-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
monika083 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
na FB pojawil sie taki apel !! BARDZO PILNE!!!!!!KOCHANI RADOM/MAKOWIEC PRZED STACJĄ KAJPAZ LEŻY W ROWIE SUNIA W TYPIE Lassie!!!! CZY KOMUŚ NIE ZAGINĘŁA?! SUNIA WYCHUDZONA , MÓJ TATA BYŁ JĄ NAKARMIĆ... Niestety ja jak wracałam z Uczelni zajeżdżając nie zauważyłam jej. Proszę może ktoś mógłby dać jej DT?! Sunia leży przy bardzo ruchliwej ulicy!! PILNIE POMOC!!!!!!!!!! ;((( -
kurcze od tylu miesiecy juz watek jest i Maly jakos byl, a juz tak malo brakuje , zeby go wyciagnac i zwial..zeby tylko nic mu sie nie stalo.Elza , a gdzue to jest? Trzeba napisac na watku wroclawskim , moze mamy tam jakas cioteczke? Moze znajdzie sie ktos , kto ten tydzien chociaz go przetrzyma , zanim trafi do Lilu.
-
Elza , jakies wiesci?
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Budrysek, a z mojego bazarku, 122 zl (15.12) dowiedz sie i potwierdz prosze na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248800-Dodane-%2A-Kobieca-Szafa-na-Atosa-%2A-1-12-20-00%2A/page10[/url] -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Czy są nowe wpłaty??[/QUOTE] pewnie tak, w weekend sie tym zajme. -
[quote name='ewakrakow']mdk8 też chyba nie muszę?[/QUOTE] nie, mdk8 juz ma :)
-
[quote name='ewakrakow']ok, mam, uzupełnię o tytuł i zaraz roześlę jednorazowym darczyńcom:)[/QUOTE] Pokerkowi nie musisz, juz poslalam z rozpedu:)
-
[quote name='ewakrakow']pomogę, wszystkim deklarującym mam posłać?[/QUOTE] dziekuje! Tym jednorazowym chociaz, ja porozsylam zaraz stalym. Podeslalam juz Tobie, tylko zapomnialam dopisac, ze w tytule koniecznie nick z dogo + Maluch z lancucha.
-
[quote name='ewakrakow']nie wygląda to najgorzej finansowo, trzeba zacząć wpłacać[/QUOTE] ewa, podesle. ci moj numer konta, pomozesz mi porozsylac osobom deklarujacym?
-
[quote name='monika083']Stałe deklaracje: -ewakrakow 10zł -Doda_ 10zł -moca35 10zł -Elza22 20zł -monika083 20 zł -Mela Jakimiuk 10 zł -Mruczka 25 zl Javena -5zl agusiazet-20 zl Havank 10 zl /6msc grazia_1979 10zl/od marca ---------------------- =150zl Jednorazowo: -Mela Jakimiuk 50 zł -cisowianka 20 zl -Aimez Moi 20 zl Poker 60 zl mdk8 20 zl maarit -20 zl ---------- 190zl[/QUOTE] aktualnie tak finanse wygladaja
-
[quote name='ewakrakow']o kurcze, i nie odnalazł się dziś?[/QUOTE] Boziu, nawet nie chce o tym myslec :( [quote name='maarit']Ja mogę wpłacić 2 dyszki jednorazowo[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziekujemy!
-
[quote name='Elza22']Mi podoba się Rocco;-)Byłam dzisiaj zrobić chłopakowi nowe fotki niestety zerwał się z łańcucha i zwiał. Rozmawiałam z sąsiadami ostatnio o mało nie wpadł pod samochód;-([/QUOTE] O ludzie! Elza ,moze zawiez go jak najszybciej do Lilu,ze stalych i jednorazowych wplat oplacimy pierwszy miesiac, dalej sie dozbiera te brakujace chociaz 50 zl, reszte doplace. Szkoda, zeby mu sie cos stalo:( Lilu robi piekne fotki!
-
aaa i musimy nadac Maluskiemu jakies fajne imie na nowe zycie, moje propozycje to Rocco i Falco:)
-
[quote name='mdk8']Monika konto to samo co było? Jeżeli tak to mam :lol:[/QUOTE]ä tak, kochana, to samo, dziekuje!
-
[quote name='LILUtosi']Straszna pustka u Kilerka. Dziś Kiler miał odwiedziny państwa chcących go adoptować. Chcieli go od razu zabrać ale chyba trzeba zrobić wizytę przedadopcyjną? Także Kiler na walizkach![/QUOTE] ojoj a gdzie ten domek? Napisz cos wiecej.Lilu, poslalam bezposrednio do Ciebie 20€ dla Kilcia,powinny dotrzec na pon/wt.
