-
Posts
18511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mestudio
-
Max wrócił z adopcji , hotel albo życie brakuje 260 zł deklaracji MA DOM
mestudio replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Czy macie jakiś dt lub hotelik juz zarezerwowany? -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Od poniedziałku do piątku wychodzę z domu o 8 rano, a wracam po 19. Nie mam możliwości spacerowania o świcie i wieczorem po wsi w poszukiwaniu tego pana. Zresztą jak już napisałam wcześniej, tylko moja córka może się coś dowiedzieć na temat suni. Mam nadzieję, że jak tą sunię się wysterylizuje to on nic jej potem złego już nie zrobi bo nie będzie miał powodu. Szczeniaki ponowne u niego są dla mnie zaskoczeniem bo miałam nadzieję, że psinka, która tam biega od pewnego czasu nie jest suczką, a tu niestety przykra niespodzianka. -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Kruszynki już wyprzytulane i po kolacji. Ważą 1,80 każda. Chyba nie jest to za dużo, ale taka ich uroda. Oczywiście mają robaki okropne. Jutro je odrobaczę sama. -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Nie mam wagi domowej niestety. O sterylizacji tej suczki trzeba pomyśleć koniecznie, ale najpierw muszę zapytać i mieć 100% pewności, że ją da wysterylizować. -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy zważę, spróbuję, jak dla mnie to są okruszki. Moge się jednak mylić z wrażenia :-). W domu będe wieczorem po 19. To jest szósty i siódmy pies zabrany przez nas z tego miejsca. Czterem znalazłam domy, a starsza mini sunia została już u mnie na stałe. Nie wiem skąd ten pan ciągle znosi te małe suczki, ale jak ma psy to zazwyczaj są to niewielkie suczki. Przez 3 lata kiedy tu mieszkam widziałam tam 5 dorosłych psów + 7 zabranych do mnie. Nie znam niestety losów kilku z tych psów, a to co widziałam sama zostawię dla siebie. W tej chwili prawny właściciel posesji zaczyna dbać o teren. Często przyjeżdża i podwórko zostało posprzątane i ogarnięte. Wcześniej było tam koszmarnie. Na podwórku stała (nie wiem czy stoi bo nie mogę tam spacerować i zaglądać za bardzo)zniszczona buda. Pieski jednak jak kiedyś pomieszkują w pomieszczeniu z klepiskiem zamiast jakiejkolwiek podłogi. Nie wiem czy psina bywa w zimowe dni w domu. O suczkę podpytamy przy jakiejś okazji, wyślę na przeszpiegi córkę. -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Różnią się pyszczkami, jedna jest brązowa, a druga ma czarny pyszczek. [URL="http://www.dogomania.pl/%5Bimg%5Dhttp://img191.imageshack.us/img191/5727/21042010psy002.jpg%5B/img%5D"][img]http://img191.imageshack.us/img191/5727/21042010psy002.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/%5Bimg%5Dhttp://img190.imageshack.us/img190/8461/21042010psy004.jpg%5B/img%5D"][img]http://img190.imageshack.us/img190/8461/21042010psy004.jpg[/img][/URL] -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Rano wesoło spacerowały po ogródku i próbowały zjeść moje roślinki. Okropnie gryzą małe kruszynki. [URL="http://www.dogomania.pl/%5Bimg%5Dhttp://img441.imageshack.us/img441/4853/21042010psy003.jpg%5B/img%5D"][img]http://img441.imageshack.us/img441/4853/21042010psy003.