-
Posts
18511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mestudio
-
A czy ktoś zrobiłby bazarek? Mogłabym ofiarować kilka roślin ogrodowych w pojemnikach. Albo jakieś inne produkty np. dla dzieci lub biżuteria dla kobietek - coś tam jeszcze mam w zapasie.
-
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
A szukajmy, taka mała i przyjazna sunia musi znaleźć swojego człowieka. Jest bardzo kochanym psiakiem. -
KRAKÓW - Biedronka, potwornie wystraszona sunia MA DOMEK!!!
mestudio replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Śliczna, nakrapiana sunia poszukuje człowieka, który ją pokocha. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Chyba zrobimy nowe zdjęcia malucha jak trochę się osuszy ogród po nocnych ulewach:-). -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Sunia się przypomina, mały i wdzięczny psiak, radosny i milusiński. Bardzo łagodny i ciągle uśmiechnięty. -
KRAKÓW - Biedronka, potwornie wystraszona sunia MA DOMEK!!!
mestudio replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Jak dla mnie piękna dama. Uwielbiam takie ciekawe mixy:-). -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Dalej czekamy na cud. Sunia bardzo potrzebuje domku, najlepiej z ogrodzonym ogrodem. Musi dużo biegać, jest bardzo żywiołowa. Mam z nią kłopot, bo ja nie mam ogrodzenia i ciągle musi być w ogrodzie na smyczy lub bardzo długim zabezpieczeniu gdyż nie zawsze reaguje jak pozostałe psy na odwoływanie jej. Musimy jej szczególnie pilnować, a to jest uciążliwe i dla niej i dla nas. Bardzo, bardzo poszukujemy dla tej małej domku. -
KRAKÓW - Biedronka, potwornie wystraszona sunia MA DOMEK!!!
mestudio replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Jaka sympatyczna nakrapiana dziewczyna:-). -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
mestudio replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wysłałam maile w sprawie bazarku. Są tam zdjęcia i podstawowe informacje. -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
mestudio replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Stary Bryś potrzebuje pomocy więc wraca do góry. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za pomoc w ogłoszeniach. Sunia ciągle poszukuje domku. -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
mestudio replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Do wtorku postaram się zrobić zdjęcia i podesłać je, tylko powiedzcie komu. Dziś i jutro nie dam rady. -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
mestudio replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mogę ofiarować parę produktów na bazarek, ale ktoś musi go zrobić. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję za pomoc:-). Może tym razem coś się ruszy w jej sprawie. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Za każdą pomoc w poszukiwaniu dla niej domu będę bardzo wdzięczna, jest bardzo mała i drobna, a przy tym taka radosna. Postaram sie ją nawet wysterylizować. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Sunia ciągle jest u mnie, nic się nie dzieje, a ja nie mam na nic czasu. Praca, dodatkowa praca i 10 zwierząt do oporządzenia każdego dnia. Sunia musi znaleźć dom. Nie może u mnie być za długo. -
Elzo????? Nie rozumiem Twojego stanowiska, psu należy znaleźć dobry dom. Nie ma tu miejsca na obrażanie się ani stronniczość. Należy dojść do jakiegoś kompromisu jeśli jest nawet niewielka szansa.
-
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Jakoś tak trudno mi znaleźć domki moim podopiecznym. A tej suni bardzo bym chciała bo jest młodziutka i wesoła, bardzo przyjazna. Trochę dziwnie reaguje jak człowiek chce ją pogłaskać, ale pewnie ktoś na nią krzyczał, a może oberwała od kogoś bo kładzie się na plecki albo czołga jak ją wołam do pogłaskania. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Sunia nadal poszukuje domku. Jest bardzo fajnym pieskiem. Wesoła, zgodna, zachowuje czystość w domu. Spokojnie może mieszkać w bloku, ale także w domku z ogrodzonym ogrodem. -
Przepięknie wygląda. Bardzo się cieszę, że choć trochę mogłam mu dzięki Wam pomóc. Ja też mam u siebie takiego psiaka po tego typu przejściach - kupiłam go razem z domem na wsi. Był pożerany żywcem przez robaki skórne, a weterynarz zakazał mi go dotykać gołymi rękami. Dziś jest pięknym, puchatym staruszkiem, i uwielbiam go.
-
Tak sobie myślę, że te domy tymczasowe płatne są koszmarnie drogie i widzę, że dodatkowo jeszcze należy im opłacać weterynarza. Dlaczego tak musi być? Pytam bo ja samodzielnie utrzymuję wiele przygarniętych zwierząt, a jeszcze miałam tu na dogo sporo przykrości z tego powodu. Wpłaciłam pieniążki za dwa miesiące.
-
PIONKI-psy do adopcji! Bernardynka i inne słodycze!
mestudio replied to kometa's topic in Już w nowym domu
W tym tygodniu dwukrotnie widziałam w tym samym miejscu dwa nieduże psiaki z dwoma szczeniakami. Chodziły przy samych torach jak się wyjeżdża z Pionek na Sokoły - były na skrawku trawnika między torami a ulicą:roll:. Nie wiem co to za psiaki, ale w dziwnym miejscu sobie spacerują... Wyglądały na niczyje niestety bo tam w sumie jest tylko jeden dom, ale ogrodzony i mają inne psy. Ja nic w tej sprawie nie zdziałam bo przejeżdżam tędy tylko busem do pracy, a sama zajmuję się obecnie 7 psami. Czy ktoś to może sprawdzić? Niestety ja mieszkam zbyt daleko.