-
Posts
5821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bonsai_88
-
Jaki on już wielki się zrobił :)
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
bonsai_88 replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Darunia cieszę się, że żyjesz i zazdroszczę psich zaprzęgów ;) -
Przecież my całą trójeczką grzeczni jesteśmy :).. A ten czwarty co zdjęcie robił to już w ogóle cud miód i powidła ;)... A na serio Birma przy sankach [znaczy się "w pracy"] jest bardzo grzeczna, na tyle, że obecnie moge sobie pozwolić w lesie na spuszczenie psa ze smyczy [mam baaaardzo daleki widok na całą okolicę ;)] - młoda mnie specjalnie nie wyprzedza [zazwyczaj idziemy jakiś 1-2 za sankami], reaguje na wszystkie komendy błyskawicznie i olewa całą okolicę. Na osiedlu wolę ją prowadzić, bo tam jest więcej kotów, psów i ludzi... Swoją drogą bardzo się cieszę, że Birma woli pracę ponad wszystko - jak pracuje olewa cały świat, ale z 2 strony strasznie się wkurza jak jakiś pies podbiega i jej przeszkadza...
-
Monia Birma dzisiaj dostała 1 posiłek i nie narzeka... innymi słowy - je do już parę godzin, wcześniej jaśnie pani nie miała zamiaru się za niego wziąć. Jak już namówiłam to siedzi i piłuje ząbkami [dostała nóżkę wieprzową ;)]
-
Asiaczek dziękuję bardzo :) A teraz możecie trzymać kciuki za chemię - dzisiaj pisałam zaliczenie.... jak zwykle napisałam tak, że nie wiem czy zdam czy nie
-
Tasha aż żałuję, że nie mam miejsca na tą parę :(... Bo chętnie bym od ciebie wzięła ;). a ja dzisiaj wygrałam walkę o nóżkę wieprzową - Birmie się nie spodobała taka kolacja... Ale posiedziałam z nią chwilę, pomlaskałam jej nad uchem, potrzymałam na początku i je :). Tylko musiałam ją z wanny wyrzucić i dać do klatki [materac przykryłam ręcznikiem - oczywiście do skopała na bok], bo strasznie hałasowała
-
Tasha aż żałuję, że nie mam miejsca na tą parę :(... Bo chętnie bym od ciebie wzięła ;). a ja dzisiaj wygrałam walkę o nóżkę wieprzową - Birmie się nie spodobała taka kolacja... Ale posiedziałam z nią chwilę, pomlaskałam jej nad uchem, potrzymałam na początku i je :). Tylko musiałam ją z wanny wyrzucić i dać do klatki [materac przykryłam ręcznikiem - oczywiście do skopała na bok], bo strasznie hałasowała
-
Mossie a jakiej firmy zamawialiście? I jak tam żona ;)
-
[B]Karjo[/B] ona taka grzeczna jak ja święta :D.... my tylko dobrze udajemy :P. [B]PATIszon[/B] faktycznie, pewne podobieństwo do Kimi jest, tylko rozmiar trochę inny. Birma na zdjęciu wygląda na mniejszą niż jest w żeczywistości ;)
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
bonsai_88 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Kurde.... właśnie znalazłam psiaka tak podobnego do Fiodora, że aż mi serce szybciej zabiło. Niestety ma trochę mniej białego na pysku i cięte uszy :(... a już miałam nadzieję :(. -
A co? Chcesz informację w tajemnicy zachować ;)... Napiszę ci oficjalnie, tutaj :D. Chcę się spotkać z Anią z Chorzowa - właścicielką 2 briardów, Lenki i szczeniaka Pepe... Mam nadzieję, że jakąś za tydzień/dwa, ale termin jeszcze nie jest do końca dogadany...
-
Agnieszka jak twój pies nie podbiega do obcych ludzi i psów to chwała ci za to... spuszczanie samo w sobie mi nie przeszkadza, ale to, że pies później próbuje zgwałcić mi nogę, przewraca dziecko [2-letnie, więc nawet mały psiak może go przewrócić] czy próbuje biegać po nielubiącej tego suce...
