Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. a widzicie, GoniaP odpisuje :)
  2. uuuu, lato w pełni :cool3: pani w lecznicy poradziła nam (na te kłopoty psio-kocie) obciąć pazurki kotu i się nie przejmować ;) no i tak zrobimy tylko poczekamy jeszcze Gacek sie uspokoi trochę a Łacia odżyje, bo miała niedawno wycinany nowotwór z brzuszka :(
  3. [quote name='sleepingbyday']do tej pory nie umiem zrobić tak, żeby napis jakikolwiek był linkiem. w efekcie mam w podpisie serię znaczków kompletnie nieciekawą :shake:. sbd - to łatwe :) skopiuj sobie jakiś link, który chcesz żeby był jako odnośnik do danego napisu np.: ---> http://www.raycaesar.com/ kopiujesz :) otwierasz edycje podpisu zaznacz teraz "sztuka dla odmiany" :) i... na górze jest taka ikonka klikasz w nią (wciąż masz zaznaczone to: sztuka dla odmiany) i wklejasz tam link :) (o ten w tym wypadku http://www.raycaesar.com/, bo go masz w pamięci) tak samo ze zdjęciem jak masz w podpisie jakieś niepodlinkowane to kopiujesz sobie link do niego zaznaczasz je dajesz i tam w okienko wklejasz tego linka
  4. mam jeszcze dobre inne wieści :) zacytuję mejla (cały czas poznański TOZ), mam nadzieje, że pani Magda się nie obrazi :roll: tak napisała do mnie na tą uwagę o operacji Franka: [FONT=Arial][I]to prawda[/I][/FONT] [FONT=Arial][I]po prostu[/I][/FONT] [FONT=Arial][I]moj weterynarz powiedział ze nie zoperuje Franka, bo za duze ryzyko, ze sie nie wybudzi,[/I][/FONT] [FONT=Arial][I]ale widocznie inny lekarz miał wieksze nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i zoperował go.[/I][/FONT] [FONT=Arial][I]ja nie jestem lekarzem i nie jestem w stanie powiedziec który lekarz miał racje.[/I][/FONT] [FONT=Arial][I]najwazniejsze ze Franek ma sie dobrze ;) [/I]jestem spokojna :p [/FONT]
  5. aha :mad: Gacek wczoraj zjadł kotleta, który czekał na moją mamę aż wróci z pracy i sobie zje na obiad ale się wściekłam normalnie :angryy: a Gacek w ogóle sie nie poczuwał :D wydarłam sie na niego a on nic :evil_lol: podkulił ogonek i dalej żuł :mad: potem porwał ciastko... moje :eviltong: to mu z gęby wyjęłam, żeby nie myślał sobie poza tym pękł by już... tak się rozrósł ostatnio wszerz, że ojeza a nóżki cieniutkie mu zostały czasem wygląda komicznie :evil_lol:
  6. a wiadomo co on tam mysli ;) hihi czasem wydaje mu się, że jestem gryzakiem czasem chyba widzi we mnie tylko jedzonko :D a wczoraj bawiliśmy się patyczkiem w najlepsze (no własnie...) że ja mu zabieram no i zabieram i zabieram i oddać nie chciałam i co? Gacek mnie za nogawkę :D :diabloti::diabloti::diabloti: no, ale kiedyś tak bez powodu potrafił... i uspokoić się nie chciał (najczęściej na środku ulicy to robił...:roll:) a teraz od razu właściwie się uspokoił
  7. jeszcze bardziej bez sensu jest nie odpisanie jak sie jest online przeciez to dogo widać kto kiedy i z kim :cool1::cool1::cool1: ale mi GoniaP odpisała i poradziła :)
  8. nie wiem czy łomiankowe cioteczi tam cos dla niego szykują ale wątek to świetny pomysł :) może się chłopak wybije! nawiedzimy was kiedyś i Chapa w nowym domku :diabloti: pół dogo się zjedzie...
  9. Ralf znów zasuwa na górę :D :dog:
  10. [quote name='halcia']Bo ma do kogo wracac,gdzie mu bedzie lepiej![/quote] no mam nadzieje, że właśnie to sobie myśli tam w tej swojej małej terierkowej główce... :roll:
  11. no u mnie też mój kot teraz panuje w pokoju rodziców :p psy się nauczyły, że się tam nie wchodzi a ona tam sobie spokojnie do góry brzuchem leży a zawsze było tak, że się zgadzały wszystkie zwierzaki u mnie :shake: mama próbuje tam socjalizować :diabloti: nawet dość wychodzi... Gacek jest terierem i ma łowczy instynkt ale już ogarnia, że jeśli kot się rusza to nie trzeba zaraz gonić więc jestem dobrej myśli... sam się najpierw musi uspokoić :) a jest o niebo lepiej... z Mojżeszem nie było problemów: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00496dogo.jpg[/IMG] a to kotek właśnie: Łacia, zabrana ze wsi :) ma jakieś... 12 lat pewnie. [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4240005.jpg[/IMG] to jedyne fotki kotka, jakie tu mam (skopiowane z wątku Mo) w domu mam więcej ;) kiedyś zapodam na wątki chłopaków
  12. ciesze sie, ze jeszcze tu wchodzicie :)
  13. not o mnie to cieszy :):D:multi: ale poproszę żeby weszła i cos napisała w miarę możliwości kiedyś
  14. [quote name='Karmel']Slicznosciii:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] no właśnie to samo napisać chciałam :loveu: śliczne kociaki! fajna jeszcze fota Amon i Secia :) kurcze, świetnie, że się ze sobą wszystkie zgadzaja...!
  15. skaczemy! :)
  16. i właśnie to im napiszę :) żeby się zalogowały i pisały co u Frania są to nam winne ;) zasiały w nas niepokój o psiaka... bo przecież jeśli Franek jest sam to trzeba mu pomóc :) Franiu, ja mam nadzieje, ze Ty teraz grzejesz pupkę i w nosie masz dogo :D ale mimo wszystko... :roll:
  17. bardzo dobrze, ze bedziesz pisała :) pisz pisz i pisz! :D i foty zapodawaj chyba nic tak nie cieszy jako założycielka wątku chcę wszystkim podnoszącym podziękować tak samo ogłaszającym Chapa i wszystkim go kochającym :) to pierwszy pies, któremu założyłam wątek (a nawet go nie widziałam) i idzie do domu :) było wiadome, że ta nasza miłość i popularność Chapa szybko przerodzi się w domek Chap - kochanie, Ty nawet nie wiesz co Cię czeka... :loveu: może Cię kiedyś odwiedzę ;) teraz trzymam mocno kciuki za Wojtusia... :roll: z popielnika :D
  18. matko no niech go ktoś zabierze :(
  19. [quote name='Natussiaa'] beciu, ryczec mi sie chce jak patrze na te fotki boże...
  20. słuchajcie, no odpisali z TOZu ta pani napisała, że Franka wzięły Ola i Aneta dała mi do nich nr telefonów ja tam ludzi nie znam, ale to jak mniemam założycielki wątku napiszę do nich jutro lub zadzwonię dziś już nie dałam rady, a teraz padam na twarz już :( niestety pewnie znów tylko napiszę... tylko nie wiem czy czegoś nowego się dowiem :roll: poproszę żeby się zalogowały że dogomaniacy chcą tego ;) i żeby zdały relację z nowego domku... ja mam tylko nadzieje, ze to ja panikuje i że jest to bezpodstawne... ;)
×
×
  • Create New...