Jump to content
Dogomania

mestudio

Members
  • Posts

    18511
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mestudio

  1. pieseczek w górę po domeczek
  2. Wonderku co u Ciebie słychac pieseczku????
  3. wracamy do góry po domek
  4. dalej czekamy na domek razem z Wonderkiem
  5. Wonder szuka swojej jedynej szansy:-(
  6. pieseczku w górę, nareszcie coś się dzieje:loveu:, może okaże się, że jest jakaś szansa aby pieseczek widział
  7. hej Wonderku, po małej awarii komp. podnoszę Cię do góry, szukaj dobrego domku
  8. kto pokocha biednego Wonderka?
  9. W tej chwili jest z bazarku 40 zł dla Wonderka jakby co, ale bazarki jeszcze trwają. Jak szkoda, że mieszkam tak daleko:shake:
  10. Pieseczek poszukuje spokojnego domku:multi:
  11. pieseczek szuka domeczku
  12. Przyjrzałam się i tam jest chyba beton a jak z rynny leci woda to pewnie specjalnie tak aby zmywała brudy i ten gar zapleśniały....
  13. Jestem zła na sytuację bo tu taka bezradność, Wonder potrzebuje spokoju, a nikt tu nie zagląda z jakimiś konkretnymi zamiarami albo przemyśleniami. Ja też zrobiłam się bezradna, a najgorsze, że Ci ludzie mają tam następną biedę setera w klatce, który egzystuje we własnych odchodach, a w ciągu roku wypuścili go razem z dzisiejszym dniem 4 razy!!! Liczę, naprawdę bo pies za każdym razem przybiega do mnie na łąkę i skacze jak dziki z radości że też mu serduszko nie pęknie jak go tak wypuszczą na te kilka nędznych godzin. A oto jego klatka, wysłałam dziś córkę na przeszpiegi i zrobiła zdjęcia [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20c7bf3c0d174b9d.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/159/20c7bf3c0d174b9dm.jpg[/IMG][/URL] Ten pies nie ma nawet miski tylko mu rzucają resztki na brudne deski, a o wodzie nie wspomnę. I co ja mam zrobić??? Też ten pies będzie na mojej głowie. Myślę o Wonderku bo go bardzo polubiłam od samego początku jak tylko zobaczyłam zdjęcie, jest piękny i całe życie przed nim :shake: Przepraszam za uniesienie jakby co, bardzo przepraszam.
  14. Aby już dłużej nie trzymać nikogo w niepewności, to muszę powiedzieć, że niestety dostała mi się do podchowania kolejna mała sunia, o której pisałam wcześniej. Czekałam jak się rozwinie sprawa z psami sąsiadów i rozwinęła się właśnie tak, że mam 5 psa do opieki, a oprócz niego 6 kotów. Niestety sąsiedzi nie przystali na propozycję, że sunię wysterylizuję jak podrośnie, tylko chcieli ją wywieźć do lasu. Nie wiem dlaczego Tiger się nie odzwywa tak długo....ale chętnie bym się dowiedziała co tam u pieska bo ten wątek robi się taki dość opuszczony:roll:. Staram się podnosic ile się da i parę osób też, ale to wszystko za mało. Jak nie ma komu odpowiadać na pytania to nie ma też pytających. A tu tylko hop i hop i żadnych informacji na bieżąco. Szkoda. Nie wiem czy dom z tyloma zwierzętami to dom dobry dla takiego pieseczka, nie wiem czy ja sobie w tej sytuacji poradzę mając pod opieką dwa szczeniaki i trzy dorosłe psy - z czego dwa bardzo duże i silne. Myślałam optymistycznie o tej sytuacji do czasu aż przyniesiono mi kolejnego psa i optymizm prysł. Myślę, że temu pieskowi potrzebny jest spokojniejszy dom taki który da mu odetchnąć, gdzie nie będzie ciągle biegających szczeniąt oraz głośnego szczekania za drzwiami na werandzie. Myślę myślę i co? I jestem zła.
  15. Pieseczek wraca do góry i szuka kochanego domku
  16. i jeszcze raz w górę
  17. zapraszamy do Wonderka
  18. I jeszcze raz w górę pieseczek
  19. Jeszcze troszkę cierpliwości:cool1:, pieseczek do góry
  20. tragedia, nikt nie podniósł wątku przez cały dzień więc nikt tu nie zajrzał....:roll:
×
×
  • Create New...