Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. A moze Kikou by go wziela na tymczas? Trzeba zapytac jaki koszt i szukac czegos...Jest na owczarkach?
  2. A ja wlasnie przelalam[B] 300 zl[/B] :multi: z tego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249955-%2A%2ADodane%2A%2APrawdziwy-Kramik-na-Zagrode-Zycia-dla-Donalda-11-01-20-00[/url] prosze o potwierdzenie, jak pieniazki dotra.
  3. Waszych pieniazkow nie bylo jeszcze wczoraj na koncie, pewnie jutro dotra.
  4. elik, chyba niedokladnie przeczytalas moj post, przeciez nie napisalam, zeby Agata wkleila link w moj post, tylko , zeby wkleila tu na watku (bo ja jakos nie moge znalezc) a ja wkleje go w moj post. Jak pisalam jestem jeszcze skarbnikiem na kilku watkach, a bylam juz napewno na kilkunastu i staram sie to robic jak najlepiej. Za wszystkie sugestie dziekuje , wezme je pod uwage.
  5. Myszo, hesper, czy herpesvirus? Bo tego hesper nie znalazlam, natomiast czytalam o naturalnych metodach lecz, herpesvirusa na niemieckich forach i czesto spotkalam sie z podawaniem propolisu (chyba syrop z propolisem) 2 xdziennie,to na odpormosc.
  6. Aga-ta, poslij mi nr konta do DT.Jesli chodzi o pieniazki z bazarku to poprostu odliczymy je juz z pierwszego miesiaca, napisz ilie sie uzbieralo i wklej prosze jeszcze link do tego bazarku, wkleje to w ten moj post rozliczeniowy.
  7. napisalam do moda, tak. jeszcze konto porozsylam, wczoraj w nocy dogo bardzo mulilo, moze dzisiaj bedzie lepiej, ale zajme sie tym poznym wieczorem, bo mamy dzisiaj odwiedziny.
  8. Dziewczyny ,jesli moge cos zasugerowac ,to warto wstawic do ogloszenia ta fotke z banerka, na ktorej jest atakowany przez psy, to bardzo chwytajaca za serce fotka,Niedawno wyciagnelam do hoteliku takiego bidula smutnego i mysle, ze wladnie przez taka fotke szybko znalazl ds.
  9. [quote name='elik']Nie mam możliwości wysyłania PW, bardzo więc proszę basiek8 wyślij do monika083 PW z prośbą, żeby zaglądnęła na wątek i porozsyłała co trzeba, komu trzeba :) [B] Jeśli podjęła się roli skarbnika, to powinna zaglądać na wątek bez zaproszeń. Skarbnik to odpowiedzialna funkcja.[/QUOTE][/B] zgadza sie, pelnie ta funkcje jeszcze na kilku innych watkach i doskonale to wiem, dlatego napisalam, ze moge jeszcze tutaj zbierac, jesli nikt inny sie nie znajdzie i czekalam na konkretna, ostateczna decyzje. Ok.Musze poprosic moda o przepisanie na mnie drugiego postu.
  10. Jesli chodzi o Lilu, to polecam szczerze hotelik. Czesto wstawia nowe fotki-dobre fotki, praktycznie profesjonalne.Jestem juz dlugo z "jej"psami, niedawno wyciagnelydmy do niej mixa asta ze schronu, szybko znalazl ds. Jesli chodzi o wizyty przed i poadopcyjne na terenie Wroclawia i okolic, to mamy kilka doswiadczonych cioteczek.
  11. [quote name='Poker']A ja bym mimo wszystko nie odpuściła i jak się nadarzy jeszcze okazja, to psa bym zwinęła i chodu. I niech by pocałowali się w łokieć. Udawać głupka i koniec.[/QUOTE] ale jak dlugo Lilu bedzie trzymac miejsce? Zreszta Elza chyba juz odpuscila po tej dzisiejszej przygodzie..
  12. Elza nie ma co sie unosic.Wiadomo, ze nam tu latwiej pisac, wszystkim nerwy puszczaja.Tyle osob przyszlo pomoc i na darmo, ale moze faktycznie jakas bide wyciagnac..jeszcze mrozy maja przyjsc.Ci do deklaracji, to u mnie bez zmian, moge umowe podpisac z Lilu.
