Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. Zibulek grzeczny:loveu: Dzisiaj siade do wplat i przeleje Lilu 300 zl za luty.
  2. Rozumiem, ze jest to platny dt? Jaki koszt?
  3. moze sie jakos zdzwoncie i omowcie konkrety.Wizyte w dt tez, bo przeciez nikt jeszcze Pyskii nie zna.
  4. ale ma madre spojrzenie ten trikolorek.
  5. [quote name='Harley']Ta karma przyjechała do Wrocławia dla Ulv(rodzice mieszkają naprzeciw niej), ale od 22 grudnia nie mogę się z nią umówić na odbiór. Rodzice mają małe mieszkanie i po dwóch miesiącach czekania chcieliby ją po prostu "wydać".[/QUOTE] no wlasnie, ja tez kiedys u mamy zostawilam torbe karmy dla Ulv i tez nie miala jak/kiedy odebrac, w koncu mama oddala to takiej ubogiej sasiadce z psem.
  6. [quote name='Harley'][U][B]ODDAM ok. 6-7kg karmy psiej i kociej[/B][/U]. Próbki Hillsa(dużo próbek dla szczeniąt) oraz zaczęty worek Royal Canin Mobility dla kotów. Chętnie podaruję to jakiemuś domu tymczasowemu zajmującemu się kotami oraz psami. Jedyny wymóg - trzeba się po to zgłosić osobiście do mojej Mamy(samo centrum Wrocławia). Kontakt i detale na pw.[/QUOTE] Ulv mialaby blisko!
  7. [quote name='Dulska']Zafunduję Benowi uprząż, niech ma, łachudra. Ile i gdzie przelać?[/QUOTE] super! Moze poprostu niech pani Ewa kupi Benkowi te szeleczki, moze ma niedaleko jakis zoologiczny ,to odrazu zmierzy, a pieniazki przeleje sie jej bezposrednio?
  8. rewelacyjne fotki, i te przy czlowieku super , bo widac jaki jest duzy.
  9. [quote name='Pyśkaaa']Śledzę temat tych piesków od początku. Jeśli Whisky nie jest agresywna, będzie 250 z miesięcznych deklaracji to mogę zabrać ją na DT ( pieniążki na konto stowarzyszenia) Przyjadę po nią i adoptuje na siebie ze schroniska.[/QUOTE] Swietnie! A mozesz napisac cos wiecej o sobie i warunkach jakie moglabys dac suni? Moze wtedy chetniej ktos zadeklaruje.
  10. [quote name='Pyśkaaa']Śledzę temat tych piesków od początku. Jeśli Whisky nie jest agresywna, będzie 250 z miesięcznych deklaracji to mogę zabrać ją na DT ( pieniążki na konto stowarzyszenia) Przyjadę po nią i adoptuje na siebie ze schroniska.[/QUOTE] Swietnie! A mozesz napisac cos wiecej o sobie i warunkach jakie moglabys dac suni? Moze wtedy chetniej ktos zadeklaruje.
  11. [quote name='Doda_']Ok, super:) mam Ci podac adres mailowy i domowy ?[/QUOTE] Tak:) Grazia,dzieki za chec pomocy, ale do czwartku mogloby nie dotrzec, bo musze jeszcze obfocic fanty.
  12. [quote name='Doda_']Jeśli to dla Ciebie nie problem to wyślij, dogadamy sie na pw, napisz tez jaki bylby koszt wysylki. Zdjecia ksiazek zrob i mi podeslij, wstawie na bazarek i dopiszę że sa w niemczech i trzeba bedzie troche czekac na wysylke.[/QUOTE] wysylke do Ciebie ja pokryje, a Ty pozniej porozsylasz kupujacym, obfoce tez juz fanty i przesle Ci , a ksiazki to jak bede wiedziala kiedy siostra jedzie.
  13. [quote name='Doda_']a kiedy bedzie jechala wiesz moze?? bo mozesz teraz tylko zdjecia mi podesłać, a ja napisalabym ze wysylka np. za iles tam tyg, miesiac. jesli w tym czasie siostra bedzie jechala do pl . . .[/QUOTE] no wlasnie nie wiem tak dokladnie, a moge Ci wyslac troche fantow poczta, jakies lzejsze. A ksiazki dam siostrze.
  14. [quote name='Doda_']mogę zrobić bazarek, jeden duzy, wiec jesli ktos ma jakies fanty, niech mi prześle zdjecia :)[/QUOTE] ja bym miala, ale nie mam mozliwosci wysylki z Niemiec, tz jest za drogo, nie oplaca sie, jak siostra bedzie jechac do pl ,to jej podam fanty .
  15. [quote name='Doda_']AMIGA może raz zawieźć, na regularne wizyty nie da rady[/QUOTE] o to juz cos! Na nastepne moze znow kto inny pomoze.
  16. [quote name='LILUtosi']Zabiegu już nie będzie. Miał być do szycia wargi ale sama się goi. Koszt kastracji 150zł[/QUOTE] no to nie tak tragicznie, jakis bazar by sie przydal na ten cel. Dobrze, ze pyszczus sie goi.
  17. [quote name='ania75']ja tylko chciałam napisać,że deklarowałam 10 zł i moja wpłata 30zł jest za styczeń, luty,marzec - anie jak jest napisane tylko za luty[/QUOTE] ja wiem Aniu, w moim rozliczeniu tak tez zapisalam, elik pewnie poprawi, bo ja juz swoje rozliczenie na jej prosbe skasowalam..
  18. [quote name='Doda_']ale w dziale transportowym ? bo jak nie, mogę tam założyć, albo powysyłać pw do cioteczek z Krakowa . . i trzymam mocno kciuki za psa ...[/QUOTE] tak, tutaj [url]https://www.facebook.com/groups/transportpsowikotow/?fref=ts[/url] jesli masz chwile,to powysylaj do krakowskich Cioteczek, moze akurat ktos pomoze.
  19. moze warto byloby pomyslec o kastacji zanim trafi do ds?
  20. Doda ,cholera wiesz , ze mam slabosc do takich podpalancow..jak moj Brunek, jutro poczytam wszystko, teraz deklaruje 20 zl stalej.
  21. [quote name='Doda_']Czy jest wątek w sprawie transportu w dziale transport?[/QUOTE] napisalam rano na watku krakowskim, ale zero odzewu, nie wiem czy ktos jeszcze gdzies wstawial, zaraz poszukam na fb jeszcze.
  22. Krakow-potrzebny transport do behawiorysty dla tego pieska [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236902-BEN-Ma-niewiele-czasu-Ocalmy-przed-zagryzieniem-Pilnie-DS%21[/url] jutro.. o 19.30 jest umowiony z behawiorystka, trasa Prokocim na Wrocławską
  23. jak siostra bedzie jechac do Polski to zrobie bazarek, dostalam od kolezanki mase nowych kolczykow.
  24. [quote name='yucca']Tak sobie podczytuję wątek i patrząc na to wszystko niejako z boku proponowałabym inne rozwiązanie- może zabezpieczyć pieskowi tan dziurawy kojec i postawić nową budę i zostawić tam gdzie jest? Tym bardziej, że i tak raczej stamtąd nie wyjdzie, to może dobrze by było poprawić jego życie na miejscu. Czy rodzina karmi pieska? Albo któryś z sąsiadów?[/QUOTE] no, moze moznaby podrzucic tej sasiadce karme dla niego, jesli go karmi?
  25. Widac, ze szczesliwy i wesolutki lobuz! On taki troche w typie border colie:) Czy on jest wykastrowany?
×
×
  • Create New...