-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
[quote name='LILUtosi']Taa, wiem. 500zł - już zamówiony. Jadę zaraz wymienić - jak mi jeszcze prądu na dojazd starczy!! Za to udało się odpalić pralkę i wyprała jeden wkład. Ona mnie ostrzegła że czas zbierać kasę na nową .[/QUOTE] zawsze tak wszystko naraz siada, my dopiero okna wymienilismy (15 sztuk) a cos z piecem olejowym nie tak, no juz stoi od poczatku w tym domu, to 25 lat, trzeba zbierac tez na nowy (ok 6tys €):( Skarbonka bez dna..
-
[quote name='LILUtosi']Ech, potwierdzam że wszystko ok. Wpłaty doszły. Zibiczek w dzień szaleje w nocy śpi mi w łóżku przytulony. Na razie kłopoty bo auto mi się psuje - nie ładuje akumulatora i w każdej chwili może stanąć. Pralkę szlak trafił ale Misiu przeżył :multi:[/QUOTE] To niech chlopak zdrowieje! Kurcze,jak sie wali, to wszystko na raz.. ja mam pralke na zbyciu, gdyby to troche blizej bylo..
-
[quote name='Bogusik']Właśnie doczytałam na wątku wrocławskim,że Lilu dzisiaj miała ok.14 zawieść Miśka na operację śledziony.Tak wiec,dziewczyna nie ma ani czasu,ani głowy na pisanie.Trzeba cierpliwie poczekać.[/QUOTE] Wiem o Misiu i , ze Lilu ma duzo na glowie, i dla mnie to potwierdzenie nie jest potrzebne,ale moze osoby deklarujace chcialyby miec pewnosc ,ze ich pieniadze docieraja do Zibusia. Dlatego o to prosilam.
-
[quote name='Bogusik']Puk,puk!Czy jeszcze to ktoś w ogóle zagląda?[/QUOTE] chyba juz nikt:( Nawet Lilu nie porwierdza moich wplat do hoteliku :mad: Sluchajcie ,nie mozemy doprowadzic do calkowitej ciszy na watku.Trzeba znalezc jak najszybciej Zibkowi chate i na jego miejsce kolejnego ratowac.Nie bylo zadnego odzewu z ogloszen?
-
[quote name='Bogusik']Deklaracja dla Zybiego za kwiecień,poleciała :smile:[/QUOTE] dziekuje, dzisiaj przelalam do Lilu 300 zl za marzec, Lilu, potwierdz prosze. Jutro zaktualizuje, dopiero co wrocilam z pracy.. Zibusiowi potrzebne nowe ogloszenia, Laluś taki ladny, tylko musi go odpowiedni ktos wypatrzec.
-
Ja bym tez juz zadnego psa do tego domu nie wciskala, cos mi sie wydaje, ze te dzieci sa bardzo aktywne i "meczyly " za bardzo Zibiego, dlatego zaczal sie bronic, a jesli trafilby tam spokojny ,pies, to tym bardziej byloby go szkoda. Pies mial pewnie byc w jakims sensie zabawka dla dzieci, nigdy tego nie popre. Jutro przeleje pueniazki za marzec i zrobie rozliczenie, przepraszam, ze dopiero teraz, mialam okropny tydzien.
-
[quote name='Poker']Ale wspaniała trójca. A wiosna u nas pełną gębą.Moja magnolia oszalała i cała jest obsypana kwiatami.Konwalie już wyłażą z pąkami kwiatów, a mlecze mają pełno pąków kwiatowych.[/QUOTE] ja sie z mleczami w sobote policzylam, mam wrazenie, ze cala zime byly, a stokrotki faktycznie przez zime kwitly.Jesli mielibysmy mie. takie zimy juz, to bym palmy w ogrodku posadzila.Raz tylko musialam odsniezac ulice.I sarny do nas nawet nie przychodzily-w zeszlym roku sypalam im warzywa do ogridu, bo biedne chodzily po uliczkach glodne.
