Jump to content
Dogomania

mestudio

Members
  • Posts

    18511
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mestudio

  1. wracaj piesku do góry po domek
  2. pieseczek skika w górę
  3. i jeszcze raz w górę Wonder
  4. Wonderek wraca do góry:multi:
  5. Stawiam je sobie, ale też dlatego, że tu tak cicho:roll:.To nie jest łatwa decyzja. Mam 4 psy i 6 kotów, które sama utrzymuję. Dokarmiam to, co przebiega mi przez ogród, a raczej specjalnie przychodzi. Szykuje mi się kolejna suczka, szczeniak bo debilni sąsiedzi chcą ją wywieźć do lasu - córka słyszała ich rozmowę kiedy była u nich. Ci sami sąsiedzi mają cudnego psa mysliwskiego, biały z długii uszami, wysoki, który uwielbia ruch, a siedzi w klatce niewiele większej od niego. Wypuszczają go od zeszłego tygodnia co kilka dni, a pies lata po ulicy jak szalony bo nie jest w stanie się nacieszyć. Chciałabym tego psa odkupić od nich bo niby chcą go sprzedać. Pies chudy niemożliwie i młody jeszcze. Tak więc decyzja jest trudna bardzo i odpowiedzialna. I nie chodzi o miłość bo jej starczy, ale z oczkami trzeba coś spróbować robić, a to kosztuje. Ja muszę się bardzo zastanowić i tak czekam na jakieś wstępne ustalenia okulisty. To naprawdę bardzo trudna decyzja.
  6. znowu brykamy w górę
  7. znowu podnosimy pieseczka
  8. piesek wraca na górę
  9. Uparcie próbujemy się pokazać.....z naszym nieszczęściem:shake:
  10. Tak sobie myślę, że może to się jakoś sprzeda.....w końcu pieniądze będą potrzebne dla psinki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106140[/URL]
  11. dalej tu pusto i smutno:shake:
  12. Dobrze by było gdyby wyrażono zgodę na jego wyjście do okulisty. To ważne. Szkoda, że niektóre tematy na dogo wiecznie są oblegane, a inne wcale. Czasami mam wrażenie, że to jakieś towarzystwa wzajemnej adoracji:-(, a to niesprawiedliwe. Trzeba pomagać w różnych miejscach, a nie tylko w jednym ciągle.
  13. Dlaczego tu nikt nie zagląda? jakoś tak dziwnie - tylko podnosimy i podnosimy, nie mamy czasu i trzeba podjąć jakieś decyzje....postaram się dać odpowiedź do końca tygodnia, jeśli się zdecyduję to oczywiście przyjadę po psiaka, ale dopiero za tydzień w sobotę, myślę, że sytuacja jest taka, że należy go zabrać ze schroniska, tylko czy ja będę dobrym domkiem?
  14. w góre piesku, w górę:multi:
  15. Myślę intensywnie....
  16. jeszcze raz do góry pieseczek
×
×
  • Create New...