Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. Jak sie Grafik czuje? Szkoda, ze o niego nie bija sie domy :roll:
  2. A jak z transportem do Lilu?
  3. [quote name='Doda_']to mamy juz 50 zl :) i brakuje 25 cioteczek po 10 zl . . .prosimy ! pw trzeba rozsylac . .[/QUOTE] to jeszcze dopisz 20 zl ode mnie , stalej.
  4. U LiluTosi byloby chyba wolne miejsce, ale tam napewno ponad 300 zl/miesiac, znam ten hotelik i wiem, ze psy tam maja super i socjalizacje, gdyby Ben tam trafil dam 100 zl stalej.Zamowilam dwa pakiety ogloszen po 50 szt, pidesle Benia, on chyba jest bardzo malo oglaszany, a te jego fotki chwytaja za serce.. Acha, i czy jest szansa na nowe, ladne fotki do ogloszen?
  5. zapisze..zaklepalam dwa pakiety ogloszen po 50 sztuk,moge go podeslac.
  6. Wlasnie Kora, czy moglabys w rozliczeniu ,obok deklaracji stalych w nawiaskach wpisywac date? Mysle , ze to by duzo ulatwilo,bo ja nie pamietam za ktory miesiac wplacalam, a tak spojrzalabym w rozliczeniu na date. Prowadze finanse Rai,i u mnie np tak to wyglada : (w drugim drugim poscie) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191255-Torpeda-(-RAJA)-7-lat-w-schr-(Radom)czeka-na-dom-w-hotelu-pomocy-w-ogłoszeniach[/URL]!
  7. przelalam wczoraj 5€ (ok,25zl) dla Jurasia, powinny byc w poniedzialek na koncie.
  8. jestem na zaproszenie ana666, z kasa teraz krucho przed swietami, ale przed koncem grudnia bede mogla cos podeslac, prosze odrazu nr. konta.
  9. [quote name='wiewoira']Konto Juranda jest w mbanku -czyli moje :)[/QUOTE] super! podaj mi nr konta. przesle na te pysznosci:)
  10. zapisze pieski.. Rudi taki maly, ladny..jest oglaszany? Moze znajdziemy mu chate przed mrozami?
  11. [quote name='asiuniab']mam w alior jeśli to pomoże?[/QUOTE] nie wiem asiu jak z alior, mbank jestem pewna bo mam sama, chybaze przeleje sobie na mbank, a pozniej do Juranda, tylkoze to dluzej potrwa.
  12. a ma ktos konto w mbank? bo musialabym przelac z mojego niemieckiego konta i mbank nie pobiera prowizji,a inne banki roznie
  13. Jaki on cudowny :loveu: Drogie te zwacze?
  14. [quote name='irysek']mam zaległości z dogo. nabawiłam się anemii takiej neico zaawansowanej i tylko bym spała. A jak Gaję próbowałam ogłosić, to usunęli moje ogłoszenia... :( (monika083 - przesyłka dziś wyruszyła na sowią, nic nie musisz dopłacać, starczyło)[/QUOTE] Oj, to dbaj o siebie i wracaj do Gai szybko... ...mam nadzieje, ze wyslalas na Bzowa, a nie Sowia;)
  15. poslijcie mi konto medvetu, z bazarku zebralo sie 122 zl.
  16. [quote name='bea100']Irysek ostatnio przejęła ogłaszanie Gajki- z nowymi tekstami- czy jest jakiś odzew z tych ogłoszeń?[/QUOTE] Gdyby tak bylo, to Irysek pewnie juz by napisala.
  17. [quote name='kora78']ooo to beda????????[/QUOTE] no te dwie co wplacil do mnie , zamiast do Ciebie, ale nie wiem czemu 25 , a nie 30 zl. Wyslalam mu Twoj nr.konta, to juz beda do Ciebie szly. Reke bym dala ocbiac , ze przelalam te 50 do Ciebie, a teraz patrze w rolzliczeniu nie ma... w historii przelewow nie ma.. Jutro wysle.
  18. cholera! Kora, ja Ci jeszcze tych 50 zl nie przelalam! Co za skleroza ze mnie, jutro z samego rana wysle, to sa te dwie wplaty po 25 od Roland_de. to bedzie brakowac 58 zl.
  19. Brak mi juz sil, ciagle odchodza te psiatka niewinne...Orsonku...:( Tak bardzo wierzylam, ze z tego wyjdzie..
  20. A ja poprosze nr konta. Przeleje deklaracje.
  21. na pierwszej stronie znalazlam takie, fundacyjne Fundacja "Psiegrane Marzenia" ul. Koryncka 11, 04-686 Warszawa Konto: 98 1540 1287 2049 5713 2976 0001 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe - psiaki
  22. moze na te jego zábki lepsza bylaby mokra karma, co by sobie nie polamal do reszty tych kielkow?
  23. moze Paula_t pomoze w ogloszeniach.Ma szczesliwa reke:)
  24. Biedna Balbinka:( Ladna psinka, ma takie fajne umaszczenie, doloze 20 zl stalej,
×
×
  • Create New...