Jump to content
Dogomania

bonsai_88

Members
  • Posts

    5821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bonsai_88

  1. [B]Pomian[/B] śmierć z tęsknoty jest u psów możliwa - mój poprzedni pies nie mógł nigdy zostac bez nikogo z rodziny, bo przestawał jeść... Tak więc w to uwierzyć mogę
  2. [quote name='GPooLCLD']jak jej się podoba? wcześniej wstawiłam stronę [url]http://home.gci.net/~poodlesleddog/[/url] Niestety nie ma tam za dużo informacji .[/QUOTE] Ciągnięcie sanek podoba jej się bardzo [dzisiaj korzystałam z doskonałego widoku na całą okolicę oraz posłuszeństwa - chodziła już bez smyczy... też szło jej rewelacyjnie], jedynie przy ruszaniu próbuje udawać głupią ;). Przy rowerze też chętnie ciągnie, ale na dużo krótsze odległości [ok 1-2 km, a na sankach spokojnie robi ok. 10 km]. Najgorzej nam idzie bieganie - pociągnie, ale tylko paręset metrow :(... bieganie ćwiczymy najkrócej i najrzadziej
  3. [B]Weo[/B] specjalnie dla ciebie zdjęcie "pudla" równie rasowego co ten od twojej sąsiadki ;) [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9jvOYF4TI/AAAAAAAAAX0/HV9eI6BrE6o/s640/IMG_5347.JPG[/img] tak na dowód, że te psy się nie nadają do ciągnięcia...
  4. bonsai_88

    Barf

    [B]Gops[/B] w sumie to moja suka nie może być odrobaczana - mam dziecko z bardzo silną alergią i już jestem przyzwyczajona do unikania jakiejkolwiek chemii i od dawna po prostu podaję trochę czosnku do każdej ciapy ;). Działa też rewelacyjnie na pchły i kleszcze - jak młoda je czosnek to nie znajdziesz u niej żadnego takiego paskudztwa
  5. Husky, 8-latka.. załatwiła mi parę bezsennych nocy po ucieczce z psem [w czasie okresu płodnego!] - goniłam ja wtedy parę godzin po lesie przy pomocy obcych, napotkanych po drodze, zagonionych do pomocy ludzi... Od tamtej pory chodziła nie tylko w obroży [którą zrzuciła przed ucieczką], ale i w szelkach. Daniel pisał, że odkąd zauważył krwawienie to izolował psy... konkretnie jak z nim rozmawiałam to zauważył je na dworze, jak z Hery poleciało..
  6. [B]Agucha[/B] pies to żywy organizm... była raz u mnie na DT niewysterylizowana suka [zabrana z pseudo]. Cieczkę określił u niej weterynarz - pojechałam na badanie moczu, bo czesto posikiwała... Jaga nie miała obrzęku sromu, a razem z Birmą "sprzątały" tak dokładnie, że nie było widać krwi... Skąd wiesz, że u Hery cieczka była wyraźna?
  7. Monia Birma za jedzenie się sprzeda... po warunkiem, że jestem w zasięgu wzroku ;). A jedzenie to główny plus u Smoka :D... Birma jest psem bardzo "kochliwym", lubi dużo osób... ale mimo wszystko zawsze to ja jestem najważniejsza :)
  8. [B]Natalia[/B] ja się nie dziwię, że temat wywołał silne emocje u wielu osób [u mnie zresztą też] i nie twierdzę, że Daniel i Aga to kryształowo czyste osoby... za to denerwuje mnie "najazd" wielu osób - kojarzy mi się to z kurami, które jak zauważą plamkę u innej to zadziobują je na śmierć...
  9. Przyszłam powiedzieć, że Tizzy ma niesamowite oczy ;)
  10. Monia ja tam się cieszę, że w końcu zaczęła go tolerować... jeszcze na wakacje było nie do pomyślenia, żeby pies był w tym samym pokoju co dziecko. Za to teraz czasami daje mu się głaskać sama z siebie, czesać... ba, nawet karcić i odsyłać do klatki [z tym to sie akurat słucha :D]
  11. Tak :)... niestety młoda się go za bardzo nie słuch :D
  12. Nie, tylko zdjęcie tak śmiesznie wyszło :P... Birma się schylała, żeby psu pysk obwąchać [tyłkiem od niej uciekał]....
  13. bonsai_88

