-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Cudownie :loveu: Oby wszystko sie udalo ! -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Bardzo dziękuję. Ja swoją niewielką też przedłużam do końca roku. Edit Nie był TAK wycofany ? A czy ktoś z nas wie, jak Ben był wycofany ? Jednego dnia wieczorem Ben został adoptowany, a po trzech dniach wrócił do hotelu. Czy były relacje o jego zachowaniu poza stosunkiem do osoby, która go adoptowała ? Nie, a teraz są. Chyba czas skończyć z tymi bezzasadnymi sugestiami, że było lepiej, a jest gorzej. Rzeczywistość nie potwierdza takich teorii.[/QUOTE] To Ty skoncz te przepychanki.Kazda moja wypowiedz traktujesz jako atak, chyba kazdy ma tu prawo wyrazic swoje zdanie ,czy cos zaproponowac? Jaki jest Twoj pomysl ,zeby sytuacja Bena sie poprawila? -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Napewno to przenoszenie z miejsca na miejsce nie wyszlo mu na dobre.Przeciez Ben byl adoptowany i nie byl wtedy tak wycofany, problemem bylo to, ze nie tolerowal kota rezydenta i wrocil.. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']I to właśnie ogranicza, a praktycznie uniemożliwia pobyt Bena w hotelu z bahawiorystą :([/QUOTE] Trzeba poreklamowac watek gdzie sie da i dozbierac deklaracje.Ja moja przedluzam o pol roku, czyli do grudnia, i bede wplacac zawsze pod koniec msc, bo tak mam wyplate. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
A nie ma gdzies w okolicy szkoly dla psow, gdzie pod okiem specjalisty Ben moglby socjalizowac sie z innymi psami? Wyszloby pewnie taniej , niz indywidualne spotkania z behawiorysta. Ja chodzilam do szkoly z moim psem i sporo nam to dalo.Nie chodzi mi o nauke komend, tylko wlasnie socjalizacje z innymi psami i ludzmi. Jest tez hotelik ze szkoleniowcem w Warce , u Jamira.Koszt bezdomnych psow wynosil kiedys ok 450 zl.Ale sa faktycznie socjalizowane, wyprowadzane do miasta itd. Zdaje sie , ze kolo Krakowa jest tez taki hotel,dawno temu trafil tam dogomaniacki "agresywny" spaniel, ktory zaliczyl kilka powrotow z adopcji, w koncu trafil tam i zostal juz na stale.Musze znalezc watek i poszukac gdzie to dokladnie bylo. edit: znalazla, hotelik jest niestety pod Warszawa:/ tutaj link na fb. [URL]https://www.facebook.com/pages/Terapia-Psów/195976697112963?fref=nf[/URL] A tutaj strona Jamora jamor(kropka)pl (nie wchodzi tu link.) -
bardzo fajnie, ale 13 lat to juz starszawy chlopak, na zdjeciach wygladal duzo mlodziej.Tym bardziej dobrze, ze trafil w koncu do normalnego domu. Obawiam sie tylko, zeby na jego miejsce nie trafil kolejny psiak.
-
[quote name='jolantina']Ja też tak zrozumiałam tę transakcję. Pani to jest [B]nowa[/B] pani psiaka.[/QUOTE] Ja tez tak to odczytalam:)
-
Gracja za TM. Spij bez bólu, maleńka.
monika083 replied to dziuniek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem na zaoroszenie Anuli, poczytam watek wieczorem , podesle cos jednorazowo. -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
monika083 replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Jest już kochana :) Parę postów wcześniej ją potwierdziłam i uzupełniłam przed chwilką rozliczenie :)[/QUOTE] to dobrze, nie doczytalam, tylko w rozliczenie zawsze patrze:) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
monika083 replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Pauluś,a mojej deklaracji za kwiecien jeszcze nie ma? -
Oj biedne te staruszki,a Ty Lilu razem z nimi umeczona.Trzeba koniecznie zebrac na te leki. Wlasnie to jest to, ze samo wyciagniecie psa ze schronu najczesciej nie starcza, nie mozna mu pozwolic cierpiec! Lilu ,a jaki koszt tych lekow? Przelam przed chwila na Twoje konto deklaracje Kocurka za kwiecien (12 zl) i ode mnie 15€ (ok 60 zl) na leki.
-
Rudego Misia już nie ma..........
monika083 replied to AleksandraF's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Misiu biedulku:( tak mi przykro.. -
Zibi-i Twoje zycie stanie sie weselsze! Zibi to cudowny, mlody ,ok 3-4 letni , energiczny piesek, ktory wprowadzi wiele radosci do Twojego domu! Zmobilizuje Cie do codziennych spacerkow na swiezym powietrzu..moze nawet od czasu do czasu do joggingu, lub jazdy na rowerze? Za kazde mile slowo odwdzieczy sie merdaniem ogonka.Cierpliwie Cie wyslucha i bedzie wyczekiwal kazdego Twojego powrotu do domu.Zibi bedzie Twoim przyjeciel. Daj mu te szanse.. Zibi prawie cale swoje dotychczasowe zycie spedzil w schronisku, od niedawna mieszka w psim hoteliku pod Wroclawiem.Swietnie dogaduje sie z innymi zwierzakami, kocha ludzi. Jest zdrowy i gotowy do adopcji. Tel... mail..
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='betkak']Słuchajcie a czy nasz Benisław ma wydarzenie na fb? może tam by coś rozkręcić?[/QUOTE] [url]https://www.facebook.com/events/260813194084077/?ref=ts&fref=ts[/url] -
[quote name='wujek & ciocia']ja do swojego kupiłem (i to w hurtowni , a nie u dealera) tarcze i klocki przód i tył - ponad 1700 zł :( masakra[/QUOTE] loj to sporo, ja za wymiane tarczy i tylnich klockow 300€ plus przeglad 100€, bo bez tych nowych czesci przegladu by nie przeszedl.Masakra, ale bez auta jak bez nóg.
-
Rudego Misia już nie ma..........
monika083 replied to AleksandraF's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malutki ten skan, nie moge sie dopatrzec.Jak Misiu sie czuje? Je?