Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [quote name='LILUtosi']Taa, wiem. 500zł - już zamówiony. Jadę zaraz wymienić - jak mi jeszcze prądu na dojazd starczy!! Za to udało się odpalić pralkę i wyprała jeden wkład. Ona mnie ostrzegła że czas zbierać kasę na nową .[/QUOTE] zawsze tak wszystko naraz siada, my dopiero okna wymienilismy (15 sztuk) a cos z piecem olejowym nie tak, no juz stoi od poczatku w tym domu, to 25 lat, trzeba zbierac tez na nowy (ok 6tys €):( Skarbonka bez dna..
  2. [quote name='LILUtosi']Nie jedziesz do Polski na święta? I znalazłabyś miejsce? :diabloti:[/QUOTE] Nie, nie jade.Teraz bardzo rzadko w pl bywam.A calkiem siadla? Moze filtr sie zapchal (to czesta przypadlosc pralek psiaczy:))
  3. [quote name='LILUtosi']Ech, potwierdzam że wszystko ok. Wpłaty doszły. Zibiczek w dzień szaleje w nocy śpi mi w łóżku przytulony. Na razie kłopoty bo auto mi się psuje - nie ładuje akumulatora i w każdej chwili może stanąć. Pralkę szlak trafił ale Misiu przeżył :multi:[/QUOTE] To niech chlopak zdrowieje! Kurcze,jak sie wali, to wszystko na raz.. ja mam pralke na zbyciu, gdyby to troche blizej bylo..
  4. [quote name='Bogusik']Właśnie doczytałam na wątku wrocławskim,że Lilu dzisiaj miała ok.14 zawieść Miśka na operację śledziony.Tak wiec,dziewczyna nie ma ani czasu,ani głowy na pisanie.Trzeba cierpliwie poczekać.[/QUOTE] Wiem o Misiu i , ze Lilu ma duzo na glowie, i dla mnie to potwierdzenie nie jest potrzebne,ale moze osoby deklarujace chcialyby miec pewnosc ,ze ich pieniadze docieraja do Zibusia. Dlatego o to prosilam.
  5. [quote name='Bogusik']Puk,puk!Czy jeszcze to ktoś w ogóle zagląda?[/QUOTE] chyba juz nikt:( Nawet Lilu nie porwierdza moich wplat do hoteliku :mad: Sluchajcie ,nie mozemy doprowadzic do calkowitej ciszy na watku.Trzeba znalezc jak najszybciej Zibkowi chate i na jego miejsce kolejnego ratowac.Nie bylo zadnego odzewu z ogloszen?
  6. [quote name='Bogusik']Deklaracja dla Zybiego za kwiecień,poleciała :smile:[/QUOTE] dziekuje, dzisiaj przelalam do Lilu 300 zl za marzec, Lilu, potwierdz prosze. Jutro zaktualizuje, dopiero co wrocilam z pracy.. Zibusiowi potrzebne nowe ogloszenia, Laluś taki ladny, tylko musi go odpowiedni ktos wypatrzec.
  7. Ja bym tez juz zadnego psa do tego domu nie wciskala, cos mi sie wydaje, ze te dzieci sa bardzo aktywne i "meczyly " za bardzo Zibiego, dlatego zaczal sie bronic, a jesli trafilby tam spokojny ,pies, to tym bardziej byloby go szkoda. Pies mial pewnie byc w jakims sensie zabawka dla dzieci, nigdy tego nie popre. Jutro przeleje pueniazki za marzec i zrobie rozliczenie, przepraszam, ze dopiero teraz, mialam okropny tydzien.
  8. [quote name='Poker']Ale wspaniała trójca. A wiosna u nas pełną gębą.Moja magnolia oszalała i cała jest obsypana kwiatami.Konwalie już wyłażą z pąkami kwiatów, a mlecze mają pełno pąków kwiatowych.[/QUOTE] ja sie z mleczami w sobote policzylam, mam wrazenie, ze cala zime byly, a stokrotki faktycznie przez zime kwitly.Jesli mielibysmy mie. takie zimy juz, to bym palmy w ogrodku posadzila.Raz tylko musialam odsniezac ulice.I sarny do nas nawet nie przychodzily-w zeszlym roku sypalam im warzywa do ogridu, bo biedne chodzily po uliczkach glodne.
