-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Aktualizuje wplaty od postu #154 Sharka 50 zl (21.05) Poker 100 zl (22.05) Bogusik /V,VI/ 20 zl (27.05) Jadwiga P.Gdansk 50 zl (29.05) .......... 220 zl _________ Mdk8 5zl (2.06) czarna kafka 10 zl (2.06) monika083 50 zl (6.06) ........ +295 zl acha, przelalam ta Zibusia do Lilu, za 17 dni maja, 170 zl, zostalo jakies 50 zl z tego, mysle, ze na Diego? Dokladnie napisze w niedziele wieczorem , lub poniedzialek rano, bo wyjezdzam na weekend.
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Buuuuu a ja nie widze fotek:shake: Ale filmiki suuuuper :loveu: Edit:juz widze! Przecudne!! -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
wow, trzymam kciuki ! Beniu, nalezy Ci sie w koncu prawdziwy dom! -
[quote name='grazia_1979']własnie przelałam stałą za maj i czerwiec.a za kwiecien za hotelik jest zapłacone?bo nie widze na pierwszej stronie.[/QUOTE] dzieki, tak za kwiecien przelalam,niestety zaczyna brakowac, dolotylam teraz od siebie, ale z majem bedzie kiepsko.. zaktualizuje jutro po pracy, mam teraz urwanie glowy.
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']To duży sukces, bo starszemu psu jest niezwykle trudno znaleźć dom.[/QUOTE] Bardzo duzy sukces! Zeby wiecej takich owenowych ludzi! -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Jak sie ma Benek? -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Owen "Dziadu", ale Ci sie trafilo :lol: -
Okropnie zaniedbany, wychudzony BRUNO. Proszę o pomoc!
monika083 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Co z pieskiem? -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
ja doloze chociaz 10 zl Sylwusiowi :( -
MAJ....2014 Sharka 50 zl (21.05) Poker 100 zl (22.05) Bogusik /V,VI/ 20 zl (27.05) Jadwiga P.Gdansk 50 zl (29.05) .......... 220 zl _________ CZERWIEC....2014 Mdk8 5zl (2.06) czarna kafka 10 zl (2.06) monika083 50 zl (6.06) Rutta 90 zl (16.06)-/dekl.V,VI+50 zl jednoraz./ moca35 15zl (17.06) Malwa 30 zl (20.06) Mdk8 5 zl (27.06) + 50 zl -spadek po Zibim(17.06) wujek&ciocia 15 zl (27.06) ------- 270 zl LIPIEC...2014 wujek&ciocia 15 zl (1.07) czarna kafka 10 zl (2.07) Bogusik 10 zl (2.07) +100 zl za transport z bazarku Hope2 _______ 220+270+135=625zl - 360 zl.......hotel czerwiec + transport saldo 265 zl CD.....LIPIEC Roland_ de 50 zl (14.07) moca35 15 zl (14.07) Poker z bazarku 160 zl (16.07) rutta 70 zl /VII,VII+30zl fant/(24.07) Mdk8 5 zl (24.07) Czarna kafka 10zl (29.07) ------------ 265+310 zl =575 zl SIERPIEN...........2014 Bogusik 10 zl (4.08 ) 400 zl Bazarek cegielkowy Roland_de 50 zl (13.08 ) moca 35 20 zl (20.08 ) grazia1979 40 zl (20.08 ) wujek&ciocia 15 zl (11.08 ) [size=2]mdk8 5 zl (27.08 ) Anna Katarzyna S. 20 zl (29.08 ) -------- 575+560=1.135zl -oplata lipiec. ....-300zl +835zl WRZESIEN.....2014 Czarna kafka 10 zl (2.09) Bogusik (8.09) 10zl Roland_de (15.09) 50 zl moca35 20 zl (17.09) mdk8 5 zl (29.09) ------ 95+835=930 zl Oplata sierpien...-300 zl =630 zl PAZDZIERNIK.......2014 Czarna kafka 10 zl (2.10) Bogusik 10 zl (7.10) Roland_de 50 zl (13.10) Moca35 20 zl (21.10) ------- 630+90 zl=720 zl -oplata za wrzesien 400 zl /hotel+karma/ SALDO +320 zl Pazdz..cd. Mdk8 5 zl(29.10) Czarna kafka 10 zl (31.10) saldo pazdz.335 zl Listopad Bogusik 10 zl (3.11) Roland_de 50 zl (13.11) Grazia1979 20,50gr (13.11) Moca35 40 zl (XI,XII) (24.11) Mdk8 5 zl (27.11) Monika083 100 zl Saldo 560,50gr Grudzien Bogusik 10 zl (2.12) Czarna kafka 10 zl (3.12) Roland_de 50 zl (15.12) Saldo +630,50 zl