Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [quote name='Monday']Lady zginęła, uciekła podczas sylwestrowych hukow. Jest zaczipowana, ktoś jakby ją zobaczył to zadzwonilby choćby na policje, do schroniska. Raczej nie probowalby brać jej na podwórko. Tak myślę ja.... w przyszłym tyg mrozy ponad 20 stopni w nocy trzymaj się mała. ...[/QUOTE] o cholera:( zwolajcie ciotki z okolic, trzeba szukac dziewczyny.
  2. Moj Brunek, poznal kuzyna Tz, ktorego nie widzial dobrze ponad dwa lata, a wczesniej raz.I na 100% poznal, bo zupelnie inaczej zachowuje sie do obcych a ineczej gdy cieszy sie ze spotkania ze znajomymi. Psy sa madrale. Mam nadzieje, ze Keksiu ma sie dobrze.
  3. Fajnie, zeby tylko nie tesknil za bardzo.Weterynarza znam.Chodzilam do nich z pierwszym psem i z bruniem teraz jak akurat jestesmy we wro.Sa dobrzy.No moje rejony..bede teraz czesciej chodzic do parku bedac w pl:)
  4. [quote name='agusiazet']Chciałabym zapytać, czy moja wplata nie doszła, że nie jest odnotowana?[/QUOTE] Pewnie doszla, jutro wszystko na spokojnie odnotuje. edit:doszlo 20 zl, 13.01. dziekuje,
  5. prosze tez o wstrzymanie wplat na chlopca, dopoki sytuacja sie nie wyklaruje, pozniej bedzie zamieszanie.
  6. Dostalam pw..kurcze bardzo chcialabym pomoc Benowi, ale ostatnio zadeklarowalam sie pokrywac brakujace deklaracje innemu psiakowi i troche boje sie, ze nie udzwigne tego wszystkiego..jedynie moge teraz zadeklarowac 50 zl/ msc do konca czerwca, jesli bede miec dalej prace to oczywiscie i pozniej, chociaz mam nadzieje, ze do czerwca Ben znajdzie dom.Jesli wyjasni sie sytuacja z tym innym pieskiem topodwyzsze deklaracje.Moge tez podeslac komus fanty na bazarek.Przykro mi, ze nie moge wiecej pomoc.
  7. [quote name='Doda_']powtórze swoje pytanie -[/QUOTE] Mysle, ze mozna przeznaczyc na innego, poki maly zostanie wyciagniety nie wiadomo ile jeszcze minie.
  8. [quote name='irysek']pół roku już trwa zabieranie psiaka z łańcucha. albo ja ślepa albo wcięło fotki... (szukam celu na bazarek dlatego zajrzałam)[/QUOTE] Ciocia, poki nie bedzie w hotelu to mysle, ze nie ma sensu na niego bazarkowac.. juz sporo dejkaracji jest,a sa psiaki bardziej potrzebujace.
  9. [quote name='ocelot']Dobra rb ten bazarek Monika, ja się zajmę wysyłką, choć kompletnie nie mam gdzie już trzymać rzeczy na bazarek:)[/QUOTE] poslij mi adres, to jutro wysle ciuszki, wszystkie ktore sie sprzedaly. bedzie ok 200 zl z bazarku,
  10. [quote name='Rudzia-Bianca']Maluchy sa rozkoszne . Trwa w pewnym domu ostra debata odnośnie adopcji maluchów , państwo nie mogą się zdecydować czy jedna czy obie czy czarna czy łaciata , ale myślę że któras już dom ma , ale czekamy na ostateczną decyzję ;)[/QUOTE] mam nadzieje, ze obie i , ze domek sprawdzony? A z ogloszenia byl jakis odzew?
  11. [quote name='Kocurek']dziekuje:))i to wystarczy?czy trzeba jeszcze jakies numery?bo ja się kompletnie na tym nie znam....:))wstyd normalnie:)[/QUOTE] Asia, tylko mail potrzeba. A jak cos, to wiesz, ze zawsze mozesz do mnie na sparkasse, a ja dalej z mbank.
  12. [quote name='Olena84']Dziękuję :multi:, brakuje 60zł deklaracji! Witam kolejną ciocię!!![/QUOTE] to brakuje 40 zl, dam 20 zl stalej
  13. [quote name='Elza22']Zabiorę chłopaka najszybciej jak to bedzie możliwe.Dzwoliniłam nawet dzisiaj do hotelu żeby się dowiedzieć w jakich godzinach mogę z nim przyjechać.[/QUOTE] zabieraj, zabieraj.
  14. jej Dominika! Okolice Hallera? okolice parku, moja dzielnia przeciez! Moze ich znam?
  15. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szczeniaki-wylowione-z-potoku-szukaja-domkow,102531[/url] A maja wydarzenie na fb??
  16. wyslane [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249675-Ogłoszenia-25-za-5-zł-50-za-10-zł-na-sosnowieckie-TTB-do-16-01?p=21749554#post21749554[/url] Jeszcze zaraz sama im zrobie na cafeanimal
  17. [quote name='Rudzia-Bianca']Dziewczyny jesteście kochane , wymyślę tylko jakiś tekst to wstawię tu . Dziękuję pięknie .[/QUOTE] Wylowione z potoku szczaniaczki szukaja domkow. Pilnie szukamy najlepszych domkow dla dwoch psich dziewczynek.Pieski zostale wylowione z potoku, prawdopidobnie ktos chcial ich sie pozbyc.Byly bardzo wystraszone ,poobijane i przemarzniete.W tej chwili dochodza do siebie w lecznicy i oprocz kilku stluczen i siniakow nic juz im nie dolega. Szukamy domow gotowych przyjac do siebie siebie te psie dzieci. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna, oraz podpisanie umowy adopcyjnej. _______ Rudziu, tak na szybko, podaj mi tylko miejscowosc->wojewodztwo, tel kontaktowy.Imie osoby do kontaktu.
  18. [quote name='Rudzia-Bianca']DT jest dla obu panienek do 23 stycznia , później awaryjnie mamy na trochę dwa DT . Na razie wszystko ustalamy . Będą ogłaszane ale nie wszystko na raz bo ja już nie wyrabiam na zakrętach .[/QUOTE] Mam wykupiony pakiecik ogloszeniowy, napisz mi kontakt i podstawowe info to je podesle.
  19. jakie slodkie panienki! Czyli dla jednej dt jest,tak? Moze warto juz je oglaszac i szukac ds?
  20. [quote name='Mela Jakimiuk']Dużo jeszcze brakuje, żeby wyciągnąć tego słodkiego psiaka?[/QUOTE] Mozna juz go wyciagac, bo zobowiazalam sie pokrywac te brakujace deklaracje, tylko to chyba nie taka latwa sprawa dla Elzy.
  21. Elza, sa szanse na wyciagniecie go? Juz tyle osob mi wplacilo..
  22. [quote name='Norkowa']Cioteczki a próbowałyście na facebooku?[/QUOTE] to chyba jak maly bedzie juz odebrany...dla dobra sprawy.
  23. [quote name='Javena']Moja wpłata powinna byc wczoraj ,tak wynika z mojej aktualizacji bankowej.Chyba,że była popołudniu, a Monika wpisywała rano.[/QUOTE] tak, doszly jeszcze wczoraj nowe, zaraz dopisuje.
×
×
  • Create New...