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Hej Wam! Dizel:) wyglada cudnie! Ma piekna, lsniaca siersc! I to uszko klapniete nawet jak lezy :-) slodziak! -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
monika083 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='sunia2000']Nam się fajnie czyta takie rzeczy, ale kikou pewnie nieraz nie do śmiechu było;)[/QUOTE] ale poki te dziadki starenkie jeszcze maja sile do lobuzowania to jest powod do radosci:) A kikou to podziwiam, w ogole ludzi dajacych schronienie takim bidom na starosc. -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
monika083 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Biedna Kikou, bez chleba została :shake:[/QUOTE] trzeba jakis bazarek na chleb zmajstrowac :evil_lol: Smiechoty te psiaki:) -
Rozpieszczony dziad :evil_lol: Zabki ma ladne.Wiedzialam , ze nie w oplakanym stanie ( a do tego nawet nie mizna dopuscic) , ale moj Brusiek w wieku niecalych 6 lat mial sciagany pierwszy raz kamien i teraz niedawno po poltora roku znow, i te z przodu byly ladne, a z tylu zrobilo mu sie zapalenie przez ten kamien, dlatego pytalam,Ale jak zeby ok i Lilu blizne widzi ,to chyba tez nie ma co go meczyc.
-
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
monika083 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Wszystkie tej samej rasy :) Moj by tam pasowal:) -
[quote name='Poker']Ile kasy ma Zibi? monika pisz, jak trzeba to bazarek strzelę.Ale muszę szybko ,bo za niecałe 3 tygodnie wyjeżdżam na 2 tygodnie. A propos tytułów do ogłoszeń, to wpadają mi same do głowy,ale wiążą się zawsze z charakterem suniek albo wyglądem. Podumam o czymś dla Zibucha. Jego zdjęcia są rewelacyjne.[/QUOTE] Po przelaniu za szczepienie zostalo 340 zl, z czego trzeba zaplacic niedlugo 300 zl za marzec.
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ayame Nishijima']Dobra, przynajmniej coś wiemy. Na behawioryste nie a teraz kasy. Czy na utrzymanie Bena u betkak starcza? Mam jeden pomysł - wydarzenie na FB, poszukiwanie sponsora na behawiorystę. Ew behawiorysty, który pomógłby za symboliczną opłatą, cokolwiek. Bez zbierania na utrzymanie, bo to jakoś chyba idzie? Nie podejme się tego, bo - rzykro mi to pisać - ale mam za duzo innych psich spraw jak na moje możliwości. Mogę założyć wydarzenie, ale to Wy musicie je pociagnąć. A nóż widelec się uda? Pewnie tez nei zaszkodzioby zacząć z Benem ćwiczyć. Ja wiem? Jakieś podstawowe elementy tresury? Siadanie, chodzenie przy nodze, moga być glupie sztuczki, ale po to, by Ben miał "pracę". By mógł czuc się kochan ale i potrzebny... Tylko pytanie do betkak: czy miałabys na to czas? Tyle na szybko. I dziewczyny, troche optymizmu :)[/QUOTE] Ben ma fb , [url]https://www.facebook.com/events/260813194084077/?ref=ts&fref=ts[/url] -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga-ta']Ben na akcji adopcyjnej [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000297_425428737571556_1038494407_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1000297_425428734238223_1154948664_n.jpg[/IMG] niestety po zakonczeniu wrocil do boksu :([/QUOTE] no nie wiem czy to aparat, na tych fotkach byl zadowolony.Moze jest zestresowany ta sunia w domu. Potrzebny mu wlasny dom i to na cito... chlopak nerwowo sie wykonczy. -
Bingo - warto było czekać! Szczęśliwy w SWOIM DOMU :)
monika083 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522'] Ojej... przepraszamy za dubel :oops:[/QUOTE] Ciocia dexsterka mi podeslala:) -
Bingo - warto było czekać! Szczęśliwy w SWOIM DOMU :)
monika083 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
dostalam dwa zaproszenia do Bingusia, wiec nie moglam nie wpasc.Sliczny jest! Pomysle ile moge zadeklarowac. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
monika083 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
jakies wiesci? -
przelalam bezposrednio do [B]Lilu[/B] deklaracje za luty i marzec w imieniu Kocurka, (2x12zl) i od siebie 15 zl . Powinno byc juz na koncie, Lilu , potwierdz tu prosze.