-
[quote name='Doda_']Ok super :) Ewo, monika zajmie rozliczeniem, takze mysle ze na jej konto beda wplywaly pieniazki z deklaracji a ona calosc na konto hoteliku. tylko ze jest za granica . . wiec nie wiem . .[/QUOTE] kurcze, siostra akurat jechala do Pl ,moglam jej podac..no nic, zrob narazie z tych co szybciej dostaniesz, a ja przeszukam jeszcze szafy i posle. Mam konto w mbank,takze ze zbieraniem deklaracji nie bedzie problemu.
-
[quote name='Doda_']Kochana, ja nic takiego nie napisałam, czy mozna miec zaufanie do Moniki czy nie. Elza bedzie podpisywala umowe, wiec decyzja do niej nalezy. Ponawiam pytanie Kto bedzie robil bazarek? Ja czy Monika ?[/QUOTE] Ja moge wystawic/prowadzic bazarek, ale z racji miejsca zamieszkania nie mam mozliwosci wysylac fantow do kupujacych , czyli wczesniej zawsze wysylam komus cala pake.
-
Stałe deklaracje: -ewakrakow 10zł -Doda_ 10zł -moca35 10zł -Elza22 20zł -monika083 20 zł -Mela Jakimiuk 10 zł -Mruczka 25 zl Javena -5zl agusiazet-20 zl Havank 10 zl /6msc grazia_1979 10zl/od marca ---------------------- =150zl Jednorazowo: -Mela Jakimiuk 50 zł -cisowianka 20 zl -Aimez Moi 20 zl Poker 60 zl mdk8 20 zl ---------- 170zl
-
[quote name='Havanka']Dostałam zaproszenie na wątek. Żal pieska bardzo. Nie mam pracy, więc na razie deklaruję tylko przez 6 miesięcy po 10 zł. Potem zobaczę jak będzie.[/QUOTE] [quote name='grazia_1979']to ja dam stałej 10 zł,ale dopiero od marca.[/QUOTE] wielkie dzieki!
-
Bardzo dziekuje wszystkim! Fajnie juz to wyglada:) Stałe deklaracje: -ewakrakow 10zł -Doda_ 10zł -moca35 10zł -Elza22 20zł -monika083 20 zł -Mela Jakimiuk 10 zł -Mruczka 25 zl Javena -5zl agusiazet-20 zl Havank 10 zl /6msc ---------------------- =140 zl Jednorazowo: -Mela Jakimiuk 50 zł -cisowianka 20 zl -Aimez Moi 20 zl Poker 60 zl mdk8 20 zl ---------- 170zl
-
[quote name='AlfaLS']Bardzo dziękuję za zaproszenie. Jestem na wątku od początku tylko cicho podczytuję nic nie pisząc... Niestety na tą chwilę finansowo nie dam rady pomóc ale będę dalej zaglądając chociaż podnosiła... Trzymam kciuki za malucha i Cioteczki, które mu pomagają.[/QUOTE] i podnoszenie baaardzo wazne :)
-
[quote name='Aimez_moi']Cioteczki ja moge wplacic 20zl jednorazowo dla malucha ale dopiero okolo 5 stycznia........[/QUOTE] Dzieki ciocia! :loveu:
-
[quote name='Mruczka']Zapiszcie moją deklarację 25 zł/miesiąc. Trzymam kciuki za małego, dobrze chociaż, że zima łagodna..[/QUOTE] [quote name='cisowianka']Jestem po raz drugi (post 42)na zaproszenie ;) ale z kasą krucho może jednorazowo 20 zł.[/QUOTE] baaaardzo dziekujemy w imieniu malucha;) czyli: Stałe deklaracje: -ewakrakow 10zł -Doda_ 10zł -moca35 10zł -Elza22 20zł -monika083 20 zł -Mela Jakimiuk 10 zł -Mruczka 25 zl ---------------------- =105 zl Jednorazowo: -Mela Jakimiuk 50 zł -cisowianka 20 zl -Aimez Moi 20 zl ---------- 90 zl
-
[quote name='Doda_']a kto podpisze umowę z hotelikiem? elza czy monika która bedzie prowadzila rozliczenia?[/QUOTE] Chyba elza, ona go zawiezie, ja nawet nie mieszkam w pl.
-
[quote name='Doda_']jak stałe deklaracje będą pełne (czyli 300zl) podejme sie tego i bardzo prosze o zmiane tytulu watku na taki jak pisalam wyzej . . albo na inny lepszy . . trzeba tez watek porozsylac, ja to zrobie moze w piatek, ale nie dam rady do dogomaniakow A - Z musimy sie podzielic . .[/QUOTE] Jesli zbierzemy chociaz 200 zl stalych to moge podjac sie. prowadzenia finansow,zbierac jednorazowe, wysylac fanty na bazarek, brakujaca kwote bede pokrywac .Szkoda psa.