-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Jak sie Grafik czuje? Szkoda, ze o niego nie bija sie domy :roll:
-
A jak z transportem do Lilu?
-
[quote name='Doda_']to mamy juz 50 zl :) i brakuje 25 cioteczek po 10 zl . . .prosimy ! pw trzeba rozsylac . .[/QUOTE] to jeszcze dopisz 20 zl ode mnie , stalej.
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
U LiluTosi byloby chyba wolne miejsce, ale tam napewno ponad 300 zl/miesiac, znam ten hotelik i wiem, ze psy tam maja super i socjalizacje, gdyby Ben tam trafil dam 100 zl stalej.Zamowilam dwa pakiety ogloszen po 50 szt, pidesle Benia, on chyba jest bardzo malo oglaszany, a te jego fotki chwytaja za serce.. Acha, i czy jest szansa na nowe, ladne fotki do ogloszen? -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
zapisze..zaklepalam dwa pakiety ogloszen po 50 sztuk,moge go podeslac. -
Wlasnie Kora, czy moglabys w rozliczeniu ,obok deklaracji stalych w nawiaskach wpisywac date? Mysle , ze to by duzo ulatwilo,bo ja nie pamietam za ktory miesiac wplacalam, a tak spojrzalabym w rozliczeniu na date. Prowadze finanse Rai,i u mnie np tak to wyglada : (w drugim drugim poscie) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191255-Torpeda-(-RAJA)-7-lat-w-schr-(Radom)czeka-na-dom-w-hotelu-pomocy-w-ogłoszeniach[/URL]!
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']mam zaległości z dogo. nabawiłam się anemii takiej neico zaawansowanej i tylko bym spała. A jak Gaję próbowałam ogłosić, to usunęli moje ogłoszenia... :( (monika083 - przesyłka dziś wyruszyła na sowią, nic nie musisz dopłacać, starczyło)[/QUOTE] Oj, to dbaj o siebie i wracaj do Gai szybko... ...mam nadzieje, ze wyslalas na Bzowa, a nie Sowia;) -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
poslijcie mi konto medvetu, z bazarku zebralo sie 122 zl. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Irysek ostatnio przejęła ogłaszanie Gajki- z nowymi tekstami- czy jest jakiś odzew z tych ogłoszeń?[/QUOTE] Gdyby tak bylo, to Irysek pewnie juz by napisala. -
[quote name='kora78']ooo to beda????????[/QUOTE] no te dwie co wplacil do mnie , zamiast do Ciebie, ale nie wiem czemu 25 , a nie 30 zl. Wyslalam mu Twoj nr.konta, to juz beda do Ciebie szly. Reke bym dala ocbiac , ze przelalam te 50 do Ciebie, a teraz patrze w rolzliczeniu nie ma... w historii przelewow nie ma.. Jutro wysle.
-
cholera! Kora, ja Ci jeszcze tych 50 zl nie przelalam! Co za skleroza ze mnie, jutro z samego rana wysle, to sa te dwie wplaty po 25 od Roland_de. to bedzie brakowac 58 zl.
-
A ja poprosze nr konta. Przeleje deklaracje.
-
Pilnie potrzebny tymczas dla staruszka GROZI MU UŚPIENIE! :(
monika083 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
na pierwszej stronie znalazlam takie, fundacyjne Fundacja "Psiegrane Marzenia" ul. Koryncka 11, 04-686 Warszawa Konto: 98 1540 1287 2049 5713 2976 0001 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe - psiaki -
Pilnie potrzebny tymczas dla staruszka GROZI MU UŚPIENIE! :(
monika083 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
moze na te jego zábki lepsza bylaby mokra karma, co by sobie nie polamal do reszty tych kielkow?