-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
[quote name='Bonsai']Słuchajcie, a jak jego finanse? Chyba nie najlepiej?[/QUOTE] przelalam za lipiec 300 i na sierpien zostanie jeszcze ok 200 a jeszcze deklaracje splyna ,takze jest ok, przede wszystkim duzo pomoglo 160 zl z pokerowego bazarku.Ide teraz na nocke , jutro w poludnie wstane ,to uzupelnie wplaty.
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][B]UWAGA!! KAWALKI KIELBASY Z GWOZDZIAMY, pilnujcie, by Wasze psiaki nic nie zjadly! [url]www.mikropsy.org/?p=2495#more-2495[/url][/B][/COLOR] -
Aris - prawie collie smooth. Czy spędzi resztę życia w schronisku?
monika083 replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
Fajne psisko! Na oglaszanie nie mam czasu, ale moge cos podeslac na wyroznienie? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Sliczny lobuziak :loveu: -
Wystraszony Portos - SZCZĘŚLIWY W NOWYM DOMU U PANI JOASI :D;D;D
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Hehe jak wariuje! Szczęśliwy, piękny pies! -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Kotek wczoraj wieczorem został złapany a do mnie trafił po 22...[/QUOTE] To moze faktycznie jest jeszcze bardzo zestresowany, mam nadzieje, ze sie odwazy i zje:( -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Moniko, ma wstawione miseczki z woda i jedzonkiem od wczoraj i nie podchodzi nawet. Na klatce położony kocyk, by się nie stresował...Całą noc nie spałam, wciąż nasłuchiwałam odgłosów z klatki. Była całkowita cisza do rana i...nadal niczego nie rusza. Chciałam już pomoczyć mu łapkę (żeby oblizał) ale tak szkoda mi go stresować...łyżkę z wodą podstawiam pod pyszczek - też na nic...[/QUOTE] ojej biedne stworzatko:( a od kiedy go masz? Koty ,chyba najczesciej siedza schowane w kacie w nowym miejscu, tylko strach, ze nic nie je..moze go cis boli? -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Jak mu miseczke z woda/jedzeniem do klatki wstawisz i oddalisu sie ,to tez nie ruszy? Bidulek...trzeba zapytac ciocie od kotow o rade. -
Prześliczny młody owczarkowaty RINO już w domu!
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Slodki pychol, zapisze sobie Rinusia. -
On za pileczks to by chyba na ksiezyc wskoczyl:)
-
Zefirku bidulku :( [*]
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Zosiu, najlepiej gdyby w rozliczeniu byly daty wplat(lub za ktory miesiac jest wplata) wtedy latwiej sie polapac, czy juz deklaracja za dany miesiac wplacona, czy nie. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, taki maly Off, moja mama chce remontowac mieszkanko, szuka fachowca od tapet i malowania, moze znacie kogos wartego polecenia? -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Kikou, myslisz ,ze to bezposrednio do niego tel? Tez o nim pomyslalam,czasami jest w tv .Moze faktycznie on pomoze. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']ja własnie napisałam do monika083:oops:[/QUOTE] Co za skurwiel z tego rucha! kurcze, nie wiem, jak pomoc? Mieszkam daleko od Kocurka. Mam na fb ludzi z jakis organizacji, przekazuje im czasami jakies rzeczy ,wiec znam tez osobiscie, moge napisac do nich.Poszukam jakis organizacji z hamburga. Biedne psiaki:( -
Sliczny kudlatek, bedziesz potrzebowal na jakies szczepienia czy kastracje to sie dorzuce.
-
[quote name='Mattilu']Tel to znaczy pobran nr telefonu? Bo chyba nikt o Are nie dzwoni:([/QUOTE] Wakacje sa w ogole kiepskim czasem na adopcje.Moze na jesien cos sie ruszy..czy ktores z ogliszen byly wyrozniane?
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
monika083 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Wpadam w na moment trakcie rozsyłania zaproszeń - pieniążki Karlosa zbieram na siebie, Doda miała już chyba za dużo psiaków do pilnowania. Podesłać ? ;)[/QUOTE] Jasne:) czekam -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
monika083 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Marudy, deklaracji juz mam cala mase, ale postaram sue cos dorzucic.Konto Dody? -
Jestem z zaproszenia, widze, ze jakis dom sie szykuje.
-
[quote name='mestudio']Dawno już próbowałam wysłać, ale jeśli skrzynka zapchana to wysłać się nie da niestety. Także spróbuję ponownie dziś.[/QUOTE] tak wiem, juz oczyscilam.
-
Ciocie,czekam na ten numer :cool3: