Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Jak tam sunia?
  2. [quote name='haank']Im bliżej tym mi ciężej. Takiego szczeniaka jeszcze nie spotkałam. I jedno chyba tylko mogę zrobić ... powybrzydzać. domek musi być superowy żebym to dzidzi oddała :-([/quote] Takie dzieciaki są najwdzięczniejsze, najkochańsze. Mój jamniczek Rambo był tez "do odstrzału" - miał złamany ogonek. Jak przyszłam wybierać psiaka to cztery do mnie podbiegły natychmiast, a on biedak stał z boku z miną pt "mnie nikt nie weźmie, jestem brzydki". Jak go zobaczyłam złapałam na ręce, a on się tak mocno wtulił jakby błagał żebym go nie zostawiła. Ja i tak już wiedziałam że będzie ten i tylko ten. Płakałam ze wzruszenia i już z nim wyszłam. Dwa dni przed nim umarł mi poprzedni jamolek i nie mogłam tego znieść. To było najlepsze posunięcie. A Rambo okazał się najfajniejszy i najładniejszy z całego rodzeństwa. Jego złamany ogonek mi zupełnie nie przeszkadza. Jest kochany z dobrodziejstwem inwentarza :):):)
  3. [SIZE=3]Dobra małe przypomnienie i spacerek. Newtonek biegusiem :)[/SIZE] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6579/newton1ys7.jpg[/IMG]
  4. [quote name='haank']Ja też kibicuje chociaż łezka się w oku kręci.....[/quote] Chyba ci sie nie dziwię. Krakersik wygląda na urokliwe żywe sreberko
  5. Niedawno jestem na dogomani, dziś dorwałam ten wątek, pobeczałam się jak przeczytałam i spojrzałam na jego zdjęcia. Nemo tam mój jamolek Edi na pewno się tobą opiekuje [']. Odpoczywaj Nemusiu
  6. Lusia bo sie popłaczę, że ci uciekają chwile komfortu. Ech może coś się jeszcze uda i nie będziesz tam za długo
  7. Powiedziałam mojemu jamolkowi i bardzo się ucieszył, że Krakersikowi domek się zbliża. Ja oczywiście również. Kibicuję mu od poczatku
  8. [QUOTE][url]http://img141.imageshack.us/img141/8834/img8354hc4.jpg[/url][/QUOTE] Odleciałam w kosmos ze śmiechu, geeeenialne, facet ma nasłuch - co tam w trawie piszczy?:lol:. Na dodatek - idę sobie borem lasem... [QUOTE][url]http://img149.imageshack.us/img149/8092/img8356ie1.jpg[/url][/QUOTE]. Oczywiście czytając na tablicach ile mam jeszcze kilometrów [QUOTE][url]http://img84.imageshack.us/img84/9131/img8353xp6.jpg[/url][/QUOTE]
  9. No to sponsorować go cioteczki i hopsy do góry dawać :):):). Chłopak naprawdę śliczny jest
  10. [quote name='kiwi']prawodpowodobnie juz w przyszlym tygodniu kiwik pojedzie do swojego własnego domu:)[/quote] :multi::iloveyou::B-fly::lilangel::klacz:
  11. [quote name='DG32']No to ja dorzucam filmik z moim Dinkiem i moją mamą: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=_GpvYRFG-FI[/URL][/quote] Widać że mógłby powstać film długometrażowy, albo serial ciągnący sie latami. Dino nie wygladał na mającego chęć kończyć pieszczochy. Przy okazji - tata Rambiego jest czarny, wygląda dokładnie jak Dino :p
  12. [quote name='DG32']Rambo w ubranku wygląda bosko :loveu:, jak Robin Hood. Ale czemu takiego słodziaka w kaganiec ubraliście?[/quote] W kaganiec ubrany był na potrzeby sesji zdjęciowej. On uwielbia być w centrum uwagi nawet gdy ma mieć kaganiec założony. Może wtedy pokazać jaki jest nieszczęśliwy, a wszyscy nad nim sie litują. Rambo jest w siódmym niebie. Taki biedny pieseczek, taki skrzywdzony: [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/6812/kaganiec2ly4.jpg[/IMG] i ten ogrom nieszczęścia który go przytłacza... ach jak on to lubi. Dodam że normalnie nigdy nie nosi ubranka, ani kagańca. Ubranko było kupione dla zabawy, ale przyznam ze po raz pierwszy nawet sie przydało. Jak przyjechaliśmy było bardzo zimno w pokojach. Kaganiec pozostał po czasach gdy mieszkał z nami boksio, któremu Rambo usiłował ogryzać wszystko co pofałdowane. A boksio wiadomo - dusza-człowiek - tym bardziej, ze starszy więc nie potrafił/nie chciał reagować
  13. [quote name='lovefigaro']Pani Karina jedzie jutro w sprawie tych od smalcu..:mad: Nie miała zbytnio czasu ze mną rozmawiać i jutro też bedzie strasznie zajęta.. Słuchajcie.. Jeżeli nikt się nie znajdzie w sprawie transportu to użyje mojej mocy i nakłonie kierowcę, żeby mnie tam zawiózł.. No co.. Przecież bez suni do domu nie wrócę..:shake:[/quote] [B]Wielki respect i szacun dla takich jak Ty[/B]
  14. Jakby tak garstka świeżych wiadomości od Kiwika sie pojawiła, byłoby miło :)
  15. [quote name='deer_1987']Sherry szczeka na inne psy i ludzi a jak czlowiek podejdzie z milymi zamiarami t sie Sherry chowa za mnie...[/quote] Poprzedni jamolek Edi [[SIZE=1][URL]http://www.dognet.pl/flower.php?fid=439[/URL][/SIZE]] robił się psem Baskervillów, jak widział cokolwiek ruszające się w moim zasięgu. Zbliżyć sie mógł tylko ktoś dobrze znany. Wyczuwał moje przyjście z pracy na około 30-40 minut wcześniej. A pracowałam wówczas bardzo nieregularnie i nigdy nie wiedziałam kiedy skończę pracę. Rambo natomiast jest takim "bratem Łata". Bardzo przyjazny, przystępny. No i jak ktoś sie zbliży aby go pogłaskać, jest stracony. Rambo daje się zagłaskiwać :). Aczkolwiek są osoby których nie toleruje i.... przyznam że ma rację.
  16. [quote name='fizia']Tak się cieszę, że czeka Ją spokojna noc w ciepłym domu![/quote] No to chyba wszyscy sie cieszą co pilotują ten wątek :):):)
  17. Batmanek był w 95% ratlerkiem (tak mi wetek powiedział i sąsiad który posiadał rodowodowego ratlerka), w charakterze nawet 100%. Słodki łobuziak.
  18. Myślą przewodnią corocznych "Marszów Jamników" w Krakowie jest: "Jamnik to styl życia". Te pieski mają swój niepowtarzalny urok, fantastyczną mimikę "twarzy", no i są niesamowicie inteligentne. Miałaś szczęście że poznałaś Jamnika.
  19. [quote name='deer_1987'][...ciach..] [URL]http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jamnik[/URL][/quote] Trzeba przyznac, że ten kto układał tekst w nosensopedii o jamolach - musiał być ich znawcą i chyba wielbicielem;). [QUOTE][B]Zaczepno-obronny[/B] – zaczepia na spacerze wszystkie duże psy, a pan musi go potem bronić[/QUOTE] To znam doskonale. Na dodatek Rambo spędził ponad 3 pierwsze lata życia (w czerwcu będzie miał 6) w jednym domu z boksiem. To był zestaw: JamnikRambo i BoksioKajtek. Rambo wtedy miał kupiony kaganiec, bo usiłował ogryzać wszystko co wisiało boksiowi, wargi, nie cięte uszy. Tearz Rambo jak widzi bosera na ulicy to ma amok :)
  20. [quote name='deer_1987']Isadora, masz na mysli Sherry? to sa zdjecia z naszego lozka jak tam spi.. teraz znów tam jest i spi...[/quote] Och przepraszam, faktycznie, nie wiem czemu ale otwierała mi sie wczesniej strona gdzie bawi sie przy koszyczku. Ecchh przecież wczoraj ją widziałam jak czytała przed snem i zaległa w łóżeczku:):):):) Bardzo przeroś Sherry że zwątpiłam w ta podstawową cechę jamniczą u niej. Mam nadzieję że mi wybaczy:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Argat']Bardzo Ci dziękuje :loveu: No to sunia musi jeszcze trochę poczekać, a po sterylce i wygojeniu czeka na nią ciepły dom i ogród.[/quote] [SIZE=3]Cudnie jest widzieć takie wieści:megagrin::grins::evillaug::Cool!:[/SIZE]
  22. Krakersik szeleczki i marsz na spacerek, alez ty jesteś słodki :)
  23. [quote name='deer_1987'][URL]http://img247.imageshack.us/img247/5489/img0996lozkookdd7.jpg[/URL] odnosnie tego zapraszam na [URL]http://sherry-niunia.home.pl/sherry.html[/URL] -- gdzie i jak spi jamniczek..[/quote] Hehe faktycznie znam te zdjęcia. No właśnie czyżby Ona nie spała w łózku???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Jaaaamnik nie sypiający w łóżku?:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Mój poprzedni jamniczek miał taki sam koszyczek, korzystał tylko jak mnie nie było.
×
×
  • Create New...