Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. Aktualizuje wplaty od postu #154 Sharka 50 zl (21.05) Poker 100 zl (22.05) Bogusik /V,VI/ 20 zl (27.05) Jadwiga P.Gdansk 50 zl (29.05) .......... 220 zl _________ Mdk8 5zl (2.06) czarna kafka 10 zl (2.06) monika083 50 zl (6.06) ........ +295 zl acha, przelalam ta Zibusia do Lilu, za 17 dni maja, 170 zl, zostalo jakies 50 zl z tego, mysle, ze na Diego? Dokladnie napisze w niedziele wieczorem , lub poniedzialek rano, bo wyjezdzam na weekend.
  2. Wplaty na Diego u mnie na koncie : Sharka 50 zl (21.05) Poker 100 zl (22.05) Bogusik /V,VI/ 20 zl (27.05) Jadwiga P.Gdansk 50 zl (29.05) .......... 220 zl
  3. Buuuuu a ja nie widze fotek:shake: Ale filmiki suuuuper :loveu: Edit:juz widze! Przecudne!!
  4. i mamy jeszcze jedna deklaracje stala od Roland_ de , przeniesiona z Zibiego, 50 zl
  5. Jestem ba zaproszenie Bonsai, chociaz juz wczesniej zagladam do psinki. Moge oelnic funkcje skarbnika i dorzuce 50 zl /msc,od czerwca do grudnia poki co ,bo nie mam jeszcze w pracy umowy na stale:/Moge zrobic tez bazarek.
  6. [quote name='ania75']A czy na miejsce Zibiego nie mógłby pojechać jakiś inny, potrzebujący psiak .....?[/QUOTE] wlasnie trzeba do Lilu jakuegos wyslac, mysle , ze wiekszosc przeniesie deklaracje, ale poczekajmy jeszcze z dwa tyg. zeby ten dom Zibulka byl juz na 100%
  7. Bonsai, na mnie mozesz liczyc , jesli wyciagniesz jakas biede z G. na miejsce Zibuli do Lilu, to sluze rola skarbnika i deklaracja.
  8. rutta, dzieki za pomoc i wyczerpujaca relacje! Polski jezyk-piekny jezyk, ale kolokwializmy na dogo jak najbardziej dozwolone:)
  9. [quote name='grazia_1979']To trzymajmy wszyscy mocno kciuki żeby to był domek już na zawsze :) ciociu czy możesz uzupelnic wpłaty?[/QUOTE] Ciocia,zaktualizowane:) Mam nadzieje, ze Zibul zostanie w ds i na jego miejsce wcisniemy do Lilu jakas bide??
  10. wow, trzymam kciuki ! Beniu, nalezy Ci sie w koncu prawdziwy dom!
  11. Oj Zibus, zeby byl to Twoj domek juz na zawsze! Przeciez sa jeszcze fajni i dobrzy ludzie na tym Swiecie! Zibuniu powodzenia !
  12. Oj trzymam mocno kciuki! A 60 lat to przeciez jeszcze mlodzi ludzie! Wszystko zalezy od czlowieka.
  13. [quote name='Secia']co to oznacza ten dług? Czy nie daj boże Rajcia poróci do schronu? Jak jest umowa z OTOZEM?[/QUOTE] OTOZ chyba wplacal ze swojej puli za hotel Raji,tak to zrozumialam.I teraz trzeba splacic OTOZ.
  14. [quote name='Poker']Ile brakuje Zibusiowi na życie? Cosik dołożę.[/QUOTE] wieczorkiem wszystko zaktualizuje..mamy gosci , i biegamy z nimi po zamkach. Tragedii. nie ma, ale fajnie byloby gdyby juz znalazl dom. dzieki za pomoc!
