-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
monika083 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Lady zginęła, uciekła podczas sylwestrowych hukow. Jest zaczipowana, ktoś jakby ją zobaczył to zadzwonilby choćby na policje, do schroniska. Raczej nie probowalby brać jej na podwórko. Tak myślę ja.... w przyszłym tyg mrozy ponad 20 stopni w nocy trzymaj się mała. ...[/QUOTE] o cholera:( zwolajcie ciotki z okolic, trzeba szukac dziewczyny. -
Moj Brunek, poznal kuzyna Tz, ktorego nie widzial dobrze ponad dwa lata, a wczesniej raz.I na 100% poznal, bo zupelnie inaczej zachowuje sie do obcych a ineczej gdy cieszy sie ze spotkania ze znajomymi. Psy sa madrale. Mam nadzieje, ze Keksiu ma sie dobrze.
-
Fajnie, zeby tylko nie tesknil za bardzo.Weterynarza znam.Chodzilam do nich z pierwszym psem i z bruniem teraz jak akurat jestesmy we wro.Sa dobrzy.No moje rejony..bede teraz czesciej chodzic do parku bedac w pl:)
-
Mam domek i jest to zasluga ludzi dobrej woli-Dziękuje
monika083 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
rewelacyjna! -
[quote name='agusiazet']Chciałabym zapytać, czy moja wplata nie doszła, że nie jest odnotowana?[/QUOTE] Pewnie doszla, jutro wszystko na spokojnie odnotuje. edit:doszlo 20 zl, 13.01. dziekuje,
-
prosze tez o wstrzymanie wplat na chlopca, dopoki sytuacja sie nie wyklaruje, pozniej bedzie zamieszanie.
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Dostalam pw..kurcze bardzo chcialabym pomoc Benowi, ale ostatnio zadeklarowalam sie pokrywac brakujace deklaracje innemu psiakowi i troche boje sie, ze nie udzwigne tego wszystkiego..jedynie moge teraz zadeklarowac 50 zl/ msc do konca czerwca, jesli bede miec dalej prace to oczywiscie i pozniej, chociaz mam nadzieje, ze do czerwca Ben znajdzie dom.Jesli wyjasni sie sytuacja z tym innym pieskiem topodwyzsze deklaracje.Moge tez podeslac komus fanty na bazarek.Przykro mi, ze nie moge wiecej pomoc. -
[quote name='Doda_']powtórze swoje pytanie -[/QUOTE] Mysle, ze mozna przeznaczyc na innego, poki maly zostanie wyciagniety nie wiadomo ile jeszcze minie.
-
[quote name='irysek']pół roku już trwa zabieranie psiaka z łańcucha. albo ja ślepa albo wcięło fotki... (szukam celu na bazarek dlatego zajrzałam)[/QUOTE] Ciocia, poki nie bedzie w hotelu to mysle, ze nie ma sensu na niego bazarkowac.. juz sporo dejkaracji jest,a sa psiaki bardziej potrzebujace.
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Dobra rb ten bazarek Monika, ja się zajmę wysyłką, choć kompletnie nie mam gdzie już trzymać rzeczy na bazarek:)[/QUOTE] poslij mi adres, to jutro wysle ciuszki, wszystkie ktore sie sprzedaly. bedzie ok 200 zl z bazarku, -
[quote name='Rudzia-Bianca']Maluchy sa rozkoszne . Trwa w pewnym domu ostra debata odnośnie adopcji maluchów , państwo nie mogą się zdecydować czy jedna czy obie czy czarna czy łaciata , ale myślę że któras już dom ma , ale czekamy na ostateczną decyzję ;)[/QUOTE] mam nadzieje, ze obie i , ze domek sprawdzony? A z ogloszenia byl jakis odzew?
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']dziekuje:))i to wystarczy?czy trzeba jeszcze jakies numery?bo ja się kompletnie na tym nie znam....:))wstyd normalnie:)[/QUOTE] Asia, tylko mail potrzeba. A jak cos, to wiesz, ze zawsze mozesz do mnie na sparkasse, a ja dalej z mbank. -
[quote name='Olena84']Dziękuję :multi:, brakuje 60zł deklaracji! Witam kolejną ciocię!!![/QUOTE] to brakuje 40 zl, dam 20 zl stalej
-
[quote name='Elza22']Zabiorę chłopaka najszybciej jak to bedzie możliwe.Dzwoliniłam nawet dzisiaj do hotelu żeby się dowiedzieć w jakich godzinach mogę z nim przyjechać.[/QUOTE] zabieraj, zabieraj.
-
jej Dominika! Okolice Hallera? okolice parku, moja dzielnia przeciez! Moze ich znam?
-
Julka-połamany koci dzieciak z przydrożnego rowu szuka domu.
monika083 replied to kikou's topic in Kotki już w nowych domach
wygladaja jak blizniaki:) -
[quote name='Rudzia-Bianca']Dziewczyny jesteście kochane , wymyślę tylko jakiś tekst to wstawię tu . Dziękuję pięknie .[/QUOTE] Wylowione z potoku szczaniaczki szukaja domkow. Pilnie szukamy najlepszych domkow dla dwoch psich dziewczynek.Pieski zostale wylowione z potoku, prawdopidobnie ktos chcial ich sie pozbyc.Byly bardzo wystraszone ,poobijane i przemarzniete.W tej chwili dochodza do siebie w lecznicy i oprocz kilku stluczen i siniakow nic juz im nie dolega. Szukamy domow gotowych przyjac do siebie siebie te psie dzieci. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna, oraz podpisanie umowy adopcyjnej. _______ Rudziu, tak na szybko, podaj mi tylko miejscowosc->wojewodztwo, tel kontaktowy.Imie osoby do kontaktu.
-
[quote name='Rudzia-Bianca']DT jest dla obu panienek do 23 stycznia , później awaryjnie mamy na trochę dwa DT . Na razie wszystko ustalamy . Będą ogłaszane ale nie wszystko na raz bo ja już nie wyrabiam na zakrętach .[/QUOTE] Mam wykupiony pakiecik ogloszeniowy, napisz mi kontakt i podstawowe info to je podesle.
-
[quote name='Mela Jakimiuk']Dużo jeszcze brakuje, żeby wyciągnąć tego słodkiego psiaka?[/QUOTE] Mozna juz go wyciagac, bo zobowiazalam sie pokrywac te brakujace deklaracje, tylko to chyba nie taka latwa sprawa dla Elzy.
-
Elza, sa szanse na wyciagniecie go? Juz tyle osob mi wplacilo..
-
[quote name='Norkowa']Cioteczki a próbowałyście na facebooku?[/QUOTE] to chyba jak maly bedzie juz odebrany...dla dobra sprawy.
-
[quote name='Javena']Moja wpłata powinna byc wczoraj ,tak wynika z mojej aktualizacji bankowej.Chyba,że była popołudniu, a Monika wpisywała rano.[/QUOTE] tak, doszly jeszcze wczoraj nowe, zaraz dopisuje.