Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. własnie dlatego, o czym piszesz mam wciąż nadzieje, że to wszystko jednak prawda... jakby było inaczej to przecież nikt by wątku nie urwał tak myślę. to nie jest taka sprawa, którą trzeba by ukrywać no i jest to jakas organizacja - podane jest konto TOZu więc chyba dość wiarygodnie... mimo wszystko trzeba się upewnić... :roll: pies troche jak kamień w wodę założycielki nie było na dogo od daty ostatniego jej postu (osoba jest na dogo nowa zdaje się więc może nie ma tak, jak my, że ciagle pisze tu i czyta i w ogole;) ) ciagle mysle o Franiu ;/
  2. tak tez zrobie. na poczatek napisałam mejla, bo wtedy od razu widzą zdjęcia psa i daty co i kiedy szybciej by może skojarzyli no, ale nie odpisali. niepokoi mnie ta cała sprawa :shake: to wszystko dziwne... Franek na tamtych zdjęciach wyglada słabo edit: z tego, co widze pracuja dzis od 10 do 13 i potem dopiero w srode... hmm, mam nadzieje, ze uda mi sie z pracy zadzwonic ;/ i chociaz powiedziec, zeby odczytali mejla (ja go wysłałam chyba w sobote, a oni pracuja w pon., śr. i pt. - wiec dzis odczytaja mam nadzieje!) jesli nie to Ra_dunia podała mi numer do prezeski TOZu... moze ona cos wie!
  3. Andrew, trzymaj się :( uszka do góry... będzie dobrze i już tylko lepiej
  4. byłoby c u d o w n i e jakby maluszek znalazł domek :D należy mu się po tylu latach :) mysle, ze z psiakami nie byloby problemu :) i z mądrym dzieckiem też :D Chaplinku, trzymam mocno kciuki...
  5. kochany :loveu: i dobrze mu tak!
  6. nie wiem :( Ralf jest śliczny...
  7. nie zapominajmy o Pysiaku! on bardzo potrzebuje DT jak najszybciej...:shake::shake:
  8. popularny ;) Stink skacze na gore.
  9. podnosze staruszke... :(
  10. kochana Lola bez domku ciągle :(:(:( a to taka cudna psina :shake: co jest...?
  11. ja pisałam do GoniP ona nic nie wie :( poradziła napisać do Weroni napisałam, ale nie ma odp boje sie o Frania :(
  12. no nie dam spokoju czy nikt nie wie nic o tym piesku?
  13. ojej ale fajni panowie! uuu, jestem pierwsza ;) ale mi się trafiło! Tofik śliczny słodki kocopyrz :D a Ciapek - ojej :loveu: kochane są takie nisko skanalizowane wszystkim polecam mieć dwa psy :D i jeszcze jak są tak zgrane... no po prostu nie bać się - brać póki są... (dziś widziałam panią z trzema :D i każdy z innej parafii, wszystkie kundelki - i wszystkie razem tak ślicznie szły sobie... cudownie...) biedaki, smutne są takie historie jak pani umiera potem psami się nikt w ogóle nie interesuje ;/
  14. [quote name='malagos']ta przypadłość nie jest uciażliwa i niebezpieczna! [/quote] no właśnie :( psiak jak każdy inny wesoły terierek...
  15. no spracował się, że hej! a wiecie, nie napisałam najlepszego wyszłyśmy dziś z chłopakami na osiedle na polankę bo pomyślałam, że może Gacuś się z kimś pobawi ;) no i postanowiłam go spuścić (nieśmiało, bo Gacuś zgubił kapsułę z adresem...) bawiliśmy się patyczkiem i go odpięłam... no i nie dał nogi ;) o dziwo :eviltong: ganiał za mną i patyczkiem a jak już mi go wyrwał to kładł się i gryzł! :crazyeye: chodziły niedaleko inne pieski, ale nie bardzo na nie patrzył pobiegł do jednego młodego onka bo ten ganiał za piłeczką rzucił patyczek i pobiegł ;) a obwąchali się, chwilę pokręcili w zabawie i onek został zawołany i pobiegł i ja też zawołałam Gacka i do mnie wrócił :cool3::cool3::cool3: a więc próba numer jeden została zakończona sukcesem! :multi:
  16. Zenuś ma tylko te ogłoszenia co na pierwszej są... trzeba by może od nowa? i chyba allegro u Szpilki, ale mogło się skończyć, a ona nie może nowego zrobić na razie... :roll:
  17. Dym pokazuje język: wspólne gryzienie patyka to już pierwszy krok do przyjaźni... prawda? :roll::look3:
  18. orzechowiak i wrocławianin - dwa poznańskie koziołki no i obiecane (na wątku Gacka) wspólne zabawy:cool3:: trzeba trzymać dystans ;)
  19. no i z wczoraj :) Dym w koniczynach udaje takiego, jakim nie jest :diabloti: to większy cwaniak niż nam się wydaje ;) trzeba pilnie obserwować Gacka... pani ulula... (nawet wtedy trzeba obserwować Gacka!)
  20. [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12517g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12515g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12552g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12553g.jpg[/IMG] no a potem czas na wieczorny jakże zasłużony :cool3: odpoczynek... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12593g.jpg[/IMG] jeszcze więcej Gacka na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10754893#post10754893"]dymkowym wątku[/URL] będzie zaraz min. wspólne zabawy :cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti::cool3:
×
×
  • Create New...