-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
[quote name='rutta']Robiłam bazarek na psy z przytuliska, Zibiego co prawda fizycznie już tam nie ma, natomiast nadal jest psem w potrzebie. Może te pieniądze przeznaczymy na jego kastrację? Wyszło 145,00 zł (5,00 zł różnicy dopłacę razem z deklaracją).[/QUOTE] Byloby super! Tylko moze tym bidulom z przytuliska bardziej sie przydadza te pieniazki? Zibi jest na plusie poki co,wejde pozniej na konto,bo poprzychodzily deklaracje. edit: mamy prawie 400 zl na koncie, czyli po oplacie za marzec zostanie jeszcze 100. Rutta, moze wspomoz Zibiego 50 zl, a te 100 zl oplacimi z tej nadwyzki, Jak myslicie ?
-
zapisze bidulki
-
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
monika083 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
dorcia, we wrockawskim schronisku. Tez mysle, zeby go na juz zabierac,bidulek .Doda, podeslij mi nr konta. -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
monika083 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
bazarek dla bidulcia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251569-Expressowy-Bazzaro-ciuszkowy-na-Ceylona-tylko-do-poniedz-10-03-20-00?p=21948793#post21948793[/url] czy moglaby ktoras ciocia wrzucic na reklamy bazarkow? Ja link sam moge wrzucic ,ale nie moge fotki skopiowac :( -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
monika083 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Mogę dać 10 zł stałej. Wpłacać będę po 10 -tym.[/QUOTE] super, to juz 130 zl stalej.A ile potrzeba ,zeby jechal do kikou? -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
monika083 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Zrobie dla niego dzisiaj bazarek .Bidulek kochany, -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
monika083 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Moge poki co 10 zl / msc. -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
to i zagladam do Olusia i Zosi ;) -
poleciala stala o Kocurka:)
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Zosiu, monika f. to ja , mozesz mnie tu po nicku wpisac, wplacilam 25 zl, powinny tez juz byc:) -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
monika083 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
4 rozmachane ogonki:) -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
A do dzieciaczka jest ok? -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='betkak']Za szybko? Ben zachowuje się jak normalny pies w swoim domu, wiem, że stać go na więcej. W pierwszej dobie pobytu bał się nawet szelestu papieru, uciekał w kąt, bał się do nas podejść. Teraz mogę kotlety przy nim ubijać, merda ogonem na nasz widok, podaje łape, nie ucieka. Widać potrzeba mu było trochę prywatności, miłości i zainteresowania. Naprawdę myślę, że osoba, która go adoptuje będzie mieć przyjaciela lepszego niż nie jeden człowiek.[/QUOTE] bardzo fajnie! Tak jak piszesz, tez wydaje mi sie, ze potrzebowal wiecej zainteresowania, bidulek, pewnie jest teraz bardziej wyluzowany.A jak z czystoscia w domu? Zdarzy mu sie jeszcze cos narobic? -
no to suuupi:loveu: Koleznki sunia tez jest taka sfiksowana na tle pilki, pamietam jak bylysmy w parku to trzeba bylo i jej caly czas rzucac, a jak juz nie chcialysmy to biegla chwile za biegaczem przed nami i rzucala mu ta pilke pod nogi :) Glupolki te psiaki:)