Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [B]Sunia2000[/B], poslij mi prosze nr konta, przeleje deklaracje od [B]Kocurek[/B], ona ma w tej chwili oroblemy osobiste i nie bedzie tu jakus czas zagladac, bede w jej imieniu slac deklaracje.
  2. Cioteczki, rozmawialam z [B]Kocurek[/B], ma osobiste problemy i jakis czas nie bedzie tu zagladac.Przez ten czas bede przelewac w jej imieniu deklaracje.[B]Zosiu[/B] ,czy moge przelac bezposrednio do Lilu na Zefira i Ramzesa? Mam juz jej numer zapisany w przelewach.
  3. o kurcze, to niefajnie, ze Benek taki zadziorny, moze behawiorystka pomoze. Agato, napisz prosze czy jakies pieniazki sa przelane za dt, nie wiem od kiedy liczyc? i ile przelac?
  4. [quote name='LILUtosi']Słuchajcie mam dziśiaj zabieg Miśka a do tego moja Lilu jest w stanie krytycznym. Muszę się zająć teraz nią ponad wszystkim dlatego nadrobię faktury później. Zibi dostaje antybiotyki i będzie miał ranę żelowaną. Jest w domu. Miał mnóstwo pcheł.[/QUOTE] Ojej, trzymaj sie Lilu, sciskam kciuki za sunie.
  5. Lilu, jaki koszt tej wizyty? Jak chlopak sie zachowuje? Masz go w domu?
  6. [quote name='Poker']Niestety transport małej nie wypalił. :-( Nie dało rady wieźć napalonego na sunię Zibi, Toro, psa rutty i 2.letniego dziecka. A kontenerek był za mały, bo sunia ma długie łapki. Zabrali Zibusia, bo jego warga wygląda bardzo źle .Sądzę ,że czeka go solidna operacja. Będę załatwiała transport, trzymajcie kciuki ,żeby wypalił. A jak nie, to rutta obiecała ,że coś załatwi. Jak stoją finanse psów z pryztuliska, bo pewnie potrzebna będzie dla Zibi.[/QUOTE] Dla Zibi poki co mamy, jeszcze te uzbierane na Malucha.Bede tez robic bazarek niebawem,
  7. Te rany na lapie, moze tez sobie tym drutem rozwalil? Biedak maly.
  8. O rety jak to musi go bolec! Wysle odrazu Lilu troche kasy na weta.
  9. [quote name='Doda_']super, że to juz dziś ! czekam na info i oczywiście zdjecia :) pytalam wyzej czy deklaracje sa od lutego? bo nie wiem czy moja pierwsza deklaracja ma byc od lutego czy mam wplacic tez za styczen.[/QUOTE] Ciocia mamy juz luty, wiec od lutego,
  10. [quote name='ewakrakow']do mnie też napisał, już mu odpisałam o Zibim i podałam nawet Twój nr konta w razie zgody więc nie musisz pisać, chyba że chcesz[/QUOTE] a to fajnie, dzieki!
  11. Roland_de zadeklarowal 50 zl stalej na Malucha, napisze do niego czy zgodzi sie Zibiego wspomoc.
  12. [quote name='kora78']bedzie, ze ho ho ho ;0 dziekujemy :) a u Keksa martwi mnie, jak mu idzie bieganie z panstwem? czy dorownuje im kroku? w mailu nie ma slowa o tym :([/QUOTE] Chyba powinnismy spytac, czy oni dorownuja Keksiowi kroku? :evil_lol: Moj tz tez bierze czasami Brunka do pobiegania, biegna ok 5 km, a moj Brunek jest po takim bieganiu przeszczesliwy, i nie wariuje juz w domu.A jest starszy i mniej wysportowany od Keksa.
  13. [quote name='elik']26.01.br. wysłałam na podany nr konta deklaracje za I do III. Najpóźniej 28.01.br. powinna być na koncie, a nie widzę w rozliczeniu, że wpłynęła. Czy wpłynęła ode mnie kwota 30 zł ?[/QUOTE] rozliczenie bylo aktualizowane 25.01 wtedy jeszcze zadnych wplat nie bylo. teraz pewnie juz sa, wieczorem zaktualizuje, musze teraz pracowac.
  14. Przelalam 100 zl na Mire, bezposrednio do lecznicy, po pracy sprawdze konto czy cos nowego wplynelo.
  15. Bonsai - 10 zl, Doda 10 zl, Bogusik -25 zl Super! Moze jak Zibi szybko znajdzie dom, to wyciagniemy fa mini-husky? Taka cudna sunia.
  16. [quote name='LILUtosi']Tak, mam jeden kojec wolny. Ale jak będzie się dogadywał ze stadem to wezmę malucha do domu. proszę go odrobaczyć 3składnikową tabletką, dechinal lub coś podobnego.[/QUOTE] Dzieki Lilu!
  17. u Lilu adopcje ida jak swieze buleczki:) Moze to zalezy od rejonu, pooglaszamy go na Wroclaw .