-
Mi ludzie obecnie zazdroszczą tego ;) [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0IxqAOEZTI/AAAAAAAAApU/pFt4NjbGXiU/s640/IMG_5376.JPG[/img] Ba, nawet parę osób na osiedlu pytało się kiedy psy mogą ciągnąć [mn. właściciel goldena z ok. 4 letnim synkiem]... Każdego po kolej grzecznie uświadamiam, że jeśli pies jest odpowiednio duży i dorosły to może dziecko na sankach pociągnąć... a jeśli mały i dorosly to może pomagać :D. No i nacisk na sprzęt zawsze daję - po tym jak w zeszłym roku zobaczyłam szczeniaka ONka ciągnącego w kolczatce :(
-
Agnieszka masz rację - łatwiej innym życie utrudniać... wiesz ile mnie obchodziło, że "piesek jest łagodny" jak labrador skoczył się na mnie przywitać? Mam dzięki temu pękniętą łękotkę i rzepka mi po kolanie lata - pech chciał, że jak piesek się witał to ja śmiałam na rowerze jechać... Równie dużo mnie to obchodziło, jak pewien spanielek wskoczył mi do wózka od dziecka [też łagodny, też chciał się witać]... a prosiłam wcześniej [na odległość] o zabranie psa, bo miałam przy sobie 3 suki [2 moje + 1 koleżanki], co do których byłam pewna że za podejście do dziecka [btw. śpiącego - pies go przy okazji obudził] się wściekną... Dodam jeszcze, że unikam zapsionych miejsc jak tylko mogę...
-
Ja mam kamerkę :P... tylko musisz z Ginusiem przyjechać ;). Chociaż za niedługo będę się szlajać po twojej okolicy - chcę się umówić na spacer w Chorzowie, może dołączysz :)?
-
Smoku jest rozkoszniejszy ;)... Prosze na dowód :D [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAGq_LaXI/AAAAAAAAAzU/sbzxvTkWlhQ/s640/IMG_5445.JPG[/img]
-
Jak chcesz nagrać taki film z Ginusiem to ja ci mogę Smoka pożyczyć ;)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
bonsai_88 replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Co zrobiłaś z ogonem May? [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02646.jpg[/url] -
U nas ciągnięcie za uszy czy za czuprynę to najlepszy pomysł za zabawę ;).... Birma to uwielbia, później spokoju nie chce dać no bo przecież BAWIMY SIĘ :D
-
Masz rację, będzie nas parę kilo mniej, zwłaszcza, że każda do gonitwy będzie musiała łapać swoje dziecko na ręce [u Ani to Pepe ;)], co by jej się nie zgubiło :P... Jesteś pewna że byś zareagowała widząc Birmę biegnącą swobodnym kłusikiem :P... Co prawda przed nią biegł TZ z żarełkiem w ręce, tak dla motywacji :D. Ps. Birma jak nie chce ciągnąć to się kładzie i koniec. 10 minut trzeba psa namawiać, żeby zadek podniósł, nieważne czy sanki są puste czy ktoś na nich siedzi ;)
-
[B]Agmarek [/B]Birma też ma zapędy niszczycielskie - nauczyła nas, że jak się idzie spać czy wychodzi z domu to nie może zostac worek na śmieci [wiesz jak fajnie się sprząta podłogę utytłaną w kupie z rozerwanej przez psa pieluchy :/]. Do tego majtki musze chować na najwyżeszej półce, bo franca potrafi otworzyć szafkę i mi wyciągnąć [później już nie nadają się do użycia ;)]. Swoją drogą - zamiast ogona mam te cudne puchate łapki i długie uszyska do ciągnięcia :)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
bonsai_88 replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[B]Greven[/B] niestety smutna prawda jest taka, że wiele osób NAPRAWDĘ nie ma dysleksji tylko nie chce im się uczyć. Mowię tutaj np. o moim kuzynie, paru znajomych ze szkoły co to się chwalili jak udało im się "ustawić"... osobiście znam tylko jedną osobę, która faktycznie ma z tym problemy, a dość sporo osób, którym się nie chce postarać. -
Zdjęcie na kanapie cudne ;).. A ogona zazdroszczę - Birma ma sierść na ogonie rzadziutka i chyba nigdy nie będzie miała takiego ładnego, puchatego :(
-
Zerduszko a w jakim rozmiarze ten kubraczek? bo mi by sie przydał kubraczek w rozmiarze dużym ;)
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
bonsai_88 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[B]Agnieszka [/B]cieszę się, że mogę ci pomóc chociaż w tak drobny sposób... i dziękuję za wstawienie zdjęć - pomagają mi jak widzę jakieś podobne psy - niestety jak do tej pory żaden nie był na tyle podobny, żeby pokazywać ci ogloszenia, za każdym razem jest inny układ białego :(