-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
juz mozna podnosic, tylko jeszcze zedytuje opisy :) Lilu, zrobilam do niedzieli, jesli ktos kupi i bedzie chcial odebrac we Wrocku to moze zostac u mojej mamy, a reszte odbierzesz ,ok? To tylko czesc fantow, inne moge obfocic ale juz bazarku chyba nie dam rady zrobic , bo w tygodniu mam mase roboty. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245963-Kobiece-cuda-na-chorego-Ramzesa-Licytujemy-do-11-08-21-00?p=21159258#post21159258[/URL]
-
Biedna chudzinka, Lilu moj Tz bedzie za tydzien w sobote w pl i podrzuci do mojej mamy fanty na bazarek, nie dam rady chyba wszystkiego obfocic i wystawic do tego czasu, ale wszystko Ci przekaze, a czesc wystawie juz. Sporo uzbieralo sie, mozesz podzielic dochod na najbardziej potrzebujace u Ciebie, w tym Ramzeska.
-
niewidomy dziadek Cyryl pojechał do nowego domu:)
monika083 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
dobrze, ze go przeniesli, bidulek . -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jutro przeleje do Lilu co sie uzbieralo, to zostanie jeszcze 109 zl..juz niewiele. -
jaka malutka myszka, moge dac 20zl deklaracji do konca roku poki co.
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Pluciu slodziaczek piekny -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='nektarynka']Hm, to jest mail. Na jakiej zasadzie działa taKI przelew? Chcę posłać i nie mogę, ale raczej za mało bystra jestem.[/QUOTE] Ty tez musisz miec konto PayPal, powiazuje sie go z kontem bankowym i do przelewu wystarczy email, mozesz na caly Swiat wysylac ,a nie placisz prowizji. -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']A moze.... zrobimy mu ogloszenia, na Krakow, zaznaczymy ze Donald jest psem do strozowania, psem wymagajacym odpowiedniego czlowieka oraz ze moze zostac wyadoptowany tylko w okolicach Krk. Podamy kontakt na szkoleniowca (jesli ten wyrazi zgode)... to jest zawsze wieksza szansa dla tego psiaka. W sobote mam troche wiecej czasu, moge zrobic duzy pakiecik z ogloszeniami. Wczesniej trzeba skontaktowac sie ze szkoleniowcem i zapytac czy pozwoli udostepnic swoj nr w ogloszeniach.[/QUOTE] trzeba tak sprobowac, -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
monika083 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']moniczka083, a o której Ty wstajesz, że już na nogach jesteś??[/QUOTE] Jak mam pierwsza zmiane to o 5 :) Pokazalam fotki Yodzinki Tz-towi..powiedzial , ze wyglada jak amstaf :roflt:,i ze chcialby takiego psiura, szkoda tylko, ze mamy strasznego zazdrosnika juz i chyba nawet rybki by nie zaakceptowal. Ciekawe ile Yodzinka ma lat? Nie wyglada na jakegos dziadzia..:roll: -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
monika083 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Cudo sliczne :loveu: -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Monika, na moim komputerze ten kolaż się nie otwiera:/ Jesteś w stanie skopiować mojego posta, dorzucić to zdjęcie i wrzucić na bazarek? Albo ktokolwiek?[/QUOTE] ja wlasnie fotek nie moge na ipadzie kopiowac, teksty tak.Teraz ide do pracy, jutro mam znow na rano to,dopiero jutro popoludniu bede mogla odpalic normalnego kompa, moze ktos moglby juz wrzucic kilka ladnych fotek i tekst na bazarek, juz wykupiony jest pakiecik, -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']Pierdzielona prowizja :mad: Kradzieje wstrętne.....[/QUOTE] Ja kiedys wyslalam 10€ zdaje sie na WBK to po odciagieciu prowizji pies dostal 20 zl.. Mbank za to nie pobiera prowizji, mam tam tez konto i zawsze sobie przelewam najpierw tam, -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
super, kochana dopisz jeszcze ,ze jest szczepiony i wyastrowany bo to chyba wazne, kila stron wczesniej jest piekny kolaz z jego fotami i w srodku z ta ,na ktorej taki smutny stoi , myse , ze tez warto ja wykorzystac, bo jednak chwyta za serce. lub na tej smutnej napisac, ze taki jest bez czlowieka , czy cos w tym stylu, a tekst bardzo fajny, dziekuje ! -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
paula, jesli jakis tekscik jeszcze przyjdzie Ci do glowy,to oczywiscie:) Ale jak juz pakiecik wykupilam, to szkoda ,zeby sie marnowal, tylko tam trzeba fotki poslac, a ja z ipada nie moge kopiowac.. Wiec gdybys mogla podeslac te dane do Pyrdki to byloby super, niech juz ma jakies nowe ogliszenia.Bo na necie jeszcze stare, z tekstem, ze jest w schronie. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
biedne..u nas tez cala noc grzmialo, ale na szczescie moj Bru nawet nie drgnie, [B]paula_t[/B], bardzo dziekuje za tekst, maila mozna pdac mojego - [email][email protected][/email] , a do Lilu Tel: 601 73 00 13, wykupilam mu pakiecik tutaj, [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244530-Zakończony-Trwa-realizacja-zamówień-Bazarek-ogłoszeniowy[/url] Paula, mozesz podeslac tam tekscik, i fotki ? -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
monika083 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Yodziulek w hoteliku :loveu: