-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jak tam sunia?
-
[quote name='haank']Im bliżej tym mi ciężej. Takiego szczeniaka jeszcze nie spotkałam. I jedno chyba tylko mogę zrobić ... powybrzydzać. domek musi być superowy żebym to dzidzi oddała :-([/quote] Takie dzieciaki są najwdzięczniejsze, najkochańsze. Mój jamniczek Rambo był tez "do odstrzału" - miał złamany ogonek. Jak przyszłam wybierać psiaka to cztery do mnie podbiegły natychmiast, a on biedak stał z boku z miną pt "mnie nikt nie weźmie, jestem brzydki". Jak go zobaczyłam złapałam na ręce, a on się tak mocno wtulił jakby błagał żebym go nie zostawiła. Ja i tak już wiedziałam że będzie ten i tylko ten. Płakałam ze wzruszenia i już z nim wyszłam. Dwa dni przed nim umarł mi poprzedni jamolek i nie mogłam tego znieść. To było najlepsze posunięcie. A Rambo okazał się najfajniejszy i najładniejszy z całego rodzeństwa. Jego złamany ogonek mi zupełnie nie przeszkadza. Jest kochany z dobrodziejstwem inwentarza :):):)
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Dobra małe przypomnienie i spacerek. Newtonek biegusiem :)[/SIZE] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6579/newton1ys7.jpg[/IMG] -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Lusia bo sie popłaczę, że ci uciekają chwile komfortu. Ech może coś się jeszcze uda i nie będziesz tam za długo -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[QUOTE][url]http://img141.imageshack.us/img141/8834/img8354hc4.jpg[/url][/QUOTE] Odleciałam w kosmos ze śmiechu, geeeenialne, facet ma nasłuch - co tam w trawie piszczy?:lol:. Na dodatek - idę sobie borem lasem... [QUOTE][url]http://img149.imageshack.us/img149/8092/img8356ie1.jpg[/url][/QUOTE]. Oczywiście czytając na tablicach ile mam jeszcze kilometrów [QUOTE][url]http://img84.imageshack.us/img84/9131/img8353xp6.jpg[/url][/QUOTE] -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
No to sponsorować go cioteczki i hopsy do góry dawać :):):). Chłopak naprawdę śliczny jest -
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
Isadora7 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiwi']prawodpowodobnie juz w przyszlym tygodniu kiwik pojedzie do swojego własnego domu:)[/quote] :multi::iloveyou::B-fly::lilangel::klacz: -
[quote name='DG32']No to ja dorzucam filmik z moim Dinkiem i moją mamą: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=_GpvYRFG-FI[/URL][/quote] Widać że mógłby powstać film długometrażowy, albo serial ciągnący sie latami. Dino nie wygladał na mającego chęć kończyć pieszczochy. Przy okazji - tata Rambiego jest czarny, wygląda dokładnie jak Dino :p
-
[quote name='DG32']Rambo w ubranku wygląda bosko :loveu:, jak Robin Hood. Ale czemu takiego słodziaka w kaganiec ubraliście?[/quote] W kaganiec ubrany był na potrzeby sesji zdjęciowej. On uwielbia być w centrum uwagi nawet gdy ma mieć kaganiec założony. Może wtedy pokazać jaki jest nieszczęśliwy, a wszyscy nad nim sie litują. Rambo jest w siódmym niebie. Taki biedny pieseczek, taki skrzywdzony: [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/6812/kaganiec2ly4.jpg[/IMG] i ten ogrom nieszczęścia który go przytłacza... ach jak on to lubi. Dodam że normalnie nigdy nie nosi ubranka, ani kagańca. Ubranko było kupione dla zabawy, ale przyznam ze po raz pierwszy nawet sie przydało. Jak przyjechaliśmy było bardzo zimno w pokojach. Kaganiec pozostał po czasach gdy mieszkał z nami boksio, któremu Rambo usiłował ogryzać wszystko co pofałdowane. A boksio wiadomo - dusza-człowiek - tym bardziej, ze starszy więc nie potrafił/nie chciał reagować
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']Pani Karina jedzie jutro w sprawie tych od smalcu..:mad: Nie miała zbytnio czasu ze mną rozmawiać i jutro też bedzie strasznie zajęta.. Słuchajcie.. Jeżeli nikt się nie znajdzie w sprawie transportu to użyje mojej mocy i nakłonie kierowcę, żeby mnie tam zawiózł.. No co.. Przecież bez suni do domu nie wrócę..:shake:[/quote] [B]Wielki respect i szacun dla takich jak Ty[/B] -