  18. Pieniadze uzbierane na Malucha, ktorego niestety nie udalo sie wyciagnac do Lilu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244451-maleństwo-na-łańcuchu-prosimy-chociaz-o-5-zl-Kochane-cioteczki-!!!-[/URL]!!! ----------------- [COLOR=#ee82ee]Aimez_moi 20 zl (30.12)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]ewakrakow 10 zl (30.12)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]Mela Jakimiuk 60 zl (30.12)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]cisowianka 20 zl (30.12)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]Maarit 20 zl (2.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]Havanka 10 zl (2.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]Aga i Rav 5 zl (2.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]Elza22 30 zl (2.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]mdk8 20 zl (3.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]bela51-10zl (7.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]gluchypies 5zl (7.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]Javena 5zl (7.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]cancer43 30 zl (8.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]czarna kafka 10 zl (9.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]milagros 5 zl (10.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]Agnieszka103 10 zl (10.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]agusiazet 20 zl (13.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee]mocca35 zl 15zl (14.01)[/COLOR] [COLOR=#ee82ee] 295 zl[/COLOR] ------------------------------- 10 zl czarna kafka (6.02) 10 zl gluchypies (6.02) 30 zl ewakrakow (7.02) 10 zl Bonsai (9.02) 10 zl Doda (10.02) 75 zl Bogusik (50zl jednoraz.25 zl stala) (11.02) --------------- saldo +440 zl [COLOR=#ff0000]-138 zl (weterynarz) [/COLOR] +50 zl Roland_de (13.02) 60 zl Poker (14.02) . 15 zl moca35 (18.02) 20 zl Rutta (24.02) 20zl agusiazet (24.02) 32,50 zl gluchypies (26.02) 10,00 czarna kafka(3.03) 20,37 grazia1979 (4.03) 25,00 bogusik (5.03) 10,00 Havanka (5.03) 10,00 gluchypies (5.03) 10,00 Doda (10.03) 20,00 agusiazet (11.03) 15,00 wujek&ciocia (12.03) 15,00 moca35 (12.03) 50,00 Roland_de (13.03) 10,00 Bonsai (13.03) [SIZE=4][COLOR=#006400]saldo+499,50 - oplata ta hotel, luty 300 zl [/COLOR][/SIZE][COLOR=#006400]saldo +394,87 -54 zl /szczepienie saldo +340,87 [/COLOR] Rutta 20 zl (26.03) czarna kafka 10 zl (1.04)[COLOR=#006400] saldo 370,87 zl [/COLOR][COLOR=#ff0000]- 300 zl /oplata za marzec[/COLOR][COLOR=#006400] saldo +70,87 zl [/COLOR] Bogusik 25 zl (7.04) gluchypies 10 zl (7.04) havanka 10 zl (7.04) wujek&ciocia 15 zl (9.04) Roland_de 50 zl (14.04) moca35 15 zl (15.04) Doda 10 zl (24.04) [COLOR=#006400] saldo +205,87 czarna kafka 10 zl (29.04) ewakrakow 30 zl (V,VI,VII) (2.05) monika083 55 zl saldo 300 zl - oplata za kwiecien saldo 0 zl Rutta 40 zl (5.05) agusiazet 20 zl (5.05) Bogusik 25 zl (5.05) Bonsai 20 zl (5.05) Doda 10 zl (9.05) moca35 15 zl (12.05) saldo +120 zl Roland_de 50 zl (13.05) gluchypies 10 zl (13.05) grazia1979 24,35 (maj i czerwiec 13.05) wujek&ciocia 15 zl (14.05) 220 zl -170 zl za 1-17 maj w hoteliku saldo 50 zl 50 zl, spadek po Zibim przeznaczony zostal na Diego [/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252802-Diego-w-typie-owczarka-środkowoazjatyckiego-po-EKSMISJI-zbieramy-DEKLARACJE[COLOR=#006400] [/COLOR]
  19. [quote name='Bonsai']O, to chyba nawet lepsza opcja. :) Ustalcie, jak Wam wygodniej. Dobrze by było, gdyby osoba odpowiedzialna była na miejscu, we Wrocławiu. Ja mieszkam w Warszawie.[/QUOTE] No do Wroclawia juz tylko w odwieziny do mamy jezdze, ale mam tam swoje "wtyki" i kontakty :evil_lol: (jesli chodzi o np wizyte przedadopcyjna.)
  20. Dziewczyny, pisalysmy rowno, ja przeciez dalej moge byc skarbnikiem i podpisac umowe z Lilu-jesli chodzi o mnie, nic sie nie zmienilo, zmieni sie tylko psinka.A to nie istotne jaka, trzeba pomoc, wszystkie te biedne psiny sa zdane tylko na nas...Tak jak juz pisalam, moge wziasc odpowiedzialnosc finansowa na siebie, w razie gdybysmy nie uzbierali deklaracji, bede doplacac. Fajnie,ze transport bedzie, to juz polowa sukcesu:)
  21. A kto Zibiego zawiozlby do Lilu? Nie bedzie problemu z transportem? Fajna psina..zreszta wszystkie sa fajne , moze Zibi przez piekne fotki od Lilu i dobre ogliszenia szybko znajdzie dom, wtedy mozna kolejnego wyciagnac znow. Trzeba zapytac w ogole Lilu, czy ma jeszcze miejsce i jesli tak, to dzialac szybko w koncu sie ta kobita na nas calkiem zezlosci :evil_lol: Elza poszla sie obrazic to nie wiem czy jeszcze kiedys uda sie pomoc Maluchowi. Musze isc na dluzszy spacer z moim milusinskim, a pozniej mam silke, ale poznym wieczorem porozsylam deklarowicza pw.
  22. [quote name='Doda_']przyszly kilka wplat ;) obecnie vigo ma ok. 340 zl , pierwsza strona aktualizowana poprosilam angelike w naszym imienu, zeby nowe zdjecia Viga przeslala i hoteliku, oraz tego w jakich warunkach zyje.[/QUOTE] A jaki koszt hoteliku u Lilu, i ile ma deklaracji uzbieranych?
  23. [quote name='Doda_']przyszly kilka wplat ;) obecnie vigo ma ok. 340 zl , pierwsza strona aktualizowana poprosilam angelike w naszym imienu, zeby nowe zdjecia Viga przeslala i hoteliku, oraz tego w jakich warunkach zyje.[/QUOTE] A jaki koszt hoteliku u Lilu, i ile ma deklaracji uzbieranych?
×
×
  • Create New...