  15. [quote name='grazia_1979']własnie przelałam stałą za maj i czerwiec.a za kwiecien za hotelik jest zapłacone?bo nie widze na pierwszej stronie.[/QUOTE] dzieki, tak za kwiecien przelalam,niestety zaczyna brakowac, dolotylam teraz od siebie, ale z majem bedzie kiepsko.. zaktualizuje jutro po pracy, mam teraz urwanie glowy.
  16. [quote name='Zosia123']To duży sukces, bo starszemu psu jest niezwykle trudno znaleźć dom.[/QUOTE] Bardzo duzy sukces! Zeby wiecej takich owenowych ludzi!
  17. Owen "Dziadu", ale Ci sie trafilo :lol:
  18. ja doloze chociaz 10 zl Sylwusiowi :(
  19. MAJ....2014 Sharka 50 zl (21.05) Poker 100 zl (22.05) Bogusik /V,VI/ 20 zl (27.05) Jadwiga P.Gdansk 50 zl (29.05) .......... 220 zl _________ CZERWIEC....2014 Mdk8 5zl (2.06) czarna kafka 10 zl (2.06) monika083 50 zl (6.06) Rutta 90 zl (16.06)-/dekl.V,VI+50 zl jednoraz./ moca35 15zl (17.06) Malwa 30 zl (20.06) Mdk8 5 zl (27.06) + 50 zl -spadek po Zibim(17.06) wujek&ciocia 15 zl (27.06) ------- 270 zl LIPIEC...2014 wujek&ciocia 15 zl (1.07) czarna kafka 10 zl (2.07) Bogusik 10 zl (2.07) +100 zl za transport z bazarku Hope2 _______ 220+270+135=625zl - 360 zl.......hotel czerwiec + transport saldo 265 zl CD.....LIPIEC Roland_ de 50 zl (14.07) moca35 15 zl (14.07) Poker z bazarku 160 zl (16.07) rutta 70 zl /VII,VII+30zl fant/(24.07) Mdk8 5 zl (24.07) Czarna kafka 10zl (29.07) ------------ 265+310 zl =575 zl SIERPIEN...........2014 Bogusik 10 zl (4.08 ) 400 zl Bazarek cegielkowy Roland_de 50 zl (13.08 ) moca 35 20 zl (20.08 ) grazia1979 40 zl (20.08 ) wujek&ciocia 15 zl (11.08 ) [size=2]mdk8 5 zl (27.08 ) Anna Katarzyna S. 20 zl (29.08 ) -------- 575+560=1.135zl -oplata lipiec. ....-300zl +835zl WRZESIEN.....2014 Czarna kafka 10 zl (2.09) Bogusik (8.09) 10zl Roland_de (15.09) 50 zl moca35 20 zl (17.09) mdk8 5 zl (29.09) ------ 95+835=930 zl Oplata sierpien...-300 zl =630 zl PAZDZIERNIK.......2014 Czarna kafka 10 zl (2.10) Bogusik 10 zl (7.10) Roland_de 50 zl (13.10) Moca35 20 zl (21.10) ------- 630+90 zl=720 zl -oplata za wrzesien 400 zl /hotel+karma/ SALDO +320 zl Pazdz..cd. Mdk8 5 zl(29.10) Czarna kafka 10 zl (31.10) saldo pazdz.335 zl Listopad Bogusik 10 zl (3.11) Roland_de 50 zl (13.11) Grazia1979 20,50gr (13.11) Moca35 40 zl (XI,XII) (24.11) Mdk8 5 zl (27.11) Monika083 100 zl Saldo 560,50gr Grudzien Bogusik 10 zl (2.12) Czarna kafka 10 zl (3.12) Roland_de 50 zl (15.12) Saldo +630,50 zl
  20. 609-547-554 taki numer jest w ogliszeniu, chyba nie Lilu, a warto by byl Lilu jednak.
  21. Lilu napewno napisalaby gdyby ktos dzwonil, mysle, ze okres wakacji bedzie kiepski, hesli chodzi o adopcje...
×
×
  • Create New...