocone fanty, moge wystawic i prowadzic bazarek, ale komus musialabym poslac pake z fantami,