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
Isadora7 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Jakby tak garstka świeżych wiadomości od Kiwika sie pojawiła, byłoby miło :) -
[quote name='deer_1987']Sherry szczeka na inne psy i ludzi a jak czlowiek podejdzie z milymi zamiarami t sie Sherry chowa za mnie...[/quote] Poprzedni jamolek Edi [[SIZE=1][URL]http://www.dognet.pl/flower.php?fid=439[/URL][/SIZE]] robił się psem Baskervillów, jak widział cokolwiek ruszające się w moim zasięgu. Zbliżyć sie mógł tylko ktoś dobrze znany. Wyczuwał moje przyjście z pracy na około 30-40 minut wcześniej. A pracowałam wówczas bardzo nieregularnie i nigdy nie wiedziałam kiedy skończę pracę. Rambo natomiast jest takim "bratem Łata". Bardzo przyjazny, przystępny. No i jak ktoś sie zbliży aby go pogłaskać, jest stracony. Rambo daje się zagłaskiwać :). Aczkolwiek są osoby których nie toleruje i.... przyznam że ma rację.
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Tak się cieszę, że czeka Ją spokojna noc w ciepłym domu![/quote] No to chyba wszyscy sie cieszą co pilotują ten wątek :):):) -
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Batmanek był w 95% ratlerkiem (tak mi wetek powiedział i sąsiad który posiadał rodowodowego ratlerka), w charakterze nawet 100%. Słodki łobuziak. -
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Isadora7 replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślą przewodnią corocznych "Marszów Jamników" w Krakowie jest: "Jamnik to styl życia". Te pieski mają swój niepowtarzalny urok, fantastyczną mimikę "twarzy", no i są niesamowicie inteligentne. Miałaś szczęście że poznałaś Jamnika. -
[quote name='deer_1987'][...ciach..] [URL]http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jamnik[/URL][/quote] Trzeba przyznac, że ten kto układał tekst w nosensopedii o jamolach - musiał być ich znawcą i chyba wielbicielem;). [QUOTE][B]Zaczepno-obronny[/B] – zaczepia na spacerze wszystkie duże psy, a pan musi go potem bronić[/QUOTE] To znam doskonale. Na dodatek Rambo spędził ponad 3 pierwsze lata życia (w czerwcu będzie miał 6) w jednym domu z boksiem. To był zestaw: JamnikRambo i BoksioKajtek. Rambo wtedy miał kupiony kaganiec, bo usiłował ogryzać wszystko co wisiało boksiowi, wargi, nie cięte uszy. Tearz Rambo jak widzi bosera na ulicy to ma amok :)
-
[quote name='deer_1987']Isadora, masz na mysli Sherry? to sa zdjecia z naszego lozka jak tam spi.. teraz znów tam jest i spi...[/quote] Och przepraszam, faktycznie, nie wiem czemu ale otwierała mi sie wczesniej strona gdzie bawi sie przy koszyczku. Ecchh przecież wczoraj ją widziałam jak czytała przed snem i zaległa w łóżeczku:):):):) Bardzo przeroś Sherry że zwątpiłam w ta podstawową cechę jamniczą u niej. Mam nadzieję że mi wybaczy:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Argat']Bardzo Ci dziękuje :loveu: No to sunia musi jeszcze trochę poczekać, a po sterylce i wygojeniu czeka na nią ciepły dom i ogród.[/quote] [SIZE=3]Cudnie jest widzieć takie wieści:megagrin::grins::evillaug::Cool!:[/SIZE]
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://img247.imageshack.us/img247/5489/img0996lozkookdd7.jpg[/URL] odnosnie tego zapraszam na [URL]http://sherry-niunia.home.pl/sherry.html[/URL] -- gdzie i jak spi jamniczek..[/quote] Hehe faktycznie znam te zdjęcia. No właśnie czyżby Ona nie spała w łózku???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Jaaaamnik nie sypiający w łóżku?:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Mój poprzedni jamniczek miał taki sam koszyczek, korzystał tylko jak mnie nie było.