Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. To transport bylby z Poznania do Wro, za zwrotem kosztow ,ale auto na gaz , wiec nie bylyby wielkie.
  2. z Poznania bylby transport do Wrocka, ktos by go tam mogl podrzucic?
  3. najlepsza wiadomosc w ostanim roku chyba :loveu: Ja sie doloze, tylko jeszcze musze przekalkulowac ile, bo chce wyslac takiego mlodziaka do lilu, ktory w schronie prawdopodobnie bylby uspiony,zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239806-6-półdzikich-roczniaków-2-szukają-domu-AUDI-NA-CITO%21-PILNA-SPRAWA%21[/url]
  4. Czy jezdzi ktos od Was w strone wroclawia? Klapoucha proponowala wiezc go pkp ,ale nie wiem czy to nie za duzy stres, dla i tak juz bojazliwego psa?
  5. sprawdzie czy Audi jeszcze jest /jeszcze zyje.. jesli tak, to szukamy transportu do hoteliku u LiluTosi.
  6. Jak juz pisalam, jesli Lilu zgodzi sie wziasc do siebie tego ancymonka to biore na siebie odpowiedzialnisc finansowa.U Halabajowki pewnie nie ma juz miejsc?
  7. u mnie na koncie ok 240 zl sie uzbieralo, nie wiem ile w sumie wplynelo do Lilu? Dlug wynosil 630 zl Po pracy zrobie dokladne rozliczenie i przelew.
  8. No to jak? Sluchajcie ustalam szczegoly z LiluTosi..koszta itd, jesli psiak u niej wyladuje, zaloze mu nowy watek, tu i na fb.
  9. co to znaczy najgorszy? Jest agresywny ,czy wycofany? Jesli mialabym oplacac pobyt w hotelu, to tylko u LiluTosi, poniewaz mam do tego hoteliku zaufanie, nie wiem tylko czy ona z takim psiakiem chcialaby/umialaby pracowac.
  10. Jk daleko od Was do Wroclawia? Hotelik u LiluTosi? Czy Audi to totalny dzikus.. zapytam ja o koszta.Moglabym w duzej czesci je pokryc. Lilu ma miejsce w kojcu, ,To dobry hotel,podejme sie jego utrzymania, tylko transport trzeba kombinowac.
  11. Ja tez mam troche fantow, ale musialabym komus poslac .
  12. Moze tytul warto zmienic,cos w style, ze jest szansa na ratunek przed w.tylko kasa na budowe potrzebna. A w ogole to jakis wstepny kosztorys zrobilyscie? Ile jest potrzebne na poczatek?
  13. juz sie zapisuje do pomocy, wpadnie troche wiecej wyplaty na swieta, wiec deklaruje 100 zl jednorazowo, i poszukam fantow na bazarek.(wplace po 30.stym)
  14. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249059-Keks-zaprasza-na-ciasteczko-)-Pyyyyszne-recepty-6-12-20-00?p=21591662#post21591662[/url] cegielkowy na Keksia
  15. ale fajnie:) Gosia ,nie wiem czy z hotelikiem jestesmy rozliczeni? Podeslj nowy nr konta,no i ile wplacac?
  16. Szykuje bazarek cegielkowy dla Keksa, z przepisami na swiateczne ciasteczka,tylko troche mi opornie idzie:( Mam sama problemy zdrowotne i nie potrafie sie cos na dogo koncentrowac, ale postaram sie jutro skonczyc(musze najpierw te przepisy przetlumaczyc ).
  17. zapisze sie u urodzej rodzinki, moze bede mogla wspomoc groszem,jak bedzie taka potrzeba?
  18. polecialo 30 zl dla Odisia.
  19. [quote name='BUDRYSEK'][B]Dziewczyny bardzo dziękuję za pomoc dla Atoska...:( (*)...tak starsznie żal :( wierzyłam, ze się uda.... [/B] jutro postaram się załatwić zestawienie kosztów z lecznicy....jezeli byłaby ewentualna nadwyzka czy mogę prosic o wpłaty na długi w lecznicy za leczenie innych bezdomniaków? długi mamy ogromne :([/QUOTE] przykre bardzo:( Nie wiem jeszcze ile uzbiera sie z mojego bazarku, ale jesli juz Atosek bedzie splacony, to przeznacze na dlug w lecznicy.
  20. bazarek nr 1 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248800-%2AKobieca-Szafa-na-Atosa-1-12-20-00%2A[/url]
  21. [quote name='bakusiowa']Poczekajmy aż Budrysek się wypowie.[/QUOTE] juz sie zglosila na fb osoba do pomocy przy wysylce, zabieram sie juz za bazarek, nie mam czasu na czekanie, bo w tygodniu duzo pracy, dzisiaj jeszcze musze chociaz zaczac ten bazar.
  22. biedna psina:( napisalam juz na bazarku cegielkowym, ze mam juz obfocone fanty, moge wystawic i prowadzic bazarek, ale komus musialabym poslac pake z fantami,
×
×
  • Create New...