  9. [quote name='rutta']Dzisiaj byl kolejny telefon, zapowiada sie obiecujaco:) w nd pa. Napisze wieczorem wiecej:)[/QUOTE] We Wrocku? Chlopak chyba szybciej znajdzie dom , niz sie wydaje, a biedny tyle czasu sie marnowal w schronie,
  10. Hej Wam! Dizel:) wyglada cudnie! Ma piekna, lsniaca siersc! I to uszko klapniete nawet jak lezy :-) slodziak!
  11. [quote name='sunia2000']Nam się fajnie czyta takie rzeczy, ale kikou pewnie nieraz nie do śmiechu było;)[/QUOTE] ale poki te dziadki starenkie jeszcze maja sile do lobuzowania to jest powod do radosci:) A kikou to podziwiam, w ogole ludzi dajacych schronienie takim bidom na starosc.
  12. [quote name='Zosia123']Biedna Kikou, bez chleba została :shake:[/QUOTE] trzeba jakis bazarek na chleb zmajstrowac :evil_lol: Smiechoty te psiaki:)
  13. Ale on ladny! A to wypadanie siersci , to moze przez zmiane z zimnego schronu do domu?
  14. Rozpieszczony dziad :evil_lol: Zabki ma ladne.Wiedzialam , ze nie w oplakanym stanie ( a do tego nawet nie mizna dopuscic) , ale moj Brusiek w wieku niecalych 6 lat mial sciagany pierwszy raz kamien i teraz niedawno po poltora roku znow, i te z przodu byly ladne, a z tylu zrobilo mu sie zapalenie przez ten kamien, dlatego pytalam,Ale jak zeby ok i Lilu blizne widzi ,to chyba tez nie ma co go meczyc.
  15. Wszystkie tej samej rasy :) Moj by tam pasowal:)
  16. [quote name='Poker']Ile kasy ma Zibi? monika pisz, jak trzeba to bazarek strzelę.Ale muszę szybko ,bo za niecałe 3 tygodnie wyjeżdżam na 2 tygodnie. A propos tytułów do ogłoszeń, to wpadają mi same do głowy,ale wiążą się zawsze z charakterem suniek albo wyglądem. Podumam o czymś dla Zibucha. Jego zdjęcia są rewelacyjne.[/QUOTE] Po przelaniu za szczepienie zostalo 340 zl, z czego trzeba zaplacic niedlugo 300 zl za marzec.
  17. Lilu, a jakie on ma zèby, ma kamien? Jesli ma ,to mozna umowic go na czyszczenie(bo to predzej czy pozniej bedzie musial zrobic ds) i przy okazji narkozy zrobic usg jajek:) Bede mogla dolotyc sie troche.
  18. [quote name='Ayame Nishijima']Dobra, przynajmniej coś wiemy. Na behawioryste nie a teraz kasy. Czy na utrzymanie Bena u betkak starcza? Mam jeden pomysł - wydarzenie na FB, poszukiwanie sponsora na behawiorystę. Ew behawiorysty, który pomógłby za symboliczną opłatą, cokolwiek. Bez zbierania na utrzymanie, bo to jakoś chyba idzie? Nie podejme się tego, bo - rzykro mi to pisać - ale mam za duzo innych psich spraw jak na moje możliwości. Mogę założyć wydarzenie, ale to Wy musicie je pociagnąć. A nóż widelec się uda? Pewnie tez nei zaszkodzioby zacząć z Benem ćwiczyć. Ja wiem? Jakieś podstawowe elementy tresury? Siadanie, chodzenie przy nodze, moga być glupie sztuczki, ale po to, by Ben miał "pracę". By mógł czuc się kochan ale i potrzebny... Tylko pytanie do betkak: czy miałabys na to czas? Tyle na szybko. I dziewczyny, troche optymizmu :)[/QUOTE] Ben ma fb , [url]https://www.facebook.com/events/260813194084077/?ref=ts&fref=ts[/url]
  19. [quote name='Aga-ta']Ben na akcji adopcyjnej [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000297_425428737571556_1038494407_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1000297_425428734238223_1154948664_n.jpg[/IMG] niestety po zakonczeniu wrocil do boksu :([/QUOTE] no nie wiem czy to aparat, na tych fotkach byl zadowolony.Moze jest zestresowany ta sunia w domu. Potrzebny mu wlasny dom i to na cito... chlopak nerwowo sie wykonczy.
  20. [quote name='Lili8522'] Ojej... przepraszamy za dubel :oops:[/QUOTE] Ciocia dexsterka mi podeslala:)
  21. dostalam dwa zaproszenia do Bingusia, wiec nie moglam nie wpasc.Sliczny jest! Pomysle ile moge zadeklarowac.
  22. przelalam bezposrednio do [B]Lilu[/B] deklaracje za luty i marzec w imieniu Kocurka, (2x12zl) i od siebie 15 zl . Powinno byc juz na koncie, Lilu , potwierdz tu prosze.
×
×
  • Create New...