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/%5Bimg%5Dhttp://img442.imageshack.us/img442/2783/21042010psy001.jpg%5B/img%5D"][img]http://img442.imageshack.us/img442/2783/21042010psy001.jpg[/img][/URL] -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Małe kruszynki już po pierwszym spacerku. Przespały cichutko całą noc. Śniadanko zjadły i grzecznie sobie leżą na legowisku. Co do odrobaczenia to chyba pójdę z nimi w sobotę do weterynarza bo zwyczajnie boję się sama podać im jakąś dawkę tego co mam. Są wyjątkowo maleńkie. Przy okazji dowiedziałabym się ile mniej więcej mają i czy wszystko z nimi ok. -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Są tak maleńkie, że zajęły miejsce na werandzie i musiałam swoje dwa psiska wykolegować do kojca na dwór. Bardzo podobają się im nasze domowe koty, na psiaki werandowe szczekały jak szalone. Są okropnie brudne, ale najpierw je odpchliłam, a kąpiel za dwa dni. -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Materiały nie są problemem. Poradzę sobie. Problemem są maluchy, dwie sunie. Przemiłe okruszki. [img]http://img686.imageshack.us/img686/1385/20042010psy004.jpg[/img] -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img686.imageshack.us/img686/1385/20042010psy004.jpg"] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/203/20042010psy006.jpg[/IMG] [/URL] -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich. Ja jeszcze takich maluchów w sensie miniaturek psich nie widziałam i nigdy mi się takie nie trafiły. To są pchełki, żywe sreberka. Radosne, cudowne kruszynki. Ja się boję je odpchlić i dać środek odrobaczający żeby im nie zaszkodzić. Nie ważą raczej nawet 1 kg. Ale nic to, poradzę sobie. [URL="http://www.dogomania.pl/[img]http://img686.imageshack.us/img686/1385/20042010psy004.jpg[/img]"] [/URL] [URL="http://img88.imageshack.us/img88/1189/20042010psy005.jpg"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4047/20042010psy001.jpg[/IMG] [/URL] -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich. Wczoraj moja córka poinformowała mnie, że ten człowiek ma znowu małe szczeniaki i zapytała czy mogę je zabrać. Po dzisiejszych rozmowach z Monday i Anną zadzwoniłam do swojego dziecka żeby zabrała psiaki. Okazało się, że córka sama zadecydowała i przyniosła szczeniaki do domu bez mojej wiedzy w dniu dzisiejszym. Nie mam pojęcia jak wyglądają, ale zrobię im zdjęcia i podeślę kiedy wrócę z pracy. Poproszę ją żeby zapytała pana o sterylizację suczki. Nie mogę z tym człowiekiem już zadzierać. Wolałabym aby suka została wysterylizowana i wróciła bo on weźmie następną. Można docelowo suni zrobić dobrą budę (M mnie zabije za tą akcję bo to on robi budy psiakom), a ja ze swojej strony mogę psa dokarmiać w późniejszym czasie. Nie mam w tej chwili więcej pomysłów. Psiaki odpchlę i odrobaczę, i przetrzymam te kilka dni. -
Nowy skarbnik donosi. :cool3: [FONT=Courier New]Wpłaty: [/FONT] [FONT=Courier New]12 listopada 2010 MARUDA666 . 20zł[/FONT] [FONT=Courier New]15 listopada 2010 JOSTEL5 ... 10zł[/FONT] [FONT=Courier New]18 listopada 2010 MARGI . . . 10zł[/FONT] [FONT=Courier New]22 listopada 2010 CZERDA . . .40zł[/FONT] [FONT=Courier New]29 listopada 2010 TERESA . . .20zł[/FONT] [FONT=Courier New][FONT=Courier New]30 listopada 2010 WIGA . . . .50zł[/FONT] [/FONT][FONT=Courier New]W sumie [B]listopad[/B]: .......... 150zł [/FONT] [FONT=Courier New]2 grudnia 2010 ASIA_RAWICZ . .60zł[/FONT] [FONT=Courier New]2 grudnia 2010 VIOLA005 . . . 50zł [/FONT] [FONT=Courier New]3 grudnia 2010 MAŁGORZATA G . 25zł[/FONT] [FONT=Courier New]3 grudnia 2010 RANIAS . . . . 15zł[/FONT] [FONT=Courier New]6 grudnia 2010 HAVANKA . . . .15zł [/FONT] [FONT=Courier New]6 grudnia 2010 PLICHA . . . . 20zł [/FONT] [FONT=Courier New]10 grudnia 2010 GOLDENEK2 . . 40zł[/FONT] [FONT=Courier New]12 grudnia 2010 MARUDA666 . . 20zł[/FONT] [FONT=Courier New]13 grudnia 2010 KAROLINAB . . 10zł (za listopad)[/FONT] [FONT=Courier New]14 grudnia 2010 WOJTUS . . . .20zł[/FONT] [FONT=Courier New]20 grudnia 2010 JAVENA . . . .10zł(za grudziań i styczeń)[/FONT] [FONT=Courier New]20 grudnia 2010 JOSTEL5. . . .10zł[/FONT] [FONT=Courier New]20 grudnia 2010 MARGI .. . . .10zł[/FONT] [FONT=Courier New]27 grudnia 2010 ANGEL .. . . .50zł[/FONT] [FONT=Courier New]27 grudnia 2010 TERESA.. . . .20zł[/FONT] [FONT=Courier New]30 grudnia 2010 WIGA . . . . .50zł[/FONT] [FONT=Courier New]W sumie [B]grudzień[/B]: .......... 