  13. Sluchajcie, a moze wykorzystamy to miejsce u Lilu i te uzbierane deklaracje, i wyciagniemy jakiegos malego, mlodego bidula , moze ze schronu? Jest masa takich fajnych adopcyjnych psiakow, ktore chowaja sie w budzie i odwiedzajacy nawet ich nie zauwazaja, a tak u Lilu , super foty , ogloszenia i do domu. Co Wy na to? Bardzo przykre, ze nie udalo sie pomoc temu Maluszkowi, ciagle mam go przed oczami , na tym lancuch. Prosze o Wasze zdanie, czy wyciagamy innego, czy mam odsylac deklaracje , czy moze poslac na innego psa.
  14. Fajnie:loveu: A ja tam lubie jak Bruniek mi sie w tuli w nogi i grzeje i tak sobie na sofie lezymy pod kocykiem :loveu:
  15. bardzo chcialabym ,zeby udalo nam sie pomoc tej psince, bardzo.Ale jak tu pomoc..
  16. [quote name='Elza22']Ale ja mogę podac adres w każdej chwili kto chętny jechać po psa. No własnie dobrze się pisze. Jak go nie wyciągnę do końca tygodnia odsyłaj pieniądze.[/QUOTE] Ale na jakiej zasadzie ma go odebrac? Wykrasc?
  17. zaktualizowalam, dla mnie tez jest to niekomfortowa sytuacja,poza tym mam mase spraw na glowie, tu jezcze rozliczenia i i tak nic z tego watku nie wychodzi. Elza, czekam na konkrety od Ciebie, dajmy czas do powiedzmy konca tygodnia, pizniej odsylam deklaracje.
  18. [quote name='Olena84']Jaka jest obecnie sytuacja?[/QUOTE] taka, ze kasa na hotel jest , a pies siedzi na lancuchu nadal, nie wiem po co ten watek.. czy mam odsylac deklaracje czy co robic, prosze tez do mnie nic nie wysylac na psa, poki nie bedzue w hotelu..
  19. a czy wlasciciele w jakis sposob jej szukaja? Macie mozliwosc porozklejac jakies ogloszenia? Przeszukuje codziennie net,w pierwszej chwili myslalam ,ze to ona(po lewej stronie)..dwa lata i takie cycuchy..pewnie juz ze dwa razy miala male...masakra [url]http://www.paluch.org.pl/index.php?do=animals&what=2&posted2=1&kategoria2=PIES&podkategoria2=-----&plec2=1&waga2=-----&data2_dzien=--&data2_miesiac=--&data2_rok=--&datak2_dzien=--&datak2_miesiac=--&datak2_rok=--&od_lat=&do_lat=&idz=[/url]
  20. [quote name='Lu_Gosiak']nooo wyglada pieknie..a jaki teren do biegania :)[/QUOTE] Gosiu, ile teraz placimy? Zrobie jutro aktualizacje i juz poslac trzeba,
  21. 277 i 50 zl od bakusiowej, 227zl -91,20 =135,80 -30 zl od Oleny 105,80 a ja tu nie diczytalam i przelalam do Lilu 120 zl , Czyli Toro zostal u Lilu na plusie 14,20 zl a u mnie na koncie jest jeszcze prawie 100 zl, teraz doliczylam, wszystko w poscie rozliczeniowym, Kochani bardzo dziekuje , i teraz co robimy z tymi 100 zl? Kto ma propozycje?
  22. i na fb u niego jestem, biedny slicznotek , wystraszony..
  23. jak sie nikt chetny nir znajdzie ,to moge byc skarbnikiem.
  24. o jak fajnie! Napewno w takich domowych warunkach szybciej sie zsocjalizuje. Co do deklaracji, to mysle, ze lepiej , jesli tu znajdzie sie skarbnik i bedzie wpisywal wplywy i wydatki, raz w msc wysylal pieniazki do ds.
×
×
  • Create New...