Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [quote name='rutta']Robiłam bazarek na psy z przytuliska, Zibiego co prawda fizycznie już tam nie ma, natomiast nadal jest psem w potrzebie. Może te pieniądze przeznaczymy na jego kastrację? Wyszło 145,00 zł (5,00 zł różnicy dopłacę razem z deklaracją).[/QUOTE] Byloby super! Tylko moze tym bidulom z przytuliska bardziej sie przydadza te pieniazki? Zibi jest na plusie poki co,wejde pozniej na konto,bo poprzychodzily deklaracje. edit: mamy prawie 400 zl na koncie, czyli po oplacie za marzec zostanie jeszcze 100. Rutta, moze wspomoz Zibiego 50 zl, a te 100 zl oplacimi z tej nadwyzki, Jak myslicie ?
  2. zapisze bidulki
  3. [quote name='ewakrakow']nie wiem czy ktoś już posłał, więc ja przesłałam jak tam u Zibiego?[/QUOTE] o dziekuje!
  4. dorcia, we wrockawskim schronisku. Tez mysle, zeby go na juz zabierac,bidulek .Doda, podeslij mi nr konta.
  5. bazarek dla bidulcia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251569-Expressowy-Bazzaro-ciuszkowy-na-Ceylona-tylko-do-poniedz-10-03-20-00?p=21948793#post21948793[/url] czy moglaby ktoras ciocia wrzucic na reklamy bazarkow? Ja link sam moge wrzucic ,ale nie moge fotki skopiowac :(
  6. [quote name='edek']Mogę dać 10 zł stałej. Wpłacać będę po 10 -tym.[/QUOTE] super, to juz 130 zl stalej.A ile potrzeba ,zeby jechal do kikou?
  7. Zrobie dla niego dzisiaj bazarek .Bidulek kochany,
  8. nowe wplaty, sprawdzcie prosze czy wszystko dobrze zapisalam, 10,00 czarna kafka(3.03) 20,37 grazia1979 (4.03) 25,00 bogusik (5.03) 10,00 Havanka (5.03) 10,00 gluchypies (5.03)
  9. poleciala stala o Kocurka:)
  10. Zosiu jeszcze przeleje za Kocurka za marzec, slac tez do Lilu na dlug, czy gdzie?
  11. [quote name='agusiazet']łabym prośbę, aby osoba prowadząca finanse Zibiego uzupełniała je na bieżąco, sprawdzam, czy moja wpłata lutowa dotarła, a tam ciągle nic:([/QUOTE] przeciez juz zapisalam, wczoraj wszystko uzupelnilam, sprawdz jeszcze raz:)
  12. Zosiu, monika f. to ja , mozesz mnie tu po nicku wpisac, wplacilam 25 zl, powinny tez juz byc:)
  13. [quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie monika083. Mogę zaproponować zrobienie ogłoszeń, jeśli jest taka potrzeba:roll:[/QUOTE] paulus jak zwykle niezawodna, dziekuje! Ogloszenia sie przydadza, poki co zakupilam mu pakiecik na bazarku.
  14. Anula, w schronisku jest przepelnienie, takie stare, chore "nierokujace" ..wiadomo co sie z nimi dzieje.On popada w depresje,dlatego i tak trzeba go wyciagnac.Biedak:(
  15. [quote name='betkak']Za szybko? Ben zachowuje się jak normalny pies w swoim domu, wiem, że stać go na więcej. W pierwszej dobie pobytu bał się nawet szelestu papieru, uciekał w kąt, bał się do nas podejść. Teraz mogę kotlety przy nim ubijać, merda ogonem na nasz widok, podaje łape, nie ucieka. Widać potrzeba mu było trochę prywatności, miłości i zainteresowania. Naprawdę myślę, że osoba, która go adoptuje będzie mieć przyjaciela lepszego niż nie jeden człowiek.[/QUOTE] bardzo fajnie! Tak jak piszesz, tez wydaje mi sie, ze potrzebowal wiecej zainteresowania, bidulek, pewnie jest teraz bardziej wyluzowany.A jak z czystoscia w domu? Zdarzy mu sie jeszcze cos narobic?
  16. no to suuupi:loveu: Koleznki sunia tez jest taka sfiksowana na tle pilki, pamietam jak bylysmy w parku to trzeba bylo i jej caly czas rzucac, a jak juz nie chcialysmy to biegla chwile za biegaczem przed nami i rzucala mu ta pilke pod nogi :) Glupolki te psiaki:)
  17. To jutro mu wykupie pakiecik.Strasznie go szkoda:(
  18. Zobaczcie jaki bidul w schronie ....pomózmy mu.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251355-Depresja-i-nieuleczalne-biegunki-BELGY-musi-opuścić-schronisko!?p=21922846#post21922846[/url]
  19. Zosiu ,a ogloszenia mu robilas? Fotki ma takie rozczulajace..
  20. [quote name='Zosia123']Oj komuś się powodzi na tym świecie :D A ja przez te moje cholery już od lat nie byłam nad morzem...[/QUOTE] My bylismy z moja cholera w zeszlym roku na Elbie, tam bylo super, ale droga 18 godzin w aucie (korki) + godzina na promie....masakra.
  21. zapisuje...deklarowalam na fb 10 zl , a dodam jeszcze 5 , zapisz 15 zl/msc ode mnie.Musimy chlopaka uratowac..
×
×
  • Create New...