    Barf

    Miałam nadzieję, że to właśnie ta stronka... Ba, nawet odkryłam, że w końcu dzisiaj mnie ktoś przyjął do grupy [już parę dni czekałam ;)]
  14. A sam Smoku ci nie wystarczy? [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9kA47AHKI/AAAAAAAAAY0/cT_k_tpgue0/s640/IMG_5341.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9pBaDQluI/AAAAAAAAAhE/Xp6hl_8J20g/s640/IMG_5276.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9pXSS5hCI/AAAAAAAAAhQ/plV24pyaW8M/s640/IMG_5275.JPG[/img]
  15. [quote name='zerduszko']Biedna Birma, takie chłopa wielkiego musi ciagnąć ;([/QUOTE] Niech się cieszy, że to Smok tam siedzi a nie ja ;)
  16. Ktoś się odezwał :multi:... A już straciłam nadzieję :evil_lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9hN4gAQGI/AAAAAAAAAUQ/pCBa_ypCM34/s512/IMG_5368.JPG[/IMG] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9h6qeDDgI/AAAAAAAAAVA/5fgdSLS3Wwc/s512/IMG_5363.JPG[/img] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9oGAeFnmI/AAAAAAAAAf0/XHvHB1Gb1Uo/s640/IMG_5286.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9prn-SnYI/AAAAAAAAAhw/Hx4FNPnal7o/s640/IMG_5273.JPG[/IMG] I na dowód, że nie wszystkie psy są od razu zagryzane :eviltong: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9nbhk13OI/AAAAAAAAAeY/NyBN93DpOdM/s720/IMG_5296.JPG[/IMG]
  17. bonsai_88

    Barf

    bett_labrador a podasz mi link do listy Barfowej?
  18. To też kolega uczył mnie rozróżniania u takie mixa, że łapy ma haszczaka, tułów malamuta itp ;)
  19. To chyba tylko ja taka doedukowana od razu byłam - kumpel ma jobla na punkcie różnic między haszczakami i malamutami [sam ma mamucika ;)]... nawet ułożenie ogona, jego puchatość, rodzaj sierści, czy sposób chodzenia mi tłumaczył ;)...
  20. To by w szelkach nie biegała... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9j11IttVI/AAAAAAAAAYU/XBp3-8LtYok/s640/IMG_5345.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9jmCqz3II/AAAAAAAAAXw/uikW0h-I6DE/s640/IMG_5348.JPG[/IMG] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9jvOYF4TI/AAAAAAAAAX0/HV9eI6BrE6o/s640/IMG_5347.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9jkrT1OmI/AAAAAAAAAXs/dGhVQoafvVc/s640/IMG_5349.JPG[/img] Naszczęście prawdiwych przyjaciół poznaje sie w biedzie [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9g0CxlpkI/AAAAAAAAATY/WMHEyOtQXjs/s512/IMG_5370.JPG[/img] No, jak będziecie grzeczni to jeszcze trochę zdjęć powklejam :eviltong:
  21. Maks tobie też życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku :)... I w ogóle wszystkim odwiedzającym tą galerię tego życzę ;) Gdyby kózka nie skakała... [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9l5Wj-HuI/AAAAAAAAAbw/bsdx2QVwV60/s640/IMG_5317.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9lQtoN5XI/AAAAAAAAAbA/p8rvmCvM00Y/s640/IMG_5323.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9kZxDRmgI/AAAAAAAAAZE/JFHfXtnyz7U/s640/IMG_5336.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9knpmCBeI/AAAAAAAAAZs/EDZjxhD5vWQ/s640/IMG_5332.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/Sz9laVHVTfI/AAAAAAAAAbI/W2SEwB8inoU/s640/IMG_5322.JPG[/img]
  22. Bjuta tak, wspominałaś coś o swoich talentach za kółkiem jak się widziałyśmy ;)... Ja sobie też nie zazdroszczę, ale cóż... takie życie. Na szczęście jeszcze 2 lata i koniec studiów, więc będę mogła trochę odetchnąć :).
  23. Bjuta - rzadko, tylko 2-3 razy w tygodniu ;). Chociaż dochodzi i do 10 razy w tygodniu - czasami muszę np. 2 razy w ciągu 1 dnia jechać :/.
  24. Po czym wiadomo, że psiak wygląda "jak nie york"? Bo różni się od tych bez rodowodu?
  25. bonsai_88

    Barf

    Taaaak.... pocieszajcie mnie jeszcze - świetnie mi to na nerwy robi :). Wątroba zmartwiła mnie o tyle, że wynik jest kiepski, a Birma to przecież młodziutki psiak! Ona ma dopiero 2,5 roku, a wynik jak u 15-letniego staruszka :(.
×
×
  • Create New...