-
Posts
18511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mestudio
-
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
mestudio replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Może znajdzie się ktoś, kto ogarnie tą sprawę i podsunie jakis pomysł, może... -
PIONKI-psy do adopcji! Bernardynka i inne słodycze!
mestudio replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Czy to schronisko to inicjatywa miasta Pionki? Kto je utrzymuje? -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
mestudio replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
W sumie to nawet nie wiadomo jak pomóc. Szczególnie Ci, którzy są daleko. -
PIONKI-psy do adopcji! Bernardynka i inne słodycze!
mestudio replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Tamiczek:-), ja do tej pory mieszkałam nad morzem, a Pionki pierwszy raz zobaczyłam na oczy rok temu. Czy stary Pronit to ta ruina w okolicy torów kolejowych jak się wyjeżdża na Sokoły? -
PIONKI-psy do adopcji! Bernardynka i inne słodycze!
mestudio replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Hej dziewczyny, gdzie macie to schronisko? Cieszę się, że założyłyście ten wątek bo w Pionkach i ich okolicach porzuca się mnóstwo psów. Jak Wam można pomóc - czego potrzebujecie (w moim przypadku oprócz adopcji bo mam pod opieką 7 psiaków). Tylko napiszcie dokładnie bo ja jestem od niedawna napływową jednostką, a przez Pionki tylko jeżdżę do pracy i ani trochę nie znam okolicy. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Wesołe stworzonko szuka domku:-). -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
mestudio replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Cekinko, źle wstawiłaś zdjęcia do opisów, wszystkie niestety. Proszę popraw to. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Psinka czeka na domek:lol:. -
Myślę, że to ten sam pies. Jest piękny i ktoś go pewnie dokarmia. Jestem tu dopiero dwa lata, a Pionki pierwszy raz na oczy zobaczyłam rok temu:-) i miałam okazję widzieć watahę psów w parku. Kupiliśmy worek karmy i zawieźliśmy wracając przez to miejsce. Warto by jednak było tego psa odłowić, tylko ja mam już za dużo, naprawdę. Czy w Pionkach nie ma nikogo kto by mógł tego psa przygarnąć do ogrodu?
-
A czy któraś z Was widuje w Pionkach dużego wilczura, który bardzo często poleguje w Pionkach przy dworcu PKP, ale na przystanku busowym? Widziałam go też leżącego pod kioskiem w okolicy dworca. Jeżdżę busem przez to miasto do pracy od grudnia i tego wilczura widziałam już kilka razy. Myślę, że jest bezdomny. Inny niewielki z kolei psiak leży za torami jak się wyjeżdża z Pionek, miejscowość Sokoły. Pies śpi prawie zawsze rano w okolicy sklepu, na gołej ziemi w lasku. Niestety nie dysponuję samochodem gdyż jest w tej chwili po wypadku, a mam u siebie 6 psów i siódmego jeżdżę dokarmiać 20 km na rowerze. Jestem w tym rejonie od niedawna i Pionki jako miasto przerażają mnie - chodzi o te bezdomne psiaki. Widziałam też kilka dni temu właśnie w Pionkach małego psiaka w parku z zerwanym sznurem na szyi. Niestety bez samochodu nic nie jestem w stanie zrobić. A ilość tego co mam na własnym utrzymaniu jest już naprawdę duża.
-
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
mestudio replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Do góry pieseczki:-). -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
mestudio replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Zdjęcia i opisy wysłane. -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
mestudio replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Jeżeli to konieczne to oczywiście niech tak będzie. Może tak będzie łatwiej kupującym bo wysyłka też musi być opłacona. Rośliny wyślę od siebie bo pakowanie ich mamy już dobrze opatentowane. Postaram się do jutra podesłać zdjęcia. -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
mestudio replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Może ktoś wystawi bazarek, mogę przesłać zdjęcia - coś dla zapalonych ogrodników, jakieś roślinki. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Dziś też szukamy domku dla małej suni. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Też mam nadzieję, że mała znajdzie domek. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za kolejne ogłoszenia, czy mogę się jakoś odwdzięczyć za pomoc? A co do małej to jest bardzo żywa i zabawna, uwielbia się bawić z jednym z naszych kotów, biega z koteczką jak szalona, musimy ją trochę hamować żeby nie była zbyt szalona. Myślę, że miała domek, ale niezbyt ciekawy skoro w sierści miała pełno pcheł i kleszczy, no i miała rozdartą skórę. Nam to stworzenie poprawia humor i myślę, że jeśli znajdzie domek to nowy właściciel bardzo ją polubi. -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
mestudio replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Ja deklaruję produkty na bazarek, mogę podarować rośliny ogrodowe w pojemnikach. Mam tego mnóstwo. Wiem, że na dogo są ludzie, którzy mają ogrody więc rośliny mogą się sprzedać. Mogę wysłać komuś zdjęcia do wystawiania raz w miesiącu dla tej suni. Rośliny będę wysyłała od siebie :lol:. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Piękne ogłoszenia, ślicznie dziękujemy za pomoc :loveu:. Sunia podaje czasami łapkę, a nawet prosi siedząc na pupci i czekając na jedzonko. Jest niesamowita. -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
mestudio replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Mogę zadeklarować jakiś grosz - niewielki ze względu na moje stado, ale za to mogę coś podesłać na bazarek dla suni. Jest piękna i trzeba ją rzeczywiście szybko wysterylizować. -
Do usunięcia:-), sprawa adopcji zakończona pomyślnie:-)
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Radosna sunia czeka na pomoc w ogłoszeniach.