425zł ([COLOR=red]-75zł[/COLOR])[/FONT] [FONT=Courier New]4 stycznia 2011 RANIAS . . . .15zł[/FONT] [FONT=Courier New]4 stycznia 2011 KAROLINAB . . 10zł[/FONT] [FONT=Courier New]7 stycznia 2011 JOSTEL5. . . .10zł[/FONT] [FONT=Courier New]7 stycznia 2011 VIOLA005 . . .50zł[/FONT] [FONT=Courier New]7 stycznia 2011 MAŁGORZATA G .30zł[/FONT] [FONT=Courier New]10 stycznia 2011 GOLDENEK2 . .40zł[/FONT] [FONT=Courier New]10 stycznia 2011 ASIA_RAWICZ .40zł[/FONT] [FONT=Courier New]10 stycznia 2011 CZERDA . . . 80zł[/FONT] [FONT=Courier New]12 stycznia 2011 MARUDA666 . .20zł[/FONT] [FONT=Courier New]12 stycznia 2011 HAVANKA . . .15zł[/FONT] [FONT=Courier New]24 stycznia 2011 MARGI . . . .10zł[/FONT] [FONT=Courier New]24 stycznia 2011 TERESA . . . 20zł[/FONT] [FONT=Courier New]27 stycznia 2011 WOJTUS . . . 10zł[/FONT] [FONT=Courier New]W sumie [B]styczeń[/B]: ........... 350zł ([COLOR=red]-150zł[/COLOR])[/FONT] [FONT=Courier New]3 luty 2011 RANIAS . . . .15zł[/FONT] [FONT=Courier New]7 luty 2011 MAŁGORZATA G .25zł[/FONT] [FONT=Courier New]7 luty 2010 HAVANKA . . ..15zł[/FONT] [FONT=Courier New]7 luty 2011 VIOLA005 . . .50zł[/FONT] [FONT=Courier New]8 luty 2011 GOLDENEK2 . . 40zł[/FONT] [FONT=Courier New]11 luty 2010 JAVENA . . . 5zł[/FONT] [FONT=Courier New]12 luty 2011 MARUDA666 . .20zł[/FONT] [FONT=Courier New][FONT=Courier New]28 luty 2011 WOJTUS . . . 10zł[/FONT] 28 luty 2011 TERESA . . . 20zł [/FONT][FONT=Courier New]W sumie [B]luty[/B]: ........... 275zł[/FONT] dodatkowo: [FONT=Courier New]7 luty 2011 MAŁGORZATA G .75zł na szczepienie[/FONT] [FONT=Courier New]04 marzec 2011 GOLDENEK2 . . 40zł[/FONT] [FONT=Courier New]07 marzec 2011 VIOLA005 . . .50zł[/FONT] [FONT=Courier New]07 marzec 2011 MAŁGORZATA G .30zł[/FONT] [FONT=Courier New]08 marzec 2011 ASIA_RAWICZ . 60zł[/FONT] [FONT=Courier New]07 marzec 2010 HAVANKA . . ..15zł[/FONT] [FONT=Courier New][FONT=Courier New]09 marzec 2010 JAVENA . . . 5zł[/FONT] [/FONT][FONT=Courier New]12 marzec 2011 MARUDA666 . . 20zł[/FONT] [FONT=Courier New][FONT=Courier New]W sumie [B]marzec[/B]: ........... 220zł[/FONT] [/FONT] Podane konto do wpłat jest wyłącznie kontem dla Lisia i Peguski i dlatego proszę zamiast pisać że to jest dla nich, wpisać za jaki miesiąc jest to wpłata
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
mestudio replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Z bazarku dla suni wpłynie 104 zł w tym miesiącu. Dziewczynki już wpłaciły za wysyłkę do mnie więc za roślinki pewnie już też wpłaciły na podane przez ciapuś konto. Mam nadzieję, że trochę pomogłam małej ślicznotce. -
Rzeczywiście nie każdy psiak, który spędził życie na łańcuchu chce spędzać czas w domu. Też miałam takiego staruszka, którego w mrozy musiałam siłą za dupkę popychać żeby wszedł na ogrzewaną werandę. Dopiero kiedy bardzo się zestarzał i zachorował, spodobała mu się domowa weranda z kaloryferkiem. Do tego czasu jednak napawał się odzyskaną wolnością w ogrodzie wokół domu i był bardzo szczęśliwy chłopak.
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
mestudio replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że mała kruszynka jest już w DT. Mam nadzieję, że jest zdrowa, a wypadanie sierści to tylko ogromny stres. -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
mestudio replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Trzeba na dogo ściągnąć więcej nowych osób z zewnątrz, najlepiej takich z kasą :-).