-
Posts
18511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mestudio
-
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Czy znajdzie się ktoś chętny do zrobienia ogłoszeń małej? -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Witaj Poker, rzeczywiście wygląda na terierkowatą. A temperament ma niesamowity, ale jest bardzo mądra. Upodobała sobie do zabaw jedną z koteczek, taką trochę dzikuskę i razem się fajnie bawią, a raczej gonią jedna drugą. Psina bardzo przyjazna, sympatyczna i bezproblemowa z tego co do tej pory zauważyłam. -
28 marca pojechaliśmy nakarmić naszego podopiecznego mieszkającego ze swoim mało zaradnym właścicielem prawie w lesie. Jest to wieś położona na skraju Puszczy Kozienickiej, w miejscu tym kończy się wszystko, a juz z pewnością droga i cywilizacja. Tam właśnie ktoś porzucił młodziutką wg. weterynarza 8-miesięczną sunię. Sunia jest bardzo radosna, mądra i skoczna. Uwielbia wszystkie psy, które mamy u siebie, rewelacyjnie dogaduje się z naszymi kotami. Sunia nie brudzi w domu, śpi całą noc jak trusia. Załatwia swoje potrzeby tylko na zewnątrz. Jest rozbrykana, ale posłuszna. Troszkę jeszcze próbuje podgryzać drapak koci no i standardowo kabelki. Sunię nazwaliśmy Foxik, ale w końcu została Floksikiem:-). Suczka jest bardzo skoczna, uwielbia wskakiwać na krzesła, a potem np. na stół czy blat kuchenny tak jak koty i wygląda sobie przez okno. Nie wiemy czy suczka miała 1 cieczkę i chwilowo czekamy ze sterylizacją. Psina została odrobaczona, pozbawiona kleszczy, których miała kilka, oraz zabezpieczona przed pasożytami skóry. Za dwa tygodnie będzie szczepiona - po obserwacji u nas. Jest maleńka i już taka pozostanie, nie sięga mi nawet do kolana. [IMG]http://images44.fotosik.pl/100/222a4deb080bb8ddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/100/bde4818894598dd1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/92/310567a6e8121b67med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/96/221146b2297014b6med.jpg[/IMG] [B]Potrzebujemy jedynie pomocy w ogłoszeniu pieska w różnych miejscach, wiem, że są tu specjaliści w tej dziedzinie. Piesek nie może u mnie zostać na stałe bo w tej chwili mam pod opieką 7 psów, a inne zabłąkane stworzenia czekają na przygarnięcie. Myślę, że ona ma dużą szansę na dom bo jest bardzo młoda, zgodna i radosna. [/B]
-
Bardzo sympatyczne stworzonko, chociaż podniosę. Mogę jedynie ofiarować produkty na bazarek jeśli będą potrzebne pieniądze dla psiaka.
-
Odebrana z adopcji,zagłodzona,zastraszona-Margolcia ma nowy domek!
mestudio replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Przepiękna sunia, a posikiwanie z czasem minie. Ale potrzeba tego czasu trochę. Jedna z moich suń przygarniętych w styczniu, ze strachu przed człowiekiem posikiwała przez dwa miesiące, dziś mamy kwiecień, a ona dalej służalczo opuszcza pyszczek kiedy do mnie podchodzi, dosłownie garbi się. Na początku odwracała od nas nawet wzrok, ale nie dziwię się jej bo ktoś ją bardzo skrzywdził. -
Mam różne nowe produkty, które mogę ofiarować na bazarek. Jeśli ktoś chciałby zrobić taki bazarek proszę podać mi adres do wysłania produktów, a przekażę je za pośrednictwem poczty na swój koszt. Zleciłam też niewielki przelew (niewielki bo samodzielnie utrzymuję dużą gromadę psów w potrzebie, wykonujemy też za własne pieniążki budy dla wiejskich psów), ale i dla tego biedaka starczy grosików.
-
Piękny Bakster z ogrodniczego znalazł domek :)
mestudio replied to DorkaWD's topic in Już w nowym domu
Powiem tak - trzeba zorganizować bazarek dla psa tak jak mówiłam wcześniej aby mieć w razie czego pieniążki na dt. Mogę zaoferować na tą okazję sporo roślin w doniczkach (ogrodowych), ale nie zorganizuję już na dogo sama żadnego bazarku. Mogę ofiarować książki na temat roślin ogrodowych, oraz inne ciekawe książki bo mam tego mnóstwo. Mogę podesłać zdjęcia do wystawienia bazarku i potem tylko wysłać produkt osobie, która to kupi. Należy wyznaczyć konkretną osobę do zbiórki tych pieniędzy. 200 zł za dt miesięcznie to nie jest dużo, osobiście wpłacam jednemu z piesków na dogo pewną kwotę co miesiąc wraz z innymi za dt, który kosztuje 300 zł miesięcznie i dajemy radę. Ale bazarki to naprawdę super sprawa. Mogę wystawić na cel tego psa coś na forum ogrodniczym, ale nie wiem czy admin się zgodzi. Jeśli jest ktoś chętny do robienia bazarków na dogo to oferuję różności, wraz z roślinami dla ogrodników z forum ogrodniczego. -
To do góry pieseczku, same dobre wiadomości:-).
-
Piękny Bakster z ogrodniczego znalazł domek :)
mestudio replied to DorkaWD's topic in Już w nowym domu
Zapytam jeszcze raz, czy potrzebne są jakieś produkty na bazarek? Może warto przygotować psu jakąś pulę pieniędzy w razie czego? Na dom tymczasowy? -
Piękny Bakster z ogrodniczego znalazł domek :)
mestudio replied to DorkaWD's topic in Już w nowym domu
To jeszcze raz w górę. -
Piękny Bakster z ogrodniczego znalazł domek :)
mestudio replied to DorkaWD's topic in Już w nowym domu
Do góry pieseczku. -
Piękny Bakster z ogrodniczego znalazł domek :)
mestudio replied to DorkaWD's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o dokładne informacje jak wygląda sytuacja psa. Czy ktoś zrobiłby dla niego bazarek? Mam sporo nowych rzeczy, które moge ofiarować. Sama jednak już nie działam na dogo tak jak dawniej, ale chętnie podrzucam produkty na różne cele. Może pieniądze się przydadzą na coś ekstra dla psiaka. -
Piękny Bakster z ogrodniczego znalazł domek :)
mestudio replied to DorkaWD's topic in Już w nowym domu
Czy dla psa będzie najlepiej jak natychmiast się go zabierze ze schroniska ze względu na niedożywienie i to, że nie walczy o swoje, czy uważacie, że ma tam jakieś szanse na odkarmienie? -
Piękny Bakster z ogrodniczego znalazł domek :)
mestudio replied to DorkaWD's topic in Już w nowym domu
Pieseczek poszukuje domku. Jeżeli będzie jakiekolwiek zagrożenie dla psiaka w schronisku - tzn jeśli ktoś podejmie decyzję o uśpieniu go to proszę dać mi znać. Chciałabym też wiedzieć w jakich warunkach mieszkał pies - w domu czy na zewnątrz i jakiego domu tymczasowego poszukujecie. -
Piękny Bakster z ogrodniczego znalazł domek :)
mestudio replied to DorkaWD's topic in Już w nowym domu
Do góry pieseczek. -
Piękny Bakster z ogrodniczego znalazł domek :)
mestudio replied to DorkaWD's topic in Już w nowym domu
i jeszcze raz do góry -
Piękny Bakster z ogrodniczego znalazł domek :)
mestudio replied to DorkaWD's topic in Już w nowym domu
Hej pieseczku, wskakuj do góry po domek:-)