Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. Gosiu, jak stoja finanse Rajki w Otozie, macie jakies wplaty, czy cos bezposrednio wplacaliscie do hoteliku? po oplacie za marzec, (przelalam 225 zl, zostalo na kwiecien 125 zl,
  2. Cudownie :loveu: Oby wszystko sie udalo !
  3. [quote name='elik']Bardzo dziękuję. Ja swoją niewielką też przedłużam do końca roku. Edit Nie był TAK wycofany ? A czy ktoś z nas wie, jak Ben był wycofany ? Jednego dnia wieczorem Ben został adoptowany, a po trzech dniach wrócił do hotelu. Czy były relacje o jego zachowaniu poza stosunkiem do osoby, która go adoptowała ? Nie, a teraz są. Chyba czas skończyć z tymi bezzasadnymi sugestiami, że było lepiej, a jest gorzej. Rzeczywistość nie potwierdza takich teorii.[/QUOTE] To Ty skoncz te przepychanki.Kazda moja wypowiedz traktujesz jako atak, chyba kazdy ma tu prawo wyrazic swoje zdanie ,czy cos zaproponowac? Jaki jest Twoj pomysl ,zeby sytuacja Bena sie poprawila?
  4. Napewno to przenoszenie z miejsca na miejsce nie wyszlo mu na dobre.Przeciez Ben byl adoptowany i nie byl wtedy tak wycofany, problemem bylo to, ze nie tolerowal kota rezydenta i wrocil..
  5. [quote name='elik']I to właśnie ogranicza, a praktycznie uniemożliwia pobyt Bena w hotelu z bahawiorystą :([/QUOTE] Trzeba poreklamowac watek gdzie sie da i dozbierac deklaracje.Ja moja przedluzam o pol roku, czyli do grudnia, i bede wplacac zawsze pod koniec msc, bo tak mam wyplate.
  6. A nie ma gdzies w okolicy szkoly dla psow, gdzie pod okiem specjalisty Ben moglby socjalizowac sie z innymi psami? Wyszloby pewnie taniej , niz indywidualne spotkania z behawiorysta. Ja chodzilam do szkoly z moim psem i sporo nam to dalo.Nie chodzi mi o nauke komend, tylko wlasnie socjalizacje z innymi psami i ludzmi. Jest tez hotelik ze szkoleniowcem w Warce , u Jamira.Koszt bezdomnych psow wynosil kiedys ok 450 zl.Ale sa faktycznie socjalizowane, wyprowadzane do miasta itd. Zdaje sie , ze kolo Krakowa jest tez taki hotel,dawno temu trafil tam dogomaniacki "agresywny" spaniel, ktory zaliczyl kilka powrotow z adopcji, w koncu trafil tam i zostal juz na stale.Musze znalezc watek i poszukac gdzie to dokladnie bylo. edit: znalazla, hotelik jest niestety pod Warszawa:/ tutaj link na fb. [URL]https://www.facebook.com/pages/Terapia-Psów/195976697112963?fref=nf[/URL] A tutaj strona Jamora jamor(kropka)pl (nie wchodzi tu link.)
  7. [quote name='Kocurek']Zosiu a od kogo był ten przelew bo 3 euro było dla Olusia....a na Ramziatko Monika miała przelac 6 euro???:)[/QUOTE] Asia, ode mnie, pokickalo mi sie, dosle po pracy jeszcze 12 zl,
  8. bardzo fajnie, ale 13 lat to juz starszawy chlopak, na zdjeciach wygladal duzo mlodziej.Tym bardziej dobrze, ze trafil w koncu do normalnego domu. Obawiam sie tylko, zeby na jego miejsce nie trafil kolejny psiak.
  9. [quote name='jolantina']Ja też tak zrozumiałam tę transakcję. Pani to jest [B]nowa[/B] pani psiaka.[/QUOTE] Ja tez tak to odczytalam:)
  10. [quote name='Bonsai']Dzięki!!! Trzymamy kciuki, może się spodoba. :) Wtedy to byłby już drugi psiak z G., który zamieszkałby w Opolu, ale ciiii... nie zapeszajmy :)[/QUOTE] A te obrzeza Opola to ktore strony? Moj Tz pochodzi z Opola,mamy ütam rodzine, znajomych i czasem tam wpadamy:)
  11. jestem na zaoroszenie Anuli, poczytam watek wieczorem , podesle cos jednorazowo.
  12. [quote name='paula_t']Jest już kochana :) Parę postów wcześniej ją potwierdziłam i uzupełniłam przed chwilką rozliczenie :)[/QUOTE] to dobrze, nie doczytalam, tylko w rozliczenie zawsze patrze:)
  13. Pauluś,a mojej deklaracji za kwiecien jeszcze nie ma?
  14. [quote name='Poker']rutta, jak sięga do Twojego kolana, to rzeczywiście jest mały:evil_lol:[/QUOTE] oj to jakby siegal do mojego ,to mozna byloby go pod jorka podciagnac :cool3:
  15. Oj biedne te staruszki,a Ty Lilu razem z nimi umeczona.Trzeba koniecznie zebrac na te leki. Wlasnie to jest to, ze samo wyciagniecie psa ze schronu najczesciej nie starcza, nie mozna mu pozwolic cierpiec! Lilu ,a jaki koszt tych lekow? Przelam przed chwila na Twoje konto deklaracje Kocurka za kwiecien (12 zl) i ode mnie 15€ (ok 60 zl) na leki.
  16. Misiu biedulku:( tak mi przykro..
  17. Zibi-i Twoje zycie stanie sie weselsze! Zibi to cudowny, mlody ,ok 3-4 letni , energiczny piesek, ktory wprowadzi wiele radosci do Twojego domu! Zmobilizuje Cie do codziennych spacerkow na swiezym powietrzu..moze nawet od czasu do czasu do joggingu, lub jazdy na rowerze? Za kazde mile slowo odwdzieczy sie merdaniem ogonka.Cierpliwie Cie wyslucha i bedzie wyczekiwal kazdego Twojego powrotu do domu.Zibi bedzie Twoim przyjeciel. Daj mu te szanse.. Zibi prawie cale swoje dotychczasowe zycie spedzil w schronisku, od niedawna mieszka w psim hoteliku pod Wroclawiem.Swietnie dogaduje sie z innymi zwierzakami, kocha ludzi. Jest zdrowy i gotowy do adopcji. Tel... mail..
  18. to tezeba nowy tekst ulozyc i fotki ma fajne od lilu, namiary chyba tez na lilu? Wykupie mu pakiecik , widzialam , chyba dwa aktualne baz.ogloszeniowe. Tylko nad tekstem trzeba pomyslec.
  19. [quote name='betkak']Słuchajcie a czy nasz Benisław ma wydarzenie na fb? może tam by coś rozkręcić?[/QUOTE] [url]https://www.facebook.com/events/260813194084077/?ref=ts&fref=ts[/url]
  20. to chyba trzeba ja duzo pooglaszac, jest sliczna i mloda, wzielam kiedys na tymczas podobna sunie ze schronu i w trzy dni znalazla dom.
  21. jejku..biedna psinka, widac na ostatnich zdjeciach tak smutna..
  22. [quote name='wujek & ciocia']ja do swojego kupiłem (i to w hurtowni , a nie u dealera) tarcze i klocki przód i tył - ponad 1700 zł :( masakra[/QUOTE] loj to sporo, ja za wymiane tarczy i tylnich klockow 300€ plus przeglad 100€, bo bez tych nowych czesci przegladu by nie przeszedl.Masakra, ale bez auta jak bez nóg.
  23. Malutki ten skan, nie moge sie dopatrzec.Jak Misiu sie czuje? Je?
  24. zapisze ta bidulke ,poszukam fantow na bazarek, ale musialabym je komus wyslac do pl.
×
×
  • Create New...