Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. biedny terierek :( potrzebuje dużo uwagi!
  2. super, Angie! :D:multi: no no ja sie nie moge fotek z omku doczekac ciekawe czy Chap sie zdziwi jak go zabiorą :eviltong:
  3. [quote name='Ola164']A tu jeszcze nikogo nie było?[/quote] ale za to jak juz przyszłyśmy to w parze ;):evil_lol:
  4. i tu tez pusto :( to ja podniosę... :)
  5. dziś jeszcze nikogo u Ciebie nie było? niedobrze! podnoszę! :)
  6. serio? :eviltong: ej ten no ja też tam ogłaszam (adresy wzięłam od Chapa...)
  7. wiadomo, że trudno jest oddać u mnie Lola (podpis) była parę dni i też się zakochałam :eviltong: no, ale jak Kostek do domku poszedł :) to tylko się cieszyć :multi:
  8. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1647293_cudowny_roznooki_ralf_szuka_domku.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,1072,Lw==.html#contactf[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=30314[/url] [url]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=13163940&g=6[/url] [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/-Cudowny-Roznooki-Ralf-szuka-domku.html,48686[/url] [url]http://eoferty.pl/pokaz_ogloszenia.php?idpodkat=72[/url]
  9. a on tych dzieci serio nie lubi? :) haha :diabloti: nie wiadomo czy tak w ogole nie lubi? czy nie lubi jak go za uszy ciagną... czy nie wiaomo nic? (wiem, wiem - nie macie dzieci w boksie obok;))
  10. widze, ze miał jakies ogłoszenia ale mysle, ze mozna spokojnie odnowic :)
  11. no pani nagrywa, a ona taka nieuczesana!
  12. dzieki dziewczyny, że weszłyście :D Ralf jest cudowny może haszczaka w nim nie ma ale jest na pewno super przyjaciel ;) ogłoszeń zdaje sie też nie ma... :roll: ale chetnie mu zrobie jakieś takie standardy :eviltong:
  13. u mnie do Ralfa mało ludzi wchodzi (podpis) a taki cudny piesek :( śliczność taka...
  14. wcale nie chciałam, żeby oddał (chociaż ciastko zabrałam i dozuje królikowi:)) tylko, żeby wiedział, że źle robi :D a on wie, że pani go za bardzo kocha :eviltong: mama się cieszyła :evil_lol:
  15. filmiki są suuuper :D ahahaa Niya złodziejka :diabloti: kocie sprawy :cool3: z Czarna :loveu: haha i Secia z taka mina - a czego tu kreci? a ostatni :evil_lol: :kciuki:
  16. ojeza nie moge ale on kochany :loveu: no płakac mi się chce jak go widze :P ale tak z radości domku! koniecznie weź Wojtusia! :p
  17. juz zmieniłam, Neczko przepraszam :roll: że tak się zagapiam nie jestem przyzwyczajona, że wąek jest "mój" ;) w sobote mały jedzie do domku? zgadza sie?
  18. zdaje sie, ze gallegro to mężczyzna :p
  19. ahahaha :D to Gackowi też i krtań, bo strasznie szczeka jak goni kota :diabloti:
  20. od trzech lat niestety :roll::placz:
  21. słyszałam, że nikt tu nie wchodzi ;) to ja będę :eviltong:
  22. [quote name='sleepingbyday'] wojtek nie ma własnego watku (co chcę zmienić)[/quote] chetnie Ci pomożemy :) Wojtuś musi isc za przykładem Chaplinka!
  23. :calus: (<--- jezu, jakie to urocze, ble :eviltong:) no ja też tu odpoczywam :) i dużo myślę i wiem, ze jak gadam do siebie to ktoś to czyta ;) tylko nie zawsze jest co powiedzieć i jak skomentować
×
×
  • Create New...