-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
A moze Kikou by go wziela na tymczas? Trzeba zapytac jaki koszt i szukac czegos...Jest na owczarkach? -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
A ja wlasnie przelalam[B] 300 zl[/B] :multi: z tego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249955-%2A%2ADodane%2A%2APrawdziwy-Kramik-na-Zagrode-Zycia-dla-Donalda-11-01-20-00[/url] prosze o potwierdzenie, jak pieniazki dotra. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Waszych pieniazkow nie bylo jeszcze wczoraj na koncie, pewnie jutro dotra. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
elik, chyba niedokladnie przeczytalas moj post, przeciez nie napisalam, zeby Agata wkleila link w moj post, tylko , zeby wkleila tu na watku (bo ja jakos nie moge znalezc) a ja wkleje go w moj post. Jak pisalam jestem jeszcze skarbnikiem na kilku watkach, a bylam juz napewno na kilkunastu i staram sie to robic jak najlepiej. Za wszystkie sugestie dziekuje , wezme je pod uwage. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Aga-ta, poslij mi nr konta do DT.Jesli chodzi o pieniazki z bazarku to poprostu odliczymy je juz z pierwszego miesiaca, napisz ilie sie uzbieralo i wklej prosze jeszcze link do tego bazarku, wkleje to w ten moj post rozliczeniowy. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
drugi post juz jest moj. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
napisalam do moda, tak. jeszcze konto porozsylam, wczoraj w nocy dogo bardzo mulilo, moze dzisiaj bedzie lepiej, ale zajme sie tym poznym wieczorem, bo mamy dzisiaj odwiedziny. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ,jesli moge cos zasugerowac ,to warto wstawic do ogloszenia ta fotke z banerka, na ktorej jest atakowany przez psy, to bardzo chwytajaca za serce fotka,Niedawno wyciagnelam do hoteliku takiego bidula smutnego i mysle, ze wladnie przez taka fotke szybko znalazl ds. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Nie mam możliwości wysyłania PW, bardzo więc proszę basiek8 wyślij do monika083 PW z prośbą, żeby zaglądnęła na wątek i porozsyłała co trzeba, komu trzeba :) [B] Jeśli podjęła się roli skarbnika, to powinna zaglądać na wątek bez zaproszeń. Skarbnik to odpowiedzialna funkcja.[/QUOTE][/B] zgadza sie, pelnie ta funkcje jeszcze na kilku innych watkach i doskonale to wiem, dlatego napisalam, ze moge jeszcze tutaj zbierac, jesli nikt inny sie nie znajdzie i czekalam na konkretna, ostateczna decyzje. Ok.Musze poprosic moda o przepisanie na mnie drugiego postu. -
Jesli chodzi o Lilu, to polecam szczerze hotelik. Czesto wstawia nowe fotki-dobre fotki, praktycznie profesjonalne.Jestem juz dlugo z "jej"psami, niedawno wyciagnelydmy do niej mixa asta ze schronu, szybko znalazl ds. Jesli chodzi o wizyty przed i poadopcyjne na terenie Wroclawia i okolic, to mamy kilka doswiadczonych cioteczek.
-
[quote name='Poker']A ja bym mimo wszystko nie odpuściła i jak się nadarzy jeszcze okazja, to psa bym zwinęła i chodu. I niech by pocałowali się w łokieć. Udawać głupka i koniec.[/QUOTE] ale jak dlugo Lilu bedzie trzymac miejsce? Zreszta Elza chyba juz odpuscila po tej dzisiejszej przygodzie..
-
Elza nie ma co sie unosic.Wiadomo, ze nam tu latwiej pisac, wszystkim nerwy puszczaja.Tyle osob przyszlo pomoc i na darmo, ale moze faktycznie jakas bide wyciagnac..jeszcze mrozy maja przyjsc.Ci do deklaracji, to u mnie bez zmian, moge umowe podpisac z Lilu.
-
Sluchajcie, a moze wykorzystamy to miejsce u Lilu i te uzbierane deklaracje, i wyciagniemy jakiegos malego, mlodego bidula , moze ze schronu? Jest masa takich fajnych adopcyjnych psiakow, ktore chowaja sie w budzie i odwiedzajacy nawet ich nie zauwazaja, a tak u Lilu , super foty , ogloszenia i do domu. Co Wy na to? Bardzo przykre, ze nie udalo sie pomoc temu Maluszkowi, ciagle mam go przed oczami , na tym lancuch. Prosze o Wasze zdanie, czy wyciagamy innego, czy mam odsylac deklaracje , czy moze poslac na innego psa.
-
Fajnie:loveu: A ja tam lubie jak Bruniek mi sie w tuli w nogi i grzeje i tak sobie na sofie lezymy pod kocykiem :loveu:
-
bardzo chcialabym ,zeby udalo nam sie pomoc tej psince, bardzo.Ale jak tu pomoc..
-
[quote name='Elza22']Ale ja mogę podac adres w każdej chwili kto chętny jechać po psa. No własnie dobrze się pisze. Jak go nie wyciągnę do końca tygodnia odsyłaj pieniądze.[/QUOTE] Ale na jakiej zasadzie ma go odebrac? Wykrasc?
-
zaktualizowalam, dla mnie tez jest to niekomfortowa sytuacja,poza tym mam mase spraw na glowie, tu jezcze rozliczenia i i tak nic z tego watku nie wychodzi. Elza, czekam na konkrety od Ciebie, dajmy czas do powiedzmy konca tygodnia, pizniej odsylam deklaracje.
-
[quote name='Olena84']Jaka jest obecnie sytuacja?[/QUOTE] taka, ze kasa na hotel jest , a pies siedzi na lancuchu nadal, nie wiem po co ten watek.. czy mam odsylac deklaracje czy co robic, prosze tez do mnie nic nie wysylac na psa, poki nie bedzue w hotelu..
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
monika083 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
a czy wlasciciele w jakis sposob jej szukaja? Macie mozliwosc porozklejac jakies ogloszenia? Przeszukuje codziennie net,w pierwszej chwili myslalam ,ze to ona(po lewej stronie)..dwa lata i takie cycuchy..pewnie juz ze dwa razy miala male...masakra [url]http://www.paluch.org.pl/index.php?do=animals&what=2&posted2=1&kategoria2=PIES&podkategoria2=-----&plec2=1&waga2=-----&data2_dzien=--&data2_miesiac=--&data2_rok=--&datak2_dzien=--&datak2_miesiac=--&datak2_rok=--&od_lat=&do_lat=&idz=[/url] -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
277 i 50 zl od bakusiowej, 227zl -91,20 =135,80 -30 zl od Oleny 105,80 a ja tu nie diczytalam i przelalam do Lilu 120 zl , Czyli Toro zostal u Lilu na plusie 14,20 zl a u mnie na koncie jest jeszcze prawie 100 zl, teraz doliczylam, wszystko w poscie rozliczeniowym, Kochani bardzo dziekuje , i teraz co robimy z tymi 100 zl? Kto ma propozycje? -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
i na fb u niego jestem, biedny slicznotek , wystraszony.. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
jak sie nikt chetny nir znajdzie ,to moge byc skarbnikiem. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
o jak fajnie! Napewno w takich domowych warunkach szybciej sie zsocjalizuje. Co do deklaracji, to mysle, ze lepiej , jesli tu znajdzie sie skarbnik i bedzie wpisywal wplywy i wydatki, raz w msc wysylal pieniazki do ds.