Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Dzień dobry suniu - trzymaj sie. Na pewno będzie domek dla ciebie.
  2. Oj Newton, Newton nic nie czarujesz ciotek forumowych żeby cie wyżej dawały. Nic to ja będę cierpliwie to robić.
  3. No to ja też zaciskam kciuki :D
  4. Krakersiku przyszłam ciebie posmyrdać za uszkiem na dobranoc
  5. Oczywiście, że Hapusia jest cały czas przy tobie Olu.
  6. [B][SIZE=3]Nooo za to urządzenie należy mi sie nagroda łóżkowa :) [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/336/img0999kaganiecpa1.jpg[/IMG] Słuchaj ja bardzo proszę, pozwól mi wejśc na łóżko:) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8650/img1006lozko1pt7.jpg[/IMG] Proszę, no popatrz na mnie, czy te oczy mogą kłamać? [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1677/img0990kamerasf3.jpg[/IMG] Dooobra i tak wejdę... [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/130/img1007loziopr1.jpg[/IMG] Nooo, właściwy czło.... upsss jamnik na właściwym miejscu... [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/5489/img0996lozkookdd7.jpg[/IMG] [/SIZE][/B]
  7. [CENTER]W miniony weekend byłam na zlocie OGejmowców w Zakopcu. Mój jamol Rambo również. To zdjęcia z jego sesji zdjęciowej: [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5408/img0997bsg2.jpg[/IMG] takie ubranko miał kupione kiedyś na allegro. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8868/img1008minien0.jpg[/IMG][/CENTER]
  8. [quote name='agaciaaa'][...ciach...][URL]http://images32.fotosik.pl/144/15f0a43f75a3f758.jpg[/URL] ślicznie tu wyszedł :loveu:[...ciach...][/quote] Na tym zdjęciu widać, że jamnik jest wielki :). Cudne zdjątko
  9. No to niech sie dzieje, niech sie mailuje, esemesuje, kontaktuje - a my tymczasem na spacerek biegniemy
  10. Prześliczna. Dobrze, że dałas trochę zdjęć, pobawię sie nimi i coś powymyślam
  11. Newton ja dzisiaj ciebie zamęcze z tym spacerami, hop na góre :)
  12. Puk-puk sunieczko odezwij sie. Co u ciebie?
  13. Newtonek zabieram ciebie na spacer, pobiegamy trochę
  14. Krakers koniec wylegiwania, biegusiem na spacerek, przy okazji głaski i smyrdki dla ciebie
  15. Dobra Krakers czas na spacerek. Ubieraj szeleczki i marsz :)
  16. Jak jest u Newtonka ze spacerkami? I jak z jedzeniem?
  17. Śliczna Psotka. A to pierwsze zdjęcie urocze. A już jak na wspomnienia się zebrało to tu porzednik Rambiego. Też jamniczek długowłosy - Edi. Kwiatek Edunia na DOGNET: http://www.dognet.pl/flower.php?fid=439 [SIZE=2][SIZE=5] Kwiatek Batmana: [SIZE=4] http://www.dognet.pl/flower.php?fid=6542
  18. Krakers zbieraj się, kładziemy obróżkę i śmigamy na spacerek :)
  19. A ja zrobiłam malutką przeróbkę :)
  20. Sunia zbieraj sie idziemy na spacer
  21. [CENTER]Ktoś już kiedyś mówił, że jamniki potrafią fruwać. Teraz jest na to dowód :). Musze zobaczyć czy mój tez będzie fruwał. [URL]http://img164.imageshack.us/img164/497/img8302ha2.jpg[/URL] [/CENTER]
  22. Trzymam kciuki mocno, mocno aby się suni udało złapać już domek
  23. [quote name='haank']Krakers dzisiaj odstawił straszne cyrki bo chciał wyjść na trawkę się załatwić :)[/quote] To musiał być ubaw :):):)
×